Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas öelda, et meeldid mulle
 
Tudruk 17. mai 2018, kl 17.08
Olen 12 aastane tüdruk ja mulle meeldib mu klassivend. Ta on mulle meeldinud 2. kassist praegu käime 6. klassis. Kui ta vahepeal küsib abi ja ma vastan siis ta naeratab ja vaatab silma. Muusika tunnis peame tantsima siis valib ta minu vahetevahel mu klassiõe, kes kunagi vist meeldis talle. Ükskord kui olin telefonis ta võttis mult telo ja ei andnud tagasi ma arvan, et see oli sõbralikusest. Ma mõtlen igapäev, et kas ma meeldin talle. Ma ei julge talt seda küsida ka, sest kui ma ei meeldi talle siis teab seda kogu kool, et ta meeldib mulle.
 
Tudruk 17. mai 2018, kl 17.10
Kuidas peaksin talle ütlema, et ta meeldib mulle väga?
 
karu 18. mai 2018, kl 20.46
anonüümselt
 
Tudruk 18. mai 2018, kl 22.01
Too palun mõni näide
 
jänes 18. mai 2018, kl 22.56
las su ema ütleb
 
Tudruk 19. mai 2018, kl 15.40
Mitte keegi peale minu ei tea sellest midagi, et ta mulle meeldib.
 
Tüdrukule 20. mai 2018, kl 00.39
Ää usu, latseke. Keegi teeb sulle siin selle "poisiga" vigurit. Aga sa passi sobiv moment, kui tema tähelepanu sinule pööratud on ja naerata talle nii, nagu seda ainult suured tüdrukud ja naised oskavad. Kui ei midagi välja ei kuku, pead seda kunsti veel mõne aastakese õppima. Tegelikult selles vanuses poisid tahavad alles omasugustega mängida, mitte tüdrukuid kantseldada. Kannatust soovides: heatahtlik tädike.:)
 
trollile kas muud pole teha? 20. mai 2018, kl 12.56
sandra2

Üks mees hakkas meeldima. Ma ei tunne teda pea-aegu üldse aga lihtsalt hakkas meeldima. Näen teda iga päev aga kuna ei tea temast midagi, siis ei julge endast nö märku ka anda, sest vb ta polegi vallaline. Ma ei saa sellest lihtsalt aru, et mis see on? Ei saa teda üldse oma mõtetest välja. Iga mees selliseid tundeid minus ei tekita ja iga päev see tunne, mida tema minus tekitab, piinab mind. Ühest küljest on tohutult hea tunne ja teisest küljest on see piinav.
 
to lollus 20. mai 2018, kl 12.57
väga sobiva pseudonüümi võtsid endale :D

kas vastumeelsus pärakusse toppimise vastu võrdub vastumeelsusega seksile?????? loodus on siiski teised organid loonud keppimiseks, pedrillo.

või pead end delfi seksiguruks?megairw

tegelikkus on selline, et piisavalt kõvale riistale piisab väga õrnast puudutusest, et tugevat ejakulatsiooni saavutada. sul oli võib-olla 40 aastat tagasi ka nii, aga eks ajaloolised sündmused ununevad:p
kui sul ainult laste tagumikud suudavad erutust või mingit tunnetust pakkuda, ega sellepärast pea tutvumisfoorumisse seda kuulutama tulema.
või on see pedofiilide.pederastide foorumiks ümber nimetatud????
 
Tudruk 20. mai 2018, kl 17.24
Palun veel nõuandeid
 
Tudruk 20. mai 2018, kl 17.35
Palun veel nõuandeid
Ps: ei tea kas tahan ikka kanda lühikesi riideid võib avaldada vales poisis tähelepanu.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.