Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida arvate?
 
Krissu 28. veebruar 2017, kl 23.13
Mida arvate sellest, kui mees valetab ennast tutvumissaidil 7 aastat nooremaks? See on ju rohkem nagu naiste teema:)
 
nohiknaine 01. märts 2017, kl 00.45
järelikult kahtleb oma edus naistega. :)
 
autorile 01. märts 2017, kl 06.38
küsi otse mehe käest, tema oskab sulle ju vastata aga mitte siin heietades ei tõde teada
 
Mull 01. märts 2017, kl 09.35
Valetavad nii mehed kui ka naised....on ju vahe, kas oled 35 või 42.
 
m44 01. märts 2017, kl 10.03
Kuidas teemaalgataja teab, et mees end nooremaks valetanud.. Kas tema endine mees?
 
teemaalgataja 01. märts 2017, kl 10.43
Vastan viimasele m44-le: suhtlus algas tutvusportaalist ja oleme ka kohtunud, inimene näen tunduvalt vanem välja kui kirjas:)....aga kuna tegemist on firmaomanikuga/prominentse inimesega, siis pole ju keeruline andmed leida:)
 
Kord 01. märts 2017, kl 11.15
Ma ka valetasin kunagi, põhjuseks oli see, et nägingi noorem välja ja suhtlesin ka endast noorematega, kui oleks õige vanuse pannud ei oleks nooremad huvi tundnud. Omavanused tundusid aga liiga vanad.Kui suhtluseks läks siis tunnistasin kohe üles.
 
Alu® 01. märts 2017, kl 11.33
Mida ikka arvata neist, kes üldse tutvussaitidel kolavad. Mingi kiiksuga ju, loodavad sealt midagi leida :)
 
arvan 01. märts 2017, kl 11.36
kes valetab, see varastab. milleks sellisele oma aega raisata?
 
valge vale 01. märts 2017, kl 12.09
Mul on vastupidi juhtunud, noored mehed valetavad end väljapraakimise hirmus vanemaks. Ise ütlen selle vanuse, nagu välja paistan ja see on kujunenud teiste hinnangute põhjal.
 
arvan 01. märts 2017, kl 12.27
vale on vale. valega alustatud suhe on vale. pole olemas valget ega musta valet.
 
valge vale 01. märts 2017, kl 12.29
Mina arvan, et oleneb valest. Kõik üritavad end teha märgatavaks ja siinkohal võib väikseid valesid kasutada, aga edasise suhtluse käigus on valed lubamatud.
 
valetaja 01. märts 2017, kl 12.35
nõustus ka sellega, et vale on vale. Valega alustatud tutvus lõpeb samuti valedega.
 
no aga 01. märts 2017, kl 12.42
mehe enda nooremaks luuletamine ei tee teda vähem meheks, kui riist korras ja töövalmis. naisel aga fertiilsusega teised lood:)
 
Kõige naljakam vastus 01. märts 2017, kl 12.42
01.03.2017 11:33
See kiiksuga papi, kes teil siin kolab aastaid :D
 
valge vale 01. märts 2017, kl 12.45
http://catwalk.delfi.ee/uudised/artiklid/uskumatu-video-see-uliheas-vormis-naine-tahistas-just-90-sunnipaeva?id=77397232

Vaadake seda videot ja mõelge, kas selle naise kaaslaseks sobivad 90 aastased tudid?
 
vott 01. märts 2017, kl 12.47
no aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mehe enda nooremaks luuletamine ei tee teda vähem
> meheks, kui riist korras ja töövalmis. naisel aga
> fertiilsusega teised lood:)

Oleneb naisest!
 
Alu® 01. märts 2017, kl 12.51
valge vale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://catwalk.delfi.ee/uudised/artiklid/uskumatu-
> video-see-uliheas-vormis-naine-tahistas-just-90-su
> nnipaeva?id=77397232
>
> Vaadake seda videot ja
> mõelge, kas selle naise kaaslaseks sobivad 90 aas
> tased tudid?


Tegelikult pole tema väärseid mehi olemaski, ta lihtsalt on nii haruldane ja kordumatu Tal ei jää üle muud, kui eskordiks hakata:)
 
Alu® vulvakadedus 01. märts 2017, kl 20.25
Täna hommikul ärgates meenus mulle taas... Te ei ei oska ära arvata kes... Vana eskorttüdruk! ;-)
...Korraga tundsin, et minuga pole kõik korras. Minus tärkas kadedus, vulvakadedus. Minul on püksis vana ja jõuetu kürb, kelle eluvaim ja elujõud on peaaegu hingusele läinud - vana eskorti vulva ei muutu kõlbmatuks, vulva kõlblikkuse periood on vaat et igavene. See teeb mind kadedaks, väga vulvakadedaks.
Kuidas minu vulvakadedus väljendub? Enamasti hakkan ma meenutama vana eskorttüdrukut, litsikesi. Eriti suur tõmme on mul litsimajade poole. Kui meenutan eskorti, siis mu mõistus hägustub ja ma hakkan nägema hallukaid litsimajadest ja nende töötajatest. Kuna mul raha pole, siis kujutan neid vanade ja koledatena ette.
Vulvakadeduse vastu aitab mõtlemine peeseksist. Vulvast mõtlemine ja vulva meenutamine traumeerib mind, seetõttu kujutan ette rõngaslihast. Rõngaslihase meenutamine leevendab omakorda erektsiooniprobleeme. Selline lugu siis vulvakadedusest.
 
to arvan 01. märts 2017, kl 22.19
Tasuks (endalt) küsida, MIKS keegi valetab. Vanuse kohta ehk valetatakse vähemalt osaliselt meie ühiskonnas levinud noorusekultuse ja paanilise vananemishirmu tõttu.
 
to arvan jt 01. märts 2017, kl 22.24
Selles suhtes saaks ehk siin foorumiski olukorra muutmiseks midagi ise ära teha. Eriti võõristavalt mõjub, kui küpses eas inimesed (50+) oma eakaaslasi mõnitavad ja alandavad. Jääks sedagi vähemaks, oleks juba abiks.
 
arvan 01. märts 2017, kl 22.43
mina ei valeta. ei vanust ega midagi muud, ei valget mustaks ega vastupidi, mõttetu ajaraisk. valele pole mingeid vabandusi, sest see reostab inimmeeli ja loob soodsa pinnase halbadeks suheteks. vanus, välimus ja sinu tegelik olemus ei saa nii jube olla, et end petta ja valetada endale ja teistele. kui on, siis valeta, aga ära tule siis hiljem teisi süüdistama, et nad su vastu valelikud, ülekohtused on, või sind mõnitavad.
 
nii 02. märts 2017, kl 00.29
Kui naine näeb oma vanusest 30 a noorem välja nagu selles lingis, siis peabki valetama end selliseks, nagu välja paistab, et endale võrdväärset partnerit leida.
Nüüd peaks isegi kõige paadunum kriitik uskuma, et mõni naine näebki mitukümmend aastat noorem välja.

http://catwalk.delfi.ee/uudised/artiklid/uskumatu-video-see-uliheas-vormis-naine-tahistas-just-90-sunnipaeva?id=77397232

to arvan jt teab iga kommenteerija vanust? väga huvitav!
 
Alu® 02. märts 2017, kl 13.33
Nooremaks välja paistmine omakorda paistab olevat seotud häältega peas. Mis avaldub võrdväärse partneri otsimises aastakümneid nooremate hulgast. Seega kui meestel pole viiekümbise muti vastu huvi, pole tal ka kaheksakümbise. Surnu on surnu. Ükskõik kui palju see arvab end nende vääriliseks olevat. Naljakad vananaised, paras hullarisse pista perfomance't tegema nooremaks väljapaistmisest:)
 
irww 02. märts 2017, kl 13.47
Alule ei usu, et mõnede hästisäilinud viiekümpiste võrdväärsesks partneriks on 20 a nooremad mehed, aga usub oma hääli peas, et talle sobiks 30 a noorem naine? lõbuslesk on vist parim näide!
 
to nii 02. märts 2017, kl 16.41
Ei tea ma siit kellegi vanust. Nii üldiselt olen vahel kohanud eakaaslaste halvustamist küpses eas inimeste poolt. Lisaks arvan endiselt, et kui keegi sulle millegi kohta valetab, siis tasub endamisi mõtelda, MIKS ta seda teeb.(Ehk jääks suurema mõistmisekoguse korral vähemalt osasid hirmust tulenevaid valesid vähemaks.)
Too 90-aastane daam näeb loomulikult suurepärane välja.
 
valetan 02. märts 2017, kl 16.46
sest õige vanus hirmutaks mehi, aga reaalne väljanägemine mitte. Mees siis ise otsustab, kas tahab õige vanuse teadasaades jätkata või mitte. 99,9% on tahtnud ja on öelnud, hea et ma valetasin.
 
eelmisele 02. märts 2017, kl 16.58
Õnneks ei lähe mulle see korda, mida sina arvad! Tean ise ja teavad mu kaaslased, mida ma olen väärt.
 
Alu® 02. märts 2017, kl 17.33
irww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alule ei usu, et mõnede hästisäilinud viiekümpiste
> võrdväärsesks partneriks on 20 a nooremad mehed,
> aga usub oma hääli peas, et talle sobiks 30 a noor
> em naine? lõbuslesk on vist parim näide!

Mis me ikka vaidleme. parimaks tõendiks oleks näidata neid poolesajaste prouade kolmekympiseid mehi, nende meeste kinnitust, et nad on koos endast poole vanema naisega, kes on poole noorema väärne.
Kuniks seda pole ja on vaid tutvussaitidel jms kohtades amelevad otsinguil prouad, pole põhjust uskuda. Siingi näha vaid tyhi jutt ja enda üles haipimine, õnnelikul ja noorema mehega koos proual vaevalt selleks mahti oleks:)
 
loogik 02. märts 2017, kl 17.42
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siingi näha vaid tyhi jutt ja enda üles haipimi
> ne, õnnelikul ja noorema mehega koos proual vaeval
> t selleks mahti oleks:)

järelikult sina pinised siin aastakümneid ainult depreka leevendamiseks, kuna ühegi noorema ega vanema naisega pole õnnestunud kohtuda ega kokku jääda? sinu enda loogika järgi võttes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!