Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Nus.sida tahab?
 
Keegi 19. august 2018, kl 20.13
Naised 14-42. Kui soovite täna n.u.ssi saada minu käest, siis kirjutage jokker36xo@gmail.com.
Ise üle keskmise ilus, vanus 42, oskan hästi keelega teha ja riistaga pole ka üksk naine orgasmist ilma jäänud. Pead olema sale, suured rinnad ja nibud, sissepoole nibud on out.
Raseeritud, aga väike triib võib olla. Olen olnud ka vanglas, see ei tohiks sind kahtlema panna, olin aktiivne osapool ja pole kunagi p..e lasknud endale panna.
 
Mitu bocki oled joonud? 19. august 2018, kl 21.48
 
Lahe 19. august 2018, kl 21.49
Miks nii lai vahemik 14-42?

Kas erutud 42 aastase naise peale sama hästi kui 14a peale?
 
Eikeegi. 19. august 2018, kl 22.05
Esiteks on 14-17-aastased alles lapsed, keda mingi kriminaali ligigi lasta ei tohi. Eriti veel aktiivse kriminaali.
Teiseks on absoluutsеIt kõikidele normaalsetele inimestele teadaσlevalt igasugune peΣseks nagunii äärmiselt ilge, räpane ja terviseσhtlik perverssυs, millega tegelevad ehk vaid üksikυd, eriliselt νääraκad perνarid ja seda ei saa muuta mitte mingisuguste tσlerastide möІin, olgu nad siis kasvõi teadlased. Olid sa seal aktiivne või passiivne pool, pederast oled sa ikkagi.:S
 
Pole 19. august 2018, kl 22.11
Pakun, et asi on põhimõttes, endast vanemat naist ei seksi.
Kui võtta terved eesti mehed ja teha katse, kas 42 a naise peale vemmal liigub või 14 peale. Võin uuringute raha kokku hoida, 14 peale on iga mehe vemmal püsti. Kui vastupidist mõni feminist väidab, võib oma lapiku maa teooriaga p...e minna.

Ise üle 30 a naisi ei vaata. Võiks olla 14-25 max. Hea tihe. Nahk sile, mitte tslus vanaeide oma.
 
Keegi 31. august 2018, kl 23.44
muide võib mõni karvane mees ka olla
 
rosinamees 01. september 2018, kl 12.21
Tahaks korraliku j o b i laksu suhu ja rosinasse saada :)
 
Naine 26 02. september 2018, kl 09.07
Siis voib kui sa mu sitakat lakud
 
Kasva 03. september 2018, kl 08.40
ükskord suureks
 
Alu 03. september 2018, kl 09.06
Olen P E D E ja tahan ,et mulle rosinasse prõmmitakse.
 
Tеаdmisex 03. september 2018, kl 11.29
AbsoluutsеIt kõikidele normaalsetele inimestele teadaσlevalt on igasugune РΕ€s€ks äärmiselt ilge, räpane ja tervίseσhtlik perνerssυs, millega tegelevad ehk vaid üksikυd, eriliselt νåäraκad perνarίd ja seda ei saa muuta mitte mingisuguste tσlerastide ΜμІin, olgu nad siis kasvõi teadlased.:-)
 
Pede 04. september 2018, kl 06.12
Mulle küll ei meeldi prõmmimine
 
rosinamees 15. september 2018, kl 10.12
Kiire laen ja investeeringud BA-ga
Tere, proua, üksikisikud: Eesti, Sloveenia, Vene, Inglise, Sloveenia, Saksa, Leedu, Prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja kõikjal maailmas; me oleme "Golden Finance Investment Group", kes otsib tõsiseid partnereid, kes suudavad meie teenusega kokkuleppele alla kirjutada
Me tahame teha koostööd kasumlike projektiarendajatega või igaüks, kes vajab laenu oma tegevuse taaskäivitamiseks või laenu, millega me töötame läbipaistval viisil oma projekti rahastamiseks. Me oleme anda laenu raha alates € 5000 kuni € 500 miljonit kellelegi võimalik jälgida tingimuste ja tagasimaksmise intressiga 3% aastas tagasimaksmise tähtajaga kuni üks aasta on 30 aastat celons prêt.Si vajate laenu projekti või muudel põhjustel, võtke meiega rohkem teavet, meil on olemas vastame teile muresid 24H / 24H oma rahulolu meie juhtum
E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!