Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vahva seiklus naistele, ühele naisele
 
Vahva seiklus 27. jaanuar 2017, kl 08.05
Soovin teha midagi põnevat. Mõtlesin, et näiteks seks kuskil üldkasutatavas kohas, kus on vahele jäämise oht.

Viru keskuse WC vist liiga räpane, aga kuskil SPA saunas või mullivannis näiteks.

Endast, olen eestlane, üle keskmise pikem, põhilised huvid naised ja tehnika.

Kui on sarnaste huvidega naisi, siis võiksite mulle kirja saata.

medrautor@gmail.com
 
to Jekaterina53 27. jaanuar 2017, kl 08.49
kõik ei mõtle ainult raha peale, vaid tehakse asju ka niisama
 
Tehnik 27. jaanuar 2017, kl 18.31
Tehnikas oled nõrk aga valiks SPA sauna, kuhu lähen varsti mõnulema.
 
tibi 27. jaanuar 2017, kl 18.53
Autorile oleks 1 ettepanek aga kirjuta privasse.
 
QQ naine 04. veebruar 2017, kl 20.58
Oleksin ennast pakkunud, aga tehnilised teadmised jätavad veidi soovida ja naised ka üldse huvi ei paku.
 
naised, teeme ära 06. veebruar 2017, kl 09.40
Naised, mulle tundub, et tuleb tõesti vahva seiklus. Lähme kambaga onuga SPA sauna, võtame püksid ära ja siis kutsume turvamehe. Ütleme, et onu ahistab naisi ja laseme välja visata. Lahe olekski kui kohe päris tänavale tõstetaks, nii et riided jäävad kappi ja puha :D Vot see oleks alles seiklus.
 
kohe 06. veebruar 2017, kl 10.35
onu Alu tuleb ja võtab püksid ära - seiklus missugune - uhh!
 
n45 06. veebruar 2017, kl 10.48
Ei ole mõtet! Ma proovisin, aga medrautoril ei ole ju vembo töökorras. Avalikus kohas liputamiseks ehk kõlbab ainult.
 
Alu® 06. veebruar 2017, kl 13.26
Ruuged tussu karvad
need võitsid minu sydame...
Huvitaks raseerimata naine, kuid tundub, et selliseid naisi enam ei eksisteeri. Milles asi?
 
ei eksisteeri 06. veebruar 2017, kl 14.31
ka õiget Alu ei eksisteeri, ainult aluhakatised.
 
kes on näinud raseeritud ahvi? 16. veebruar 2017, kl 17.10
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ruuged tussu karvad
> need võitsid minu sydame...
>
> Huvitaks raseerimata naine, kuid tundub, et se
> lliseid naisi enam ei eksisteeri. Milles asi?

makaagi peeruvahe on kindlalt raseerimata. Sid rääkis, et oli pildi pealt näinud. ühe pildi peal oli makaak ilma mustade viigipüksteta, ainult lõualott alumist põõsast varjamas.
 
Heh. 16. veebruar 2017, kl 18.16
mul jäi autoriväli täitmata. teie punapea olen. mul läks armastus persssse järjekordselt, nüüd tahaksjälle sidi ja alut.
sid on ju ainukesena minuga kohtunud, sellest ka minu armastus mustade viigipükste vastu.
 
Päraka Pärdik 19. veebruar 2017, kl 00.03
mul jäi autoriväli täitmata. teie peerupärdik olen. mul läks banaan persssse järjekordselt, nüüd tahaksjälle sidi ja alut.
sid on ju ainukesena minu pilti näinud, sellest ka minu armastus mustade viigipükste vastu.
 
Punapea 19. veebruar 2017, kl 00.06
ma olen see eelmine päraka pärdik ka. ikkagi ausam nimi ju vana naist ei riku.
ja sid ju ise tunnistas, et olen ainuke, mustade viigipükstega Hoor,kellegata kohtunud on.
 
lotiga ja kotita susan 11. märts 2017, kl 18.01
ma olen see eelmine päraka Punapea ka. ikkagi ausam nimi ju vana makaaki ei riku.
ja sid ju ise tunnistas, et olen ainuke, mustade viigipükstega ahv,kellegata kohtunud on.
 
lehm lesk 18.01 11. märts 2017, kl 23.40
miks sa sinna sidi päraka juurde siis pidama ei jäänud?
 
eelmisele 11. märts 2017, kl 23.44
makaak, räägi parem miks sa sidi armuavaldustele ei vastanud? hirmutasid mehel viigipükstes pakkjalgadega pehmeks. kas sul südant üldse sees pole vä?????
 
lehm lesk sidiga kohtamas 18.01 11. märts 2017, kl 23.56
kuna sa ju ise kirjutad, kuidas sidi pärakast haiguse said ja sidi pakkjalad pehmenesid. siis räägi sellest ehk lähemalt?
 
huviline 11. märts 2017, kl 23.59
makaak kuna sa ju ise kirjutad, et sid sinusse ära armus, miks ta sinu asemel särasilma valis? oleksite ilus paar olnud, kaunis makaak ja küülikunäoga sid.
 
lehm lesk makaak ja sidiga kohtamine 12. märts 2017, kl 00.06
ah siis vana prilli küülikunägu sai saatuslikuks vana lehm lese valikutes. sinna küülikunäole oleks võinud ju peeretada kyll.
 
paksule ahvile 12. märts 2017, kl 00.14
nüüd juba hilja kahetseda, mida kõike küülikunäoga oleks teha võinud. särasilm sai su koha endale makaak. mõni küülikunägu eelistab saledaid sääri makaagi rammjalgadele.
 
jah, ega kerge pole olla vana Lehm lesk 12. märts 2017, kl 00.21
jah eks Lehm lesk oleks võinud ju juhust kautada, kasvõi korragi oleks saanud sidi küülikunäöle peeretada. siit õppetund, et vana lehm lesk makaak peab iga juhust kasutama, kuna järgmist ei pruugi enam tullagi.
 
see-eest 12. märts 2017, kl 00.26
nii kerge on olla pakkjalgadel makaak, ainsateks sõpradeks virtuaalsed sidid ja lesed. võib kohe hommikuni iseendaga rõvetseda foorumis, üksinduse vastu nagu imerohi.
anname nüüd sõna lotiga makaagile. romantilist ööd ja jõudu peeneks ahvihuumoriks!
 
jah lehm lesel makaagil sai 12. märts 2017, kl 00.33
sai alkopudel nüüd tühjaks vä?
miks vanal lehm lesel pakkjalad tekkisid, nagu sidi makaagilgi.. mingi tõbi selline vä?
 
küülikunägude esinemise sagedus 12. märts 2017, kl 00.35
kui öösel vähem rõvetseda,ehk saab vana lehm lesk makaak ka rogkem peenraha ni.kkkumise eest küülikunägudelt?
 
kas kurjam kerjab ka ? 12. märts 2017, kl 01.24
kas kurujam ise nagu kerjab ka sente delfikas? et klikk ja kopik?
 
kurjam käsis ise sidiga kohtamas? 12. märts 2017, kl 17.46
kas see kurjam käis ise sidiga kohtamas ja nüüd parastab vana lehm leske? miks?
 
teadja 12. märts 2017, kl 23.14
Sest vana lehm sai puraviku muhvi vahele, aga kurjami rotiurgu ei topitud midagi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!