Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas keegi, kes tunneb naishingesid, jagaks soovitusi
 
RR Wraith 29. juuli 2018, kl 23.37
Kuna seda foorumi "nurgakest" siin kasutavad & loevad kõige kõige arukamad ja kõige kõige teadjamad "foorumlased", kes on ühtlasi ka kõige kogenumad "psüholoogid" ;) , siis mul selline küss teile .. või siis õigemini ... jap .. võime seda nimetada isegi, et mure :)

Et äkki keegi .. kes tunneb naishingesid paremini, suudab mulle natuke nõu anda ;)

Ühesõnaga, mul tekkis ootamatult (uuesti) väga hea klapp oma kunagise väga hea ja kalli sõbrannaga .. Me ei suhelnud ca. 3 aastat. Aeg-ajalt ainult saatsime teineteisele erinevaid õnnesoove jne.

Nüüd me käime peaaegu igal õhtul koos väljas jalutamas, käime koos mere ääres, sõidame koos mööda erinevaid linnu jne. Peaaegu igal õhtul oleme koos .. ja tundub, et mõlemat meid "kisub" teineteise poole ..

See mõistagi on juu kena ja tore, kui ei oleks ühte "aga" ...

Ta elab koos ühe mehega, kellega tal on ka väike poeg .. Laps on 8 kuu vanune ja väga armas .. nagu nad ikka on :) Laps on mõistagi igal õhtul koos meiega kaasas .. ma olen selle lapse juba peaaegu ära hellitanud :) Ma olen ostnud lapsele isegi uusi riideid jne. Ja ka tema laps võttis mind kohe kuidagi omaks :)

Ja nüüd on nagu kerge "jama" .. ühest küljest ta tahab olla koos minuga .. samas ta ütleb, et peab olema truu oma lapse isale ..

Olgem ausad, et eks see ole sutsu "segane" värk ka kõige suurema ajumahuga ja "teravama" mõistusega inimesele :)

Kas võib olla, et ta lihtsalt "kasutab" mind ära ?
Kindlasti ma ei taha teda ka nö. "survestada" otsuste tegemisel .. sest ta on mulle väga armas ja kallis. Ja ka tema poja meeldib mulle väga.

Blin .. vist on tegemist "raske juhtumiga" ..
Olen mina vast alles "supi" sisse sattunud :)

"Supp supiks" .. aga selle naise nimel olen valmis ka "võitlema" ;)
 
Naine 30. juuli 2018, kl 08.42
Mida see naine siis kodus ütleb, kus ta käib lapsega?
Vaata nüüd asju reaalselt ja püüa end panna selle mehe olukorda näiteks. Kui see oleks sinu 8 kuune laps ja naine käib iga õhtu kuskile teise mehega ringi sõitmas, jalutamas ja ei tea kus veel. Mis sina sellest arvaksid või kuidas end tundma peaksid? Ära tee teisele seda, mida tahad, et sulle tehtaks.
Sa tead, et ta elab teise mehega koos ja käid ringi sõitlemas teise mehe naise ja lapsega ja nüüd küsid nõu siin. Oled ikka normaalne? Ega see naine ka eriti normaalne pole kui niimoodi käitub praegu. Mis järgmiseks? Lükatakse siis lapse isale alimendid selga ja hakka pappi köhima, mul on uus jorss, kellega ringi lehvida laps kaenlas. Ühel hetkel võid ise selle lapse isa olukorras olla ja ehk siis jõuab kohale ja saad võidelda nii, et silme eest must, aga ilmselgelt mitte selle sama eesmärgi nimel, millest praegu räägid. Naine on lehtsaba, muud midagi ja sa ise oled tropp, et sellisega ringi lendad teise mehe seljataga, kes juhtumisi on selle 8 kuuse lapse isa.
 
Lapsed ei vota omaks 30. juuli 2018, kl 09.28
Nad lihtsalt veel ei voorasta. Lapse loomulik areng pole sealmaal. Nii et see jutt.et laos vottis suomaks pn sinu seebitamiseks.kui asendusmeheks hakkaksid irw!! Kui sa sellele naisele enne ei kolvanud.
Mis hadast ta sinu labi loodab paaseda? Kas oled tunduvalt rikkam? Noh.et naine saaks sinu.kulul mugavsma lebotamise kui lapse isa voimaldab? Muidu ikka onne.isegi last ei pea sasigitama
Juba tehtud! Irw!!
 
Mimii 30. juuli 2018, kl 09.37
Kui tahad, võta naiseks. Laps on nii väike, et hakkab sind isaks pidama. Kui on armastus, mis puutub siia teine mees või naine?
 
Kuna abielus nad ju pole 30. juuli 2018, kl 09.48
Vota naiseks jah.
 
teine naine 30. juuli 2018, kl 09.49
Esimese naise jutt on väga õige, aga teise kandi pealt vaadates ja küsides, et kui lapse isa lubab oma naist nii lõdvalt iga õhtu ringi käia, teadmata kus ta laps ja naine on, siis on see suhe päris mäda juba või pole seda üldse olnudki. Isegi kui naine valetab, et on sõbrannadega, siis on see ikkagi imelik, järelikult ei taha isa oma lapse ega naisega koos olla ja hea meel, et jalust ära on. Teistes linnades vist ühe päevaga ära ei käi, järelikult on ka öid kodunt ära. Seega, võta see laps ja naine, las lapseisa saab võimaluse oma õnneks, seda tal praegu nagunii pole ega saagi olema. Kui oled aumees, siis kasvata ka see laps üles, koormamata lapse isa elatusrahadega, sest tema pole mitte midagi vastu saanud.
 
siresäär 30. juuli 2018, kl 09.51
niimoodi mere ääres jalutades võib armastus peale tulla küll. aga kas oleksid reaalselt valmis peret lõhkuma ja järgmised 20 aastat võõrast last üles kasvatama? kõigepealt võiks seda endalt küsida ja üritada ausalt vastata...
 
Pole ju peret 30. juuli 2018, kl 10.05
Ega tite tegemine naisele veel perekonda ei tekita. Naine ju vaba.pole lapse isale midagi volgu
 
Naine 30. juuli 2018, kl 10.14
Lapse isa käib vb Soomes või teises linnas tööl, et perel oleks katus peakohal, toit laual ja riided seljas-nagu enamus.
Mis juttu te räägite, et võta laps ja kasvata üles nagu enda oma......mees pole oma last või lapse ema maha jätnud ju. Ega lapse isa ei tea, et uus ootel olev issi tema lapsele asju ja riideid ostab ja last ära tahab võtta. Mõni ime, et siin riigis üksikemad esirinnas on oma arvukuselt ja selline alimentide sõda käib kui käitumine, arusaam sellised on naistel.
 
Pole ju abielus 30. juuli 2018, kl 10.21
St naine pole midagi sellele lapse tegijale.lubanud
Aus mees oleks enne abiellunud ja siis tite teinud
Nii et.naine ka vaatab.kes.paremat elu pakub
 
Naine 30. juuli 2018, kl 10.27
:D Mis see abielu siia puutub? Püha lihtsameelsed koos ikka oma paberi ja sõrmusega, nagu see kinnitaks kellelegi mingi kindla elurütmi ja suure õnne. Vaadake lahutuste arvu või seda, kuidas abielus inimesed ringi tõmbavad, siis rääkige uuesti oma pühendumisest ja ei eta millest veel.
 
Mimii 30. juuli 2018, kl 10.34
Kuidas abielu ei puutu siia? Muidugi puutub. Samas aus naine enne lapsi ei sünnita, kui mees on tema kätt palunud. See naine on vaba ja teema autor võib ta endale võtta, kui tunded on vastastikused.
 
mumuu 30. juuli 2018, kl 10.43
Mimii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas abielu ei puutu siia? Muidugi puutub. Samas
> aus naine enne lapsi ei sünnita, kui mees on tema
> kätt palunud. See naine on vaba ja teema autor võ
> ib ta endale võtta, kui tunded on vastastikused.

võib võtta ja jätta, aga eelpool õigesti esitatud küsimus: kas on ka reaalselt valmis 20 aastat võõrast last kasvatama?
 
Naine 30. juuli 2018, kl 10.44
"Aus naine enne lapsi ei sünnita kui kätt pole palutud" :D
"Teema autor võib naise endale võtta! :D

Kulla Mimii, tule nüüd ilusti kiviajast välja, me elame aastal 2018
 
Mimii 30. juuli 2018, kl 10.47
Abielu on ja jääb mehe ja naise vahleliseks suhteks, mis kinnitab nende armastust. Lpased ja kõik muu tuleb pärast. Abieluta suhe on vaba suhe.
 
hehee 30. juuli 2018, kl 10.52
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Aus naine enne lapsi ei sünnita kui kätt pole pal
> utud" :D
> "Teema autor võib naise endale võtta!
> :D
>
> Kulla Mimii, tule nüüd ilusti kiviajast
> välja, me elame aastal 2018

mis puutub siia aasta 2018? ega aastad ei muuda suhteid ja väärtusi. oled vana ja väsinud prost või iga mehe "teine naine" siis võid end aastate või nende koorama all lohutada ja levitada kõike, mida haisev sabaalune mädaajju toob:)
 
niisama 30. juuli 2018, kl 11.01
Mina naisena ei tolereeri sellist käitumist naise poolt. Ju sa siis ajasid talle lihtsalt ligi ja eks ta nüüd "jalutab igal õhtul" sinuga. Huvitav kas sul endal pole töökohta et sul aega nii laialt käes "jalutada mere ääres igal õhtul". lapsed ei võta kedagi omaks, unusta see väljend ja võõrad lapsed on võõrad lapsed. Nüüd aga mõtle oma peaga, kas sina tahaksid, et see kergemeelne naine ja veel lapsega käiks sinu kõrvalt kellegagi "mere ääres igal õhtul" kui sul näiteks oleks töökoht kus aega pere heaks momendil suht vähe jääks. Tuulelipp on see naine ja kaastunne mehele, kes temaga elama peab lapse pärast. Kui oleksid aumees, ütleksid et ei nii ei lähe , ela oma mehega ja tõmbuksid neist eemale.
 
Naine 30. juuli 2018, kl 11.04
Kulla inimesed, on paare, kes on elanud 60+ aastaid koos ilma abieluta ja õnnelikult. Neil ei ole vaja sõrmust või abielu armastuse tõestamiseks, vaid nemad on üksteisel olemas ilma näilise detailita, mis justkui on välja mõeldud sümbolina armastuse liidust. Nemad ei vaja abielu, aga on ming kanakari, kellele see rahu ei anna, et nemad abielus pole-pole ikka tõeline armastus ega aus naine ja mees ka ei hooli ikka ja pole naisest ausat naist teinud jne.
Samal ajal on terve rida abielusid, kus vannutakse igavest truudust ja armastust ja mida kõike veel, läinud lõhki erinevatel põhjustel-toimub lahutus ja tihtipeale inetu lahutus, mis on täis vihkamist.

Aasta 2018 tähendab seda, et ajad on muutunud ja abielu on ammu kaotanud oma tähenduse ja võlu. Armastuse eksistents ei vaja sõrmust ja paberit, selle loovad inimesed omavahel ja kui seda pole, siis ei loo seda isegi briljantidega või 100 allkirjaga paberil. Abielu on inimeste illusioon.
 
nii kuum 30. juuli 2018, kl 11.15
Kuna see teema algas sõnadega: "Kuna seda foorumi "nurgakest" siin kasutavad & loevad kõige kõige arukamad ja kõige kõige teadjamad "foorumlased".....", siis ei saa teema autor ollagi kõige arukam mees. Vastuse võtmeks on aga selle lapse isa. Kas ta rügab pere nimel tööd teha sel ajal kui sina võõra lapse ja naisega jalutad või on tal jumalast savi, kus ta naine ja laps on. Teistele elukunstnikele ja teadjatele aga teadmiseks, et vaid Jumal taevas teab ette, mis juhtub kellegagi 20 a pärast, eriti mis puudutab inimisuhteid. Ka oma hoole ja armastusega kasvatatud lihased lapsed ei pruugi oma vanemaid 20 a pärast tundagi. Alguse juurde tagasi tulles paneb mind imestama, et täiskasvanud mees tuleb SIIA nõu küsima, kuidas oma elu elada.
 
noor nunn 30. juuli 2018, kl 11.19
hehee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis puutub
> siia aasta 2018? ega aastad ei muuda suhteid ja vä
> ärtusi. oled vana ja väsinud prost või iga mehe "t
> eine naine" siis võid end aastate või nende kooram
> a all lohutada ja levitada kõike, mida haisev saba
> alune mädaajju toob:)

2018 puutub siia nii palju, et me ei ela keskajal ega keskaegsete moraalinormide järgi.
sinu loogika järgi on üle poolte eestlastest nii-öelda patu viljana sündinud, ehk siis allkirjaga kinnitamata kooselust? peaks nad kividega surnuks loopima v?

aga aju mädamine ning pruuni triibuga alukate hais aktiveerus sul kuumade ilmadega või niisama sujuvalt vanade prostide tagaajamise käigus?
 
tõsi ta on 30. juuli 2018, kl 11.28
teema autor pole oma postituste ja sõnakasutusega kunagi eriti arukat muljet jätnud. juba need "juuuu", "kaa" jmt sõnavärdid reedavad aju kapatsiteedi taset.

ja planeerida kellegi perekonna lõhkumist ning omaenda elukäiku virtuaalse foorumi nõuannete põhjal....nojah, natuke lapsik tundub. aga ju sellele naisele naiivsed mehed sobivadki, saab kergemini ümber sõrme mässida:p
 
RR Wraith 31. juuli 2018, kl 00.15
Ununes vist mainimata, et lapse isa ei tahtnud last ... aga lapse nö. "sigitas" (kohutav Eesti keelne väljend) ..

Kui asjade areng läheb nii, nagu ta võiks minna, siis ma loomulikult kasvatan selle väikese toreda poisi tubliks inimeseks :)
 
RR Wraith 31. juuli 2018, kl 00.17
Ei, lapse isa töötab Eestis ..
 
RR Wraith 31. juuli 2018, kl 00.34
Ununes vist mainimata, et lapse isa ei tahtnud last ... aga "sigitas" ikkagi lapse .. Lapse isa elab & töötab Eestis .. mitte kuskil Soomes ..

Kui asjade areng läheb nii, nagu ta võiks minna, siis ma loomulikult kasvatan selle väikese toreda poisi tubliks inimeseks :)

Tegemist ei ole pere lõhkumisega .. vaid mulle tundub, et lapse isa ise ei hooli oma kaasast .. kusjuures, ta ei taha seda last .. või õigemini ei tahtnud ... Tegelikult on selline suhtumine suurim solvang nii lapse emmele, kui ka lapse suhtes. Ütlen ausalt, et põlastusväärne mees !

Antud teemal on veel teinegi aspekt .. lapse isa ei ole loonud normaalseid tingimusi, et last normaalses kodus kasvatada .. neil on ainult ühetoaline korter, kuhu peavad mahtuma nii nemad ise, väike laps ja ka siis selle mehe poeg eelmisest abielust. Lihtsalt ebardlik olukord. See poiss eelmisest abielust & kooselust põhimõtteliselt terroriseerib mu kallist sõbrannat .. Ja see ei ole ok.

Mu kallis sõbranna tunneb end petetuna ja solvatuna ... Kindlasti ta ei ole nn. "lehtsaba" .. aga eks ta muretseb lapse tuleviku pärast .. mis on ka täiesti normaalne.

Meie armastus ei ole tekkinud nüüd mere ääres .. tegelikult tekkis see juba kolm aastat tagasi, kui me tutvusime. Meie suhe .. ja loodetavasti ehk ikka ka armastus ..on juba mitmeid aastaid vana .. aga see lihtsalt "süveneb" ..
 
Naine 31. juuli 2018, kl 09.10
Miks see naine siis üldse sellise mehega lapse sai, kes ei tahtnud last? Seda enam kui pole ka korralikku elamist ja elate nagu kilus karbis. Teine laps veel terroriseerib ka. Ei saa väga terav kriit karbis olla see naine kui lapse sellisesse keskkonda sünnitas ja nüüd kurdab oma kurba saatust ja muretseb lapse tuleviku pärast. Enne ei saanud siis selle pärast juba muretseda? Tagantjärgi targutamine, aga liiga palju on selliseid arutuid naisi, kes ei mõtle, mida nad teevad. Miks ma selle välja toon, on see, et mõtle ise olukorda edasi, mis saab erinevatel juhtudel, kui..... Ega keegi teine ei tunne seda naist, ega sinagi nii hästi ei tunne, et teada tema tegelikke kavatsusi kui siit nõu küsid. Kui olukord on nii nagu väidad, siis peaks tee vaba olema, kui just lapse isa jonni ajama ei hakka.
PS armastus on pime, mõistuse kasutamine on soovitav seejuures.
 
RR Wraith 02. august 2018, kl 22.41
"Story" ei ole väljamõeldis .. vaid nagu ikka - elust enesest :)
Loomulikult ei saa ka kodanik Alu sõnu "alahinnata".

Kas Alu on ka just parim "naiste tundja" ? Jäägu Alu enda otsustaja ..

Jap, kõik siin elus ei ole "must-valge" ... elu koosneb väga paljudest värvidest ja nende varjunditest ..

Tänks, kes kaasa rääkisid & arutasid & arvustasid :)

Ilusat teile !
 
Alu 02. august 2018, kl 23.43
Autor vaatab endale otsa ja vastab kysimusele-kas ta on sellele naisele parim mees täna homme ja 20a pärast. Ise pakuks, et ei ole, sest naised on alateadlikult terve elu teel vägevaima isase poole. Neid naisi on vist vähemuses, kes endale aru annavad, kuhu sellega jõuda võib:)
 
miks teie armastusest varemalt siis asja ei saanud? 03. august 2018, kl 01.07
et sädemed pragiseks ja tunded üle pea jne.
kelle algatus oli nüüdseks soojemaks suhtlemiseks?
naise poolt tundub selline "päästmise organiseerimine"

kas sa ise oled selline jõuline või leplikum inimtüüp?
 
siresäär 03. august 2018, kl 10.56
mõnikord need "elust enesest" storyd tunduvadki kõige utoopilistemana. eriti siinse foorumi kontekstis nagu olen täheldanud;)
nii et vabalt võib kuskil olemas olla see jõhkardile kogemata lapse sünnitanud õnnetu naine, kes teema autoris nüüd päästjat printsi näeb.
ja sädemed püksis pragisevad kindlasti veel mõnda aega, kuni romantlised jalutuskäigud asenduvad magamata öödega titekisa saatel ja muu taolise argirutiiniga. võib-olla pisut pragmaatline lähenemine, aga....c'est la vie:)

Alus naisküsimuse spetsialisti ma paraku ei suuda näha. kuigi viimasel ajal oleks justkui vähemaks jäänud see masajalgsete vaalade viirastumise sündroom;)
samas ei suudeta leida seost siredate säärte, lese ja "kabriotüdruku" vahel. no mis seal ikka......
kabriotüdruk saadab igal juhul tervitusi ja tegeleb klientidega edasi. kõigile meestele ei piisa töö juures või tänaval siresäärte piilumisest, mõned vajad lõõgastumiseks reaalset teraapiat:p
 
RR Wraith 03. august 2018, kl 11.49
Siresäärele,

Jap, Su viimane postitus on tõesti liiga pragmaatiline ..

Ka titekisa võib võtta romantikana .. kui on mõlemapoolne armastus ja teineteisest hoolimine .. eks lapsed (eriti tited) juu teevad ikka häält .. Oleks juu imelik .. ja meditsiiniliselt lausa kahtlane, kui laps üldse häält ei teeks :)

Tahtsin veel lisada, et ma ei sildistaks siin kedagi .. nn. jõhkarditest mul info puudub.

Ja õnnetu ei ole antud "case'i" puhul ka mitte keegi - mu teema püstitus & küss oli sutsu teise rakursiga ..

Edu Sulle Su klientide "lõõgastamisel" ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!