Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks..suhtleks :)
 
52 aastane naine 11. veebruar 2017, kl 11.51
Tere
Lugesin neid postitusi ja küsin:
Kas siin pole tõesti ühtegi möistlikku ja kena meest,kes oleks nõus suhtlema 52 aastase naisega.
Lolli ja labast juttu ei viitsi lugeda:)
 
seeniormutt 11. veebruar 2017, kl 13.41
Lendamisest ei unistagi, aga noorte meeste lustipulgad on töökorras ka minuga. Siin on ainult üks konks, nad ei oska isegi arvata, kui vana naise järel nad jooksevad.
 
Veelausuja 11. veebruar 2017, kl 14.06
Ikka on, hrfriday@gmail.com
 
JÄLLE 52 naine täna otsib 11. veebruar 2017, kl 14.15
52 aastane naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere
> Lugesin neid postitusi ja küsin:
> Kas s
> iin pole tõesti ühtegi möistlikku ja kena meest,k
> es oleks nõus suhtlema 52 aastase naisega.
> L
> olli ja labast juttu ei viitsi lugeda:)
Mis teie vanuses juhtunud on,=? Meil saab juba 32,aastat soola söödud
ja kuskilt enam otsima meest ei lähe ---ei vaata isegi naabrimeest
 
eelmisele 11. veebruar 2017, kl 14.38
..aga täiesti juhuslikult satud Saame tuttavaks foorumisse soolasele vahelduseks magusat tahtma? :D
 
Tutvuda soovivale seeniorile 11. veebruar 2017, kl 15.22
Palun kirjuta, mida sul oleks pakkuda mehele? Siin paistab vaid ülikõrge enesehinnang ja teiste arvustamine närtsinud välimuses. Lisaks imestus, et taolisele peaks olema lambist palju pakkuda ja huvi suhelda.
 
mõte 11. veebruar 2017, kl 17.05
20 cm on parem, kuid ega riistvara olemasolu veel kellestki meest ei tee!
Muidu suhtleks reisi eesmärgil!
 
mees 11. veebruar 2017, kl 17.16
mõte Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 20 cm on parem, kuid ega riistvara olemasolu veel
> kellestki meest ei tee!
> Muidu suhtleks reisi ee
> smärgil!
KAS oled valinud välja koha ka
kuhu siis koos reisime !
 
Jah on küll 11. veebruar 2017, kl 17.34
Kui hinda alla lased siis lähme sinuga. Ei kommi aga selline rahva arvamus!
Kaks reisi on suvel paigas aga ei aruta siin!
Kui huvi siis võta ühendust!

Isiklik reis tuleb põnev ning nüüd alles elu algab!
 
Ok 11. veebruar 2017, kl 18.10
Sinu oskusi tuleb siis rohkem proovida, vähendab hästi kaalu. Mis on tõestatud...
 
acc 11. veebruar 2017, kl 19.03
Jäta e - mail, küsiks midagi edasi aga mitte siin.
 
hmh 11. veebruar 2017, kl 19.57
Mis jopskitele teema tehtud. Mitu päeva oli vist vaikus. Siin nu pole kedagi peale paari jopski. Mõni pole ikka veel aru saanud, et siin ei ole ammu enam tutvumisfoorum. Labasus vohab. Ja sellistega ei taha küll suhelda, ammugi kohtuda või seksida.
 
Vana tõde 11. veebruar 2017, kl 20.03
Ammune tõde, et parim ikka võtta reaalist. Saab parima valiku teha ning parimaga euroopasse minna. Mõnele mehele soovin ainult head porri vaatamist kodus ja unistamist.
 
Viimased sõnad 11. veebruar 2017, kl 20.33
Alukene, enne tuleb naine kätte saada siis kas tuleb seksi või mitte? Sinule jääb ainult käest kinni võtta, vähemalt katsuda saad. Kas päris või mitte?

Aga jah, vana tõde juba ütles: Lase vana südamest välja, et saaks uus asemele tulla. Õigeaegselt ei osanud hinnata siis pole põhjust ka kedagi taga nutta!
 
misasja? 11. veebruar 2017, kl 21.58
teises poolsajas naisega kohtumise eest tuleb välja käia 4kohaline number?!? ...ju vist mõeldi neljandat kohta peale koma. Seda võib mingi ülbikust vana lits isegi väärt olla:DDD
 
otsa ronida? 12. veebruar 2017, kl 10.44
miks peaks naisele otsa ronima, on ta mingi heinakuhi või? ja selline arvab teises poolsajas end neljakohalise numbri vääriliseks:DDD
 
M59 12. veebruar 2017, kl 11.39
Ma tutvuks. tõsi, ma olen juba vana. Aga selle eest on mul olemas täitsa oma pulss.
 
eelmisele 12. veebruar 2017, kl 12.24
kuid su pulss ei peksa neljakohalist numbrit välja. nagu ka mitte kuuekohalist kümme aastat hiljem. nupust nikastanud vana naise nõudmised ju ainult kasvavad:D
 
siis on sinul kumerselg, 12. veebruar 2017, kl 18.36
või teistpidi vaadates nõgusselg ju täitsa olemas. Alu oled muidu vä?
 
52 aastane naine 12. veebruar 2017, kl 19.22
No ma vaatan,et Teil läheb siin päris kenasti:)
T>eema on ilusasti ära solgitud:(
 
54-aastane mees 14. veebruar 2017, kl 23.11
Tere 52 aastane naine!
Lugesin teemat ja tahtsin just kommenteerida, et anonüümse postituse peale vaevalt paremaid vastuseid, kui eespool lugeda, saabki, aga näe, olid jõudnud ühe vea parandada. Ainult et puudusi on veel...

Algatuseks paar rida minust. Vaba ja vallaline, vanus pealkirjas antud, pikkust mingi 185 kanti, välimus sale ja sportlik, juuksed veel peas, ei joo, ei suitseta, rikas ei ole aga sente ka ei loe. Täitsa normaalne partii, vähemalt mulle endale tundub. Aga Sulle kirja kribama ma ei kiirusta. Miks, küsid. Aga peale lakoonilise - tutvuks-suhtleks, ei tea ma Sinust mitte midagi. Ahjaa, lolli teksti ei viitsi Sa lugeda. A kuskohast ma tean, äkki peadki neid ridu lauslollusteks? Sõnaühendist "ei viitsi" teen järelduse, et oled laisk! Vale järeldus? Võib-olla, aga Sa ei ole ka midagi asjalikumat enda kohta avaldanud. Ma siis nüüd küsin, äkki saab sellest teemast, mille oled nimetanud ilusti ärasolgituks, veel asja.
Niisiis:
Elad Sa linnas või maal?
Äkki lisaksid mõnedki strateegilised mõõdud või kirjeldaksid oma välimust.
Millised on Sinu huvialad, oskused, puudused?
Ja peamine - mida pakud otsitavale? Siinkohal eeldaks lausa mitut lauset!
Ära unusta ka paar lauset lisada selle kohta, millised omadused võiks Sinu otsitaval olla.
Ja kui Sa neile küsimustele siin foorumis aktsepteeritavad vastused oled andnud, siis mine tea, äkki kirjutangi Sulle.
 
54-aastane mees 14. veebruar 2017, kl 23.15
Täienduseks üks küsimus veel: Kirjelda palun oma tutvumise kaugemat eesmärki. Kõigi eest ei saa rääkida, aga minul küll niipalju aega ei ole, et päevast päeva internetis istuda ja suhelda... Nii et "tutvuks-suhtleks" eesmärk ei lähe mitte... :D
 
kõrvaltvaataja 14. veebruar 2017, kl 23.17
Kahju, et naisi-mehi poes ei müüda.
 
veel järeldusi 15. veebruar 2017, kl 03.34
Alu nimi ongi siis Oblomov?
 
On nüüd selge tutv.eesmärk? 15. veebruar 2017, kl 08.31
54-aastane mees, nimetame teda nii, sai pika-pika vastuse, mida saab ainult siin foorumis :)
 
54-aastane mees 15. veebruar 2017, kl 10.16
Kas kellegil on veel nii, et kui kaua ei seksi, siis hakkavad munad jubedalt valutama? Kas see on normaalne?
17-aastat tagasi seksisin viimati. Aga tahan tagasi armastust ja kirge. Aga seda uuesti leida on raske. Peab siis lihtsalt ootama, et tõeline armastus mind leiaks.
 
viimasele 15. veebruar 2017, kl 10.23
Paranda kirjavead ehk siis oled usutav, et tõesti oled 54 aastane nagu eelmine 54 aastane,kes asjaliku ja haritud inimese vastuse loogilises kirjas siia kirjutas.
 
veel üks naine 15. veebruar 2017, kl 13.44
14.02.2017 kl 23.11 54-aastane mees,
mulle meeldis Sinu sõnaseade sedavõrd, et tekitas teatavat huvi Su küsimustelaviinile vastata.
Kui nüüd oleks siin üks täiesti toimiv e-posti aadress, ma suhtleks Sinuga otse.
 
54-aastane mees 15. veebruar 2017, kl 14.21
Aga palun, ole lahke, valmis vastama Sinu küsimustele ja diskuteerima olulistel teemadel.
Minu e-posti aadress p2ikesej2nku@mail.ee
 
54-aastane mees 15. veebruar 2017, kl 20.34
54-aastane mees kl 10.16 ja 14.21
Näib, et seksi puudumine on avaldanud mõju Sinu hallidele ajurakukestele, et omale siin teemas kasutatutest erinevat nime välje mõelda pole suutnud. Tahad aitan? Pane näiteks "54-ja-poole-aastane mees" :)

Tere "veel üks naine" kl 13.44
Tundub, et Sinus olen huvi tekitanud, nüüd on Sinu kord tekitada minus sedavõrd uudishimu, et oma e-maili siia kirjutaksin. Vihjeid, kuidas seda teha, saab lugedes ülaltpoolt neid megapostitusi.

Ja sellele toredale kasutajale, kes copy-paste ära on õppinud - jah me nüüd teame, et oskad, rohkem ei ole vaja. Aitäh!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!