Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naisele number 1
 
StarDust 09. september 2017, kl 22.50
Kõrini võlgades ilma kindla elukohata töötu tallinlane tutvuks toreda naisega. Läbikukkunud elukunstnik loodab leida uut algust, paremat, kui kunagi varem. Vanust 40-tuuris, pikka kasvu, alkoholiga mõõdukas, intellektuaalsete huvidega, sugugi mitte kõige hullem tegelane - lihtsalt rajalt maas.
 
Suutäitekokkkulugejale 10. september 2017, kl 11.53
Enesetutvustus on ebavajalik. Ma tean täpselt missugused inimesed siin riigis elavad. Küll pörguväravate ees saad oma käitumise eest aru anda. Ma tean täpselt missugused inimesed siin riigis elavad.
 
To köik on nimeliselt teada 10. september 2017, kl 12.10
Köik on töepoolest nimeliselt teada. Sündisid valetava penina ja sured ka sellena. On töepoolest köik nimelisekt teada. Küll pörguväravate ees saad aru anda köikide suutäite eest mida sa kokku lugesid. Köik on nimeliselt teada.
 
Eelmisele 10. september 2017, kl 12.11
Eeldusel, et järgmised elud on olemas. Tõenäoliselt pole, põrgu on käesolevas igaühe oma teha ja kujundada. Loo autor elab lõtva argielu ega ole siiani taibanud et jumal teda kätel kannab-aimu sellest saab ta alles peale tutvumist ettekujutatud toreda naisega.
 
seemneid söönud 10. september 2017, kl 14.17
Mis suutäitest siin jutt käib ? Inimene otsib kaaslast. Kas teistes riikides on teisiti kui siin riigis ?
 
Tore naine 13. september 2017, kl 17.37
StarDust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõrini võlgades ilma kindla elukohata töötu tallin
> lane tutvuks toreda naisega. Läbikukkunud elukunst
> nik loodab leida uut algust, paremat, kui kunagi v
> arem. Vanust 40-tuuris, pikka kasvu, alkoholiga mõ
> õdukas, intellektuaalsete huvidega, sugugi mitte k
> õige hullem tegelane - lihtsalt rajalt maas.


Nagu ma aru saan, otsid toreda naise juures elukohta?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.