Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Täna välja
 
meeSSuhteS 11. veebruar 2018, kl 17.03
Läheks täna välja, lobiseks kohvikus, pubis või vaataks hoopis kinos filmi. Kas mõni tore naisterahvas oleks huvitet?
Ise 49 ja piisavalt sümpaatne.
 
n49 autorile 11. veebruar 2018, kl 18.38
Oh, kahju et varem ei näinud kuulutust, oleks hea meelega kampa löönud.
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 21.36
n49, tore, et kirjutasid!
Täna pole teps mitte viimane võimalus. Tore oleks näha su kirja minu postkastis ja siis juba vaataks, mida me edaspidiseks kokku lepime.
 
usu,usu 11. veebruar 2018, kl 21.41
Kohe kirjutab ;)
Siin ei ole selliseid.
 
to kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 21.44
Mis kirja sa algatasid? Siin tehakse teemasid ja enda nime võiks ikka meeles pidada.
 
viimasele 11. veebruar 2018, kl 21.49
aga sul pole ju enda nimigi meeles, mida sa jahud?
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 22.33
to kirja algataja
eks igaüks siin kirjutab vatavalt oma võimalustele ja oskusteke. Igatahes tore oli sinuga tutvuda.

to usu,usu
olen siin ennegi õnne proovinud ja minu kogemuste paasil võib aimata, et ega neid postkasti kirjutajaid siin tõesti pole. Heal juhul võtavad küll sõna võtta aga enamaks jääb julgust vajaka. Kahju.
Ootan endiselt toredaid inimesi ühendust võtma.
 
asi pole julguses 11. veebruar 2018, kl 22.56
vaid põhimõttes (loodan, said aru ja kui ei saanud, jäädki postitama kirjakesi) :)
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 23.09
to asi pole julguses
ma pole just karbi nüridaim pliiats aga kui ei proovi, siis pole ka lootust.
Samas on sadu, kui mitte tuhandeid naisi, kes pole rahul oma kooselu või abieluga ja sooviksid midagi enamat. Just neile see postitus ongi. Kui mul pole õnne seekord, siis näkkab järgmine. Mul tinti ja kannatust jätkub. Seda enam, et suhtes inimeste kontakte ongi raskem leida. Soovin ka sulle edaspidiseks kõike toredat.
 
Palun selgitust 11. veebruar 2018, kl 23.24
Kes siin on päris nüri pliiats? MeeSSuhteS või mingi isehakanud kirja algataja?
Nojah, kui arvestada, kus hetkel viibin, siis pole ime. Juhtub siin nii mõndagi ja vahel põnev vaadata kuidas neil läheb ;)
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 23.28
to tegelikult oled
Saan sinu pahameelest aru aga kui oled ise piisavalt pikalt suhtes olnus, siis ma ei imesta, et leian ükskord ka sinu kuulutuse siit lehelt.
Mina ei mõista hukka kedagi ja arvan, et igaühel on omad õigused oma elu määrata.
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 23.32
to Palun selgitust
siin ongi kõik segane, igaüks peab ise selgulele jõudma. Elu poile iial must-valge ja sulle võib asja selgitada doktorikraadiga õpetaja, kuid õige tee pead sa ikka ise leidma.
 
kirja lõpetaja 11. veebruar 2018, kl 23.34
miks see algne veider nimi ei sobi enam kasutada?
 
võib-olla 11. veebruar 2018, kl 23.45
Mees sai suhtest lahti. Kaua sa ikka kannatad ... naine viskas välja.
 
kirja algataja 11. veebruar 2018, kl 23.57
to
kirja lõpetaja
võib-olla
siis peaks kasutama nime

Te olete tõesti vaimukad. Naeravõi puruks. Teie kommentaaridest on olnud igati abi ja ma tänan teid selle eest! Ma loodan. et ka teil oli sellest kasu ja teie edasine elu laabub igati teid rahuldavas võtmes.
 
Farss 12. veebruar 2018, kl 00.22
Kahtlen, et see teema algataja või kes ta iganes on pakub enda vanuseks 49.
Jutt nagu vanal papil.
 
noh 12. veebruar 2018, kl 09.41
mis asja on mingil tädil abielumehega kui see pole just ta enda oma. las mees tutvub ja tõmbab ringi, ega tervet maailma nagunii oma tahtmise järgi muuta ei saa.
 
kogemuste paas 13. veebruar 2018, kl 00.16
mul on ka vägev kogemuste paas, kas keegi minuga kinno tuleks?
 
ahvipärdikule 13. veebruar 2018, kl 00.48
Su naine ka kinos ei käi? Vii siis kohvikusse, restorani. Kui teed hea pakkumise, küll tuleb :)
 
abielumehega kinno ja kohvikusse 14. veebruar 2018, kl 02.40
see teema tegija oleks ju võinud kirja panna,m et otsib odavat litutajat. kes nagu enamasti siiski oma mehega arveid koos maksab ja laene ka. muidu see teemategija aiielumees ootab teise mehe naist, sest nii näib ju odavam olevat ja kohustustevaba ka.
 
seitse surmapattu 14. veebruar 2018, kl 20.01
https://m.youtube.com/watch?v=3abOROO1mFs
 
eile 15. veebruar 2018, kl 00.37
Kes kellele siis ? Või kuidas väljas käimine sujus`?
 
Uudishimule 15. veebruar 2018, kl 20.37
Eks kirjuta talle, küllap on ruumi ja aega rohkem kui ühe armukese jaoks. Saad ise proovida kuda on.
 
Rahu 15. veebruar 2018, kl 21.00
Mis te siin vihastute? selliseid mehi/naisi on pool Eestit täis. Aga vot sellist Irwi nagu siin teil on, ei leia te mujalt ja keegi seda haigust tal välja ka ei juuri.
 
jahh 15. veebruar 2018, kl 21.56
Rahu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis te siin vihastute? selliseid mehi/naisi on poo
> l Eestit täis. Aga vot sellist Irwi nagu siin teil
> on, ei leia te mujalt ja keegi seda haigust tal v
> älja ka ei juuri.

küürakat parandab ainult haud.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.