Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pimedas toas paksu teki all
user_008864 27. jaanuar 2024, kl 18.21
Tutvun daamiga, kes seksis pisut julgem, kui pimedas toas paksu teki all...
 
Tranz 27. jaanuar 2024, kl 20.18
Kui juba teravaid elamusi otsid, siis kas daamil võib olla ka munandikott ja ripats? Siis on mõntske ehk, kui soovi korral Sinu enda eesnääret toksab tagantkaudu oma tõdvikuga… :)
 
user 008864 27. jaanuar 2024, kl 20.20
Aga miks mitte? Mida rohkem variante, seda uhkem! Ja just seda täpselt mõtlesingi, et poleks liiga tavalin3.
 
Hull Henry 27. jaanuar 2024, kl 20.32
aga ma võiks su soolikad traatharjaga seestpool üle käia . ja võibla isegi liivapaberi elik villase kindaga su juuriku ihumahla pritsima panna !
 
Ropp Raivo 27. jaanuar 2024, kl 20.34
Näccu zittamine ja soolde cusemine oleks ka wariandid wä? See kah mõnda erutab. Ma sõbramehe poolest võin asja joonde ajada. Muidugist väikese tasu kena kopika eest.
user_008864 27. jaanuar 2024, kl 21.31
Siin paistan neid vaimselt katkiseid inimesi jätkuvat. Andke aga minna, õige naine leiab mind selle solgi seest üles.
 
Huviline XYZ 28. jaanuar 2024, kl 00.36
Tere-tere! Olen rinnakas proua. Kas sa mu päramulku ka tuleksid - see meeldib mulle magustoiduks. Enne aga ratsutaksin su peal nii, et sa energiast üpris tühi. Kõva luti-imeja olen ka varasemalt olnd, kui mõikad. Samuti tahaks, et mu tutt saaks keele-ring-hoolitsust ning peps rinmingutki. Kui see kõik sobib, olen….
 
user-008864 28. jaanuar 2024, kl 00.40
Ahsoo, või nii. Vahi-vahi, mu käed lausa erutusest värisevad kõige ootuses! Anna palun oma number juba!! Ma nii tahaks juba tavakat, analtsi ja oraltsi. Juba väga väsinud sellest onakast üksi… Aga nii tavakas kui oralts mu lemmikud, analtšikut ainult porri-vidjotest siianii näind.
 
Höhöö - Ruimund 28. jaanuar 2024, kl 00.45
Kui soovid solgiämbrit (panna), siis me külas elab pooletoobine Ohmu-Maie, kes kellegile kunagi ära ei ütle, kui saab wita-vahe tuulutuse kasvõi ühe õltsi eest. Tal ambeid ka eriti enam põle, kahe õllari eest saab ka lahti-lutsi kui soovi… Anuška-kanali kasutus pidi aga üks Lauaka viin olema, teadsid mehad rääkida.
 
user-008864 28. jaanuar 2024, kl 00.49
Tänud! Ka see tundub põnev elamus olevat, aga ehk veidi vanavõitu see teie küla vananaind mu jaoks.
 
Höhöö - Ruimund 28. jaanuar 2024, kl 00.51
Ei pole ta midagi nii vana, ambeid enam väga põle, aga nii 47-48 tuuri peaks ta ikke olema. Kui vana teemaalgataja siis ise kah on? Kas naese peava olema neiu või võiva olla jo prowwa kah?
 
user-008864 28. jaanuar 2024, kl 00.58
Vanus pole oluline, ütlen vaid üht - nii naese vitakas kui pershepragu peavad olema siise sõidetud ning suhuvõtuvõimekus olemas + varre poleerimisvalmidus. Siis saame iga kell jutu peale.
 
Peeter PD 28. jaanuar 2024, kl 01.59
Ehk zutsan Sind zitakasse, võibolla tunned endas ka pjiderrasti tunnet? Et ei tõmbagi vaid daamed… Juba vanad-kreeklased ütlesid, et õige seks on vaid meestevaheline! Ja õige kah - ega need daamed tea ju mis meestele meeldib, kuidas sugutit sõrmitseda või seda huulte vahele võtta…
 
Neidis 28. jaanuar 2024, kl 03.11
Nojoo, mina olin vist see kes selle kasutajaga siis täna öösel kohtus ja magas. Mees lubas viia mind seitsmendasse taevasse ja orgasmikuid, aga tegelikkuses purskas oma laadungi mulle umbes neljandal minutil misjonäris sisse ära ja oligi kõik. Viiner oli isegi keskmisest suurem, aga see enam ellu ei ärganud. Pettumus missigune. Lootsin ju doggy-style ja ehk isegi midagi veel, kuna käekotis oli ana-libestigi. Sooviksin ikka äkilist härga, kes sõtkuks terve öö ning omaks jämedat oksa.
 
daalia deluulua 28. jaanuar 2024, kl 03.21
mees, kas sul häbi pole - Koreas süüakse koeri ja samas nuiad sa siin mingit räpast halastusseksi või maei tea mida. koerte kaitse on põhiline, et nad söögiks ei satu.

mida teed sina? vasta nüüd kiiresti ja kohe.
 
ilmsüütu lugeja 28. jaanuar 2024, kl 16.55
Tule taevas appi!
user_008864 02. veebruar 2024, kl 17.15
Kuidas saab taevas appi tulla, kui vanajumal saatis siinsed klounid maa peale mõistuseta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!