Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas meeldida tüdrukule?
 
Juut:D 17. jaanuar 2011, kl 14.44
HEY Andke nõu kuidas. meeldida kuidas riietuda ,kuidas käituda mis lõhna peale lasta.kõike muud lõpuni välja
 
Ruuduline 17. jaanuar 2011, kl 14.49
tüdrukutele meeldib tunduvalt rohkem, kui oma käitumisega mitte üle pingutada :D
 
Juut:B 17. jaanuar 2011, kl 14.50
Riietu lohakalt, käitu labaselt, lõhna higi järgi.
 
Juut:D 17. jaanuar 2011, kl 14.55
See kah voimalus vist jh Juut :B
 
Ruuduline 17. jaanuar 2011, kl 15.05
käitu nii nagu sa tavaliselt oled, siis ei tule tüdrukul hiljem pettumust, kui sa polegi see, kes alguses välja paistsid :)
 
mees 17. jaanuar 2011, kl 15.37
lõika paberist 20 eurose suuruseid lipakaid,pane pakiks kokku ja peale üks-kaks õiget...kohvikus võta paki otsast üks õige maksmiseks...eided on lollid ja on kohe sillas...
"rahapakki"kanna nii,et see tagataskus punnitab :D
 
Lumerebane Smirre 17. jaanuar 2011, kl 15.57
, hey-hey teemaalgataja..täica mõistan Su muret ja tean kui raske on naisolevuste tähelepanu köita, eriti kui oled mees..
..aga siinkohal kõrvalepõige idanaabrite kultuuripärandi manu ja vana hea porutshik Rževski kohta käiv naljakas lühilugu (rahvakeeli ka anekdoot) annab head nõu:
..äsja kadetikorpusse sõjaväeteenistusse tulnud Rževski küsis ühe vanema ohvitseri käest, mida teha, et daamide tähelepanu võita...too keerutanud vuntsi ja arvanud, et ega siin midagi keerulist ei ole..esmalt tuleb nende tähelepanu võita, siis rääkida ilmast ja lõpuks tutvustada end...egas midagi...läheb siis Rževski ühel teenistusest vabal päeval parki jalutama..näeb daamikest, kel pisikene koer rihma otsas..meenutades vanema ohvitseri nõuandeid, astub ta ligemale, virutab koerakesele jalaga, nii et too kiunudes põõsastesse lendab ja lausub daami poole pöördudes.."madalalt lendab raibe, kisub vist vihmale..muideks lubage end tutvustada..porutshik Rževski..teie teenistuses.."
 
911 17. jaanuar 2011, kl 17.07
mees 15:37 mõte on elust endast.
 
seXso 17. jaanuar 2011, kl 17.19
eks sõltub mida vaja. Kui lolli ja blondiini, siis eurode soovitus on naelapea pihta tabatud.
 
teemaalgatajale 17. jaanuar 2011, kl 20.48
Kingi tüdrukule lilli ja kallista teda. Räägi temaga. Ole koos temaga. Armasta teda.
 
jörgen 18. jaanuar 2011, kl 18.23
Ole sina ise! Nii lihtne see ongi
 
osta 19. jaanuar 2011, kl 07.28
bemm ja naisi hakkab voolama uksest ja aknast!;)
 
ei tea kes olen 13. juuli 2011, kl 20.16
deem see v2ide oli kyll hea
 
Eduard 13. juuli 2011, kl 20.44
ei saa sellest rahanuku jutust aru, kulutad need kaks õiget raha ära ja oled ikkagi kuses, kui ikka õige 50 euriste pakk taskus mis ei saa kohe poole tunniga läbi
 
to eduard 13. juuli 2011, kl 20.47
sa ei saa ilmselt paljudest maailma asjadest eriti aru
 
Eduard 13. juuli 2011, kl 20.55
eks ma olen jah natuke tuhmakas aga pole ka kuulnud inimesest, kes enamikust maailma asjust aru saaks
 
viimane 13. juuli 2011, kl 21.28
Ole see, kes sa oled, kuid sõbralik.
 
Kasutaja 03. juuni 2012, kl 13.25
Mul siin ka väike mure. Hakkas meeldima klassiõde,aga ei tea kuidas ta tähelepanu endale võita. Septembrist hakkab jälle eesti otsib superstaari, saan sinna tavaliselt piletid tasuta, peaksin ta sinna kutsuma ja siis vaatama mis edasi saab? See tegelt natukene halb mõte sest see hakkab alles 3 kuu pärast selle ajaga võib ta endale kellegi teise leida
Mida teie soovitaksite? Kuidas saaks ta tähelepanu enda peale?
 
kasutaja14 03. juuni 2012, kl 16.37
Kui ma sooviksin oma klassiõele sünnipäevaks "Palju õnne kallis klassiõde" siis kuidas ta reageeriks? Kuidas teie reageeriks kui klassivend nii ütleks?
Kas sealt areneks veel midagi edasi või ma teeksin ennast lihtsalt naerualuseks?:D
 
Tiigri Silmad 03. juuni 2012, kl 21.30
Kuula, mida neiul öelda on!
Kui on vaikus, siis ära häbene seda ja kui vaja, ole jutus toetav, ehk paku ise ka mõni jututeema välja. Tunne ennast vabalt ja ole neiu suhtes tähelepanelik.
Kui tunned, et miski avaldas muljet, siis võid teha neiule komplimendi. Kui millegi suurega hakkama saanud, ütle, et oled minu arvates väga tubli, kui välimuses midagi meeldib, kiida :)
Oleneb, mis neiuga tegu ja oleneb kuhu minek. Samas kui kutsud kohtingule, võid alati kokku leppida naljatades, kas panete viisakama või midagi vabamat selga ;)
Lõhn on igal ühel individuaalne st, et meie ei saa öelda, see lõhn meeldib ja too mitte.
Kui lähed kohtingule, kingi lill(i). See avaldab alati muljet :)
Ütleme nii, kui neiu meeldib, siis sa tunnetad ise ära, mis on õige ja mis mitte, nii käitumises kui ka riietumises.
 
Tiigri Silmad 03. juuni 2012, kl 21.35
kasutaja14 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma sooviksin oma klassiõele sünnipäevaks "Palj
> u õnne kallis klassiõde" siis kuidas ta reageeriks
> ? Kuidas teie reageeriks kui klassivend nii ütleks
> ?
> Kas sealt areneks veel midagi edasi või ma t
> eeksin ennast lihtsalt naerualuseks?:D

Tead, alati võid vaadata, kui keegi talle õnne parasjagu soovib, siis lähed soovid koos teistega :) ja küsid, kuidas sünnipäev läinud jne. Kui sa lihtsalt õnne soovid ja usud, et ühest lausest nüüd suur suhe areneb, siis eksid. Sa pead inimesega kontakti otsima selleks, et suhe tekkiks. Püüdma temaga rääkida ka muul ajal. Kui tunnetad, et meeldid, siis kutsud välja ;)
 
mmm 04. juuni 2012, kl 00.26
Ma olen 27 aastat mina ise olnud ja ei üksi tüdruk pole ligi tulnud. Nii, et see soovitus "ole sina ise" ei sobi kuidagi.
 
ekspert 04. juuni 2012, kl 10.32
Igas vanuses naistele meeldib meeste tähelepanu. See ongi suur saladus.
 
to osta 04. juuni 2012, kl 22.22
Ja kui osta katuseluugiga bemm, siis tuleb ka sealt sisse.
 
osta 05. juuni 2012, kl 04.04
pemm! bemu on raudne naistemagnet!
 
Gbl 22. juuli 2013, kl 12.46
ainult lilled ja see jaburus pole kunagi aidanud! Kindlasti pead sa nalja tegema ja piisavalt mees olema..
bemmi jutt pole päris õige kuna ise kimasin ka siksiga ringi ja ei olnud siiski naistest puudust. kui bemmi ostsin ei julgend keegi sinna istuda kuna kiirused kasvasid 100-võrra ja no kõikk virisevad ka lubadeüle . nüüd olen hakanud kasutama hädavalena et mul on load ja keegi ei karda enam väga :D ja kui sa otsid korralikku tüdrukut siis ei aita sind auto.. samas ka mitte motokross ega muu selline.. need on asjad mida esimesel kohtumisel varjata!
 
suvaline 03. oktoober 2017, kl 19.42
Mulle meeldib üks klassi õde väga aga talle meeldib üks
poiss kes mängib alati kõvat kutti ja see tüüp tikkub talle alti klge
saate aitata pls
 
Lihtne 03. oktoober 2017, kl 21.59
Hakka preestriks, kõneta mõnd vana prosti armsaks kassikeseks ja sa meeldid talle niipalju, et teki alt teed välja enam pole.
 
proovi 03. oktoober 2017, kl 22.31
küsi tüdrukult seksi ja paku, et lakud ta jalgevahelt, siis see teine poiss ununeb võid talle ka lõuga anda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!