Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Elupettumus
 
Alu (turbovanamees) 31. detsember 2016, kl 19.03
Kui ma noorem olin, meeldis mulle naisi õpetada ja kasvatada, kuidas on õige käituda ja ennast üleval pidada. Kirjutasin sel teemal mitmeid artikleid ja ka mingi poollollaka romaani.
Oi, kuidas ma hirnusin naiste üle, kes netist tutvust otsisid. See oli häbiväärsuse tipp mu meelest. Pussyd ei saanud aru, et need mehed olid netis vaid omakasu peal väljas ja kasutasid naiivitare ära. Anekdoot, ma ütlen, klounid! IRW.
Nüüd ma vaatan, on pussyd väga ülbeks läinud: abielunaised valetavad end vallalisteks, tudengineiud koolitüdrukuteks, penskarid modellideks, koolitüdrukud vanamammideks, nümfomanid friggidideks, peded lesbideks, lesbid heteroteks, neiukesed vanameesteks, pereemad litsideks.
Olen väsinud ja pettunud sellistest rumalatest mängudest. Ma ütlen teile, pussyd, nii ei ole väärikas käituda. See mõjub meeste tervisele ja eneseväärikusele halvasti, eriti mulle - kultuursele ja haritud filosoofile.
Häbi teil olgu, pussyd! Ma istun päevade viisi tutvussaitidel tehes seal rasket sõelumistööd - teie aga raskendate minu elu. Ma tahan leida tasuta noort armukest, kes jumaldab peeseksi. Teie pärast ma ei leia teda. Te kannate maske, va silmakirjalikud pussyd. Mul on raske. ma valetan ka end nooremaks jne, aga ikka ei leia kedagi peale soome joodikpenskarite. Ei soovi teile häid nääre, olen kuri kogu maaima peale.
 
tõesti 31. detsember 2016, kl 19.40
mis sel alul viga on, et naist terve igavik ei leia. äkki talle traditsiooniline ei sobigi? mul just kiiksuga vanaema soetas jõuludeks kastitäie sado-maso aksessuaare, nahkpiits oli neist üks leebemaid. raudselt saavad omavahel kokkuleppele. mis see alu verbaalse kloppimise ootus muud on kui hädakarje - pekske mind, pekske mind veel! no las vanaema väheke kolgib sind, täitsa tasuta. pärast musutad veel terve me pere susse ja kummikuid suurest tänutundest.
 
oehh 31. detsember 2016, kl 19.57
Alu ja muud temalaadsed istuvad nüüd nurgas kummuti varjus ja krigistavad allesjäänud hambaid. Esimene kommenteerija kirjeldas hästi ära, mida alu endast kujutab ja teine seletas lahti, mida ta otsib ja vajab. Vaene isend enne sureb sinna kummuti ja kummipuu vahele ära kui avalikult tunnistab, et nii see ongi. Kuigi teistele on see ammu ilmselge.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 19.59
Mul kyll kogu elu seksi ja sugutungi ymber ei käi, peab sulle vist kaasa (puudusest) tundma, autor ja kisakoor LL:DD
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 20.03
Olen filosoof. Muid ameteid ei afišeeri.
 
grüüne 31. detsember 2016, kl 20.18
oleks mida afišeerida. tavaliselt sellistel ööpäevaringselt netis istuvatel mõttetutel vanameest on pedofiiliahuvi see teine töökoht. mingi lapsepõlvetrauma tagajärg? naisi vihkad, mehi samuti. ongi siis nii või?
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 20.24
Mina armastan lapsi, sest lapsed on siirad ja ei ole õelad nagu naised või mehed, kellest paljud mind jälestavad. Kui elasin noorena veel Pääskülas, sain tihti vastasleerilt tappa, mind klohmiti julmalt, öeldi, et olen libe limukas.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 20.26
Laenu ja palgaorjad käivad igasugu töökohtadel, ma ei tea sellest midagi, millega nad aega sisustavad aga kogu nende elu paistab olema vastumeelsusi täis. Nii on:)
 
no kuulge 31. detsember 2016, kl 23.01
see on pedofiilide enesekaitse refleks, mis esimesena käiku läheb. emme on liialt domineeriv olnud ja nüüd ajavad endast vanemad naised oksele. freud ütleks lausa, et tahab oma ema peale oksendada. isa sellistel tavaliselt pole olnudki. tüüpiline pedofiil kasvab vanaema, ema ja mõne tädi hoole all. meeste osa elus on nad näinud ainult poe taga räpaste külaheidikute näol. mis rolli selliste kogemuste najal kasvanud inimene ikka võtta oskab. mees olla ei oska, naised ajavad südame pahaks. kõiguvadki seal vahepeal, iseennast leidmata, kuna minanägemus ei arenenud sellises keskkonnas õigel ajal välja.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 23.07
Keegi siin torkas, et okserefleks tekib emadel ja vanaemadel-õige, mul ka ei teki. Vanemad, ennast nooremaks mukkinud naised ajavad lihtsalt naerma. Sellised naljakad vanainimesed, kes poolesajasena tytarlast mängivad ja vastavaid riideid kannavad:)
 
see 31. detsember 2016, kl 23.28
Tagant gümnaasium, eest muuseum efekt on puht vene televisiooni teene. 70+ mutile lajatatakse seal selline krohvikiht näkku, et lihane ema ka enam ära ei tunne, on see nüüd 18 aastane muumiat meenutav tibi või mingi glasuuriga kaetud savimaal. Kui selliste iluideaalide poole püüdled, siis peaks sul tagataskus enamusaktsiaid rosneftist olema. kui pole, siis pead paraku selle hästituunitud 70+ isendi emaga leppima.
 
vanainimese armastus 31. detsember 2016, kl 23.29
alu võiks kõigepelat iseenda austuse selgeks õppida. kui elu muudkui näkku sülitab.
 
see larin pole ju nii vana 31. detsember 2016, kl 23.32
Alu☢ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi siin torkas, et okserefleks tekib emadel ja
> vanaemadel-õige, mul ka ei teki. Vanemad, ennast n
> ooremaks mukkinud naised ajavad lihtsalt naerma. S
> ellised naljakad vanainimesed, kes poolesajasena t
> ytarlast mängivad ja vastavaid riideid kannavad:)
--------------
see batsie larin pole ju veel nii vana, aga meik on näos vinnide peitmiseks ja vin nid jälle meigi tulemus.. aga muidu miks ta alut 0oksendama ajab?
 
alutohmakale 31. detsember 2016, kl 23.37
sedagi pole veel taibanud, et kloon ja alunovellide geniaalne autor on kohalik Raivo. mida vanemaks, seda seniilsemaks lähed.
 
eksite eided 31. detsember 2016, kl 23.52
Raivo ja muttide jutul on vahe sees. Seniilne ja mittefertiilne võibolla ei tee vahet, aga sel juhul enam vahet polegi:D
 
eelmisele 31. detsember 2016, kl 23.55
aga su enda probleem nagu oleks, mis?
 
hehee, liba 01. jaanuar 2017, kl 00.40
päris Alul on "R" ringikeses.
 
Alu♦♥♠♣✡⚛♻☮✔☯©®▶ 01. jaanuar 2017, kl 00.49
Milline meeldib kõige rohkem?

Head uut ka muidugi!
 
nunuhh 01. jaanuar 2017, kl 01.10
Pedofiilid siin järjest leili läinud ja mingeid absurditeooriaid arendama hakanud. Nüüd veel Raivo Kohalik ka süüdi, et alu seniilsusest lapsporri vastu huvi tunneb.Ta ju nii ront juba, et ei tee enam vana vaala ja 8 aastase lapse kehal vahet, eksole.
 
Alut libab makaagi-tobu 01. jaanuar 2017, kl 01.29
:-))))))))))))))))))))))))
 
Lihtsalt Naine 01. jaanuar 2017, kl 01.35
head uut aastat.
 
pojeng 01. jaanuar 2017, kl 02.19
Keda tegelikult üldse kotib, alu või liba. Siia põigates viskab igaüks mingi killu. Vaene kannataja alu muidugi, aga installeeri ükdkõik kellele saba ja sarved külge ja anna rahvale taprid kätte. Hakkliha ka enam selle koha pealt kokku ei korja.
 
kroonik 01. jaanuar 2017, kl 16.13
nii mõnigi hädaldab siin voldiliste selgade, masajate jalgade, pekiste turjade üle. ikka selle üle, mis teda elu jooksul ümbritsenud ja ahistanud:D
 
Raivo Kohalik 03. jaanuar 2017, kl 00.05
ni kui pealkrigi
"elupettus "

nii küüditati kohalik siit
selle aasta esimesel nädalal
asumisele varia sse .

kohane oleks selgituseks lisadagi horoskoobi :


Naisteka horoskoop:

aasta esimesel nädalal läheb korralikuks ärapanemiseks — ollakse valmis minema ka üle laipade

http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/horoskoop...
 
Raivo Kohalik 03. jaanuar 2017, kl 00.24
nippeid näpped
selles teemast :
elupettumus

alutohmakale 31. detsember 2016, kl 23.37
sedagi pole veel taibanud, et kloon ja alunovellide geniaalne autor on kohalik Raivo. mida vanemaks, seda seniilsemaks lähed.
,,,,,,,,,,,
tänan sügava kummardusega et keegi on nimetanud kohalikku (tsiteerin) :
"alunovellide geniaalne autor on kohalik Raivo"
tänan ka järgmist kommijat :

nunuhh 01. jaanuar 2017, kl 01.10
Pedofiilid siin järjest leili läinud ja mingeid absurditeooriaid arendama hakanud.
Nüüd veel Raivo Kohalik ka süüdi, et alu seniilsusest lapsporri vastu huvi tunneb.
Ta ju nii ront juba, et ei tee enam vana vaala ja 8 aastase lapse kehal vahet, eksole
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
keegi peab ikka milleski süüdi olema ...ka Alu tegemisteski . (Alu pidavat olema aga ju kollektiivne tegelaskuju - keda paljud järele teevad .. kui järdivad (ees kuju ) )
kui lill hauale
lisab kokkuvõtte :
pojeng 01. jaanuar 2017, kl 02.19
Keda tegelikult üldse kotib, alu või liba. Siia põigates viskab igaüks mingi killu. Vaene kannataja alu muidugi, aga installeeri ükdkõik kellele saba ja sarved külge ja anna rahvale taprid kätte. Hakkliha ka enam selle koha pealt kokku ei korja.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kokkuvõte !
rahvas vajab klouni ja tsirkust !
tsirkuseski on kloun see kes rahva naerma ja käima tõmbab .
PS
TÄHELEPANU !
kohalik ei tungi tutvuda tahtjte teemadesse - ega häri neid (kui tõelisii kunstnikke tsrkuseski ) vaid ppüüab aidata kssas siinsele esi kloonile (klounile) -Alule - kui alustalale
 
kaastundlik 15. jaanuar 2017, kl 00.39
nunuhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pedofiilid siin järjest leili läinud ja mingeid ab
> surditeooriaid arendama hakanud. Nüüd veel Raivo K
> ohalik ka süüdi, et alu seniilsusest lapsporri va
> stu huvi tunneb.Ta ju nii ront juba, et ei tee en
> am vana vaala ja 8 aastase lapse kehal vahet, ekso
> le.

Ainus häda, et vanad vaalad teevad kortsus nokunaha ja kivikõva vända vahel ka ilma luubita vahet. Selle tõttu Alu vaalakütina peessekukkund ongi. Kahju kohe vanast mehest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!