Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvumine vaba tln mehega
 
lill 01. märts 2019, kl 13.46
Tere!

Soovin tutvuda vaba pealinna mehega, kellel oleks huvi koos sportida nt jõusaalis, looduses, kellele poleks vastumeelne käia vahetevahel teatris. Vanust võiks mehel olla 30+, haridus ja haritus kindlasti rangelt soovituslikud.
 
till 01. märts 2019, kl 21.59
Ära oled eksinud, lilleke. Siin vaid vanad tillid, lesed,irwid - ühesõnaga väga haiged tegelased. Kui sa vähegi oskad lugeda, näed ise mis siin foorumis toimub.
 
tilliomanik 01. märts 2019, kl 22.43
On, on. Aga alati on siin esimesena üks vana ja dementne rosinamees kes kuidagi neid leski ja Irwisid oma ajurosinast välja ei saa..irw!!
 
Rosinamees Preester 01. märts 2019, kl 23.28
On, on. Aga alati on siin esimesena ees üks vana ja dementne tüütu rosinalesk, kes kuidagi neid Alusid ja Preestreid oma ajurosinast välja ei saa..irw!!
 
Irw! 02. märts 2019, kl 00.32
Mina olen raudne hetero, veic pede näoga ainult, sest kaunis ja nooruslik 20 aastat noorem lesk on ammu preestri kaisus lõunamaal koos kohvrite ja modega..irw!!
 
Eelmisele vanale rosinamehele 02. märts 2019, kl 00.33
Sa ei saa mitte kuidagi preester olla oma lõpetamata abikooli haridusega, vana rosinamees. Lisaks toonitab sinu ajurosina dementsusest tingitud infantiilsust ka täielik iseseisva mõtlemisvõime puudus..irw!!
 
Andres145 02. märts 2019, kl 08.24
Tere!

Kõik tingimused peale vanuse täidan ära, olen 26 aastane. Eeldan ka samu nõudeid tulevaselt naiselt, et oleks huvitav elu nii füüsiliselt kui vaimselt. Tallinnas peaks mehi jaguma, ega palju pole ju vaja ;) . Edu otsingul!
 
Muig 02. märts 2019, kl 10.22
Irw! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen raudne hetero, veic pede näoga ainult, s
> est kaunis ja nooruslik 20 aastat noorem lesk on a
> mmu preestri kaisus lõunamaal koos kohvrite ja mod
> ega..irw!!

Valdav enamus inimesi ei ole sinuga üht nägu, libairw e. vana rosinamees, peale su intsestist sündinud kaksikõe loomulikult. Vaata peeglisse ja siis mine tänavale kui veel julged ning veendu ise. muig
 
Irw 02. märts 2019, kl 11.11
Käin tänaval ringi vabalt olen mehelik ja veeendunud hetero. Vahel mõni naerab, et nägu ja olek pidavat rosinat meenutama nagu ühel vanal eskortil keda rahvas teab lesklexmana. Pidavat pärit olema setumaalt ja on tuntud oma valedega vanuse ja hariduse kohta, reisivat kohvritega ringi soovides lõunamaale jõuda. Võrumaal on kiuslikud inimesed ja kõik tunnevad kõiki. Muud meil ühist pole kui et meie vanemad mõlemil on õde ja vend. Aga selle üle pole viisakas naerda sest maaprkonnas ei ole lihtsalt valida..aga kaunis ja nooruslik 20a noorem lesk on ammu preestri kaisus..rw!!
 
Kelle teema? 02. märts 2019, kl 11.48
Ei saa sotti, igale poole trügib mingi irw ja paneb segast.
 
Kommentaar 02. märts 2019, kl 19.04
Sportimiseks ja teatris käimiseks on vajalik mega haridus ja haritus? Mida teemaalagatajal endal vastu oleks pakkuda? Võiks ju vähe endast kah kirjutada, ei ole huvi kohe otse kirjutama hakata!
 
Muig 02. märts 2019, kl 20.36
Irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Käin tänaval ringi vabalt olen mehelik ja veeendun
> ud hetero. Vahel mõni naerab, et nägu ja olek pida
> vat rosinat meenutama nagu ühel vanal eskortil ked
> a rahvas teab lesklexmana. Pidavat pärit olema set
> umaalt ja on tuntud oma valedega vanuse ja haridus
> e kohta, reisivat kohvritega ringi soovides lõunam
> aale jõuda. Võrumaal on kiuslikud inimesed ja kõik
> tunnevad kõiki. Muud meil ühist pole kui et meie
> vanemad mõlemil on õde ja vend. Aga selle üle pole
> viisakas naerda sest maaprkonnas ei ole lihtsalt
> valida..aga kaunis ja nooruslik 20a noorem lesk on
> ammu preestri kaisus..rw!!

Loomulikult on Irw veendunud hetero, mitte nagu infantiilselt Irwi libada üritav vana rosinamees. Kuid milleks siin see vana rosinamehe totakavõitu eneseõigustus endale ja enda intsestist sündinud Obinitsa peldikublondile kaksikõele. Vana dementne rosinamees üritab endale tuhka pähe raputada, sest tõde tuli ilmsiks?..irw!!
 
Sott 02. märts 2019, kl 20.44
Kelle teema? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei saa sotti, igale poole trügib mingi irw ja pane
> b segast.

Ei trügi Irw sul kuhugi, ega tee ka lambist teemasid, küll aga hambutult Irwi libada üritav vana rosinamees, ehk siis sina ise..irw!!
PS. See teema on tõepoolest tutvuja tehtud, aga vana dementse rosinamehe ajurosin ei saa ju sellest enam aru. Või millest see asjandus üldse enam aru saab, kui sinna mahuvad vaid lesk ja Irw(id).:DD
 
ma küll 02. märts 2019, kl 20.59
ei näe ühtegi meest siin, isegi vanameest mitte.
 
Eelmisele 02. märts 2019, kl 21.19
Eks sa tee vanale rosinamehele selgeks, et ega vanadus pole häbiasi. Tema arvab, et ta on igavesti tegija.:D
 
Kuule, irw 02. märts 2019, kl 22.03
kes siin kribab koguaeg, kas oled armunud vanamehesse/rosinamehesse (nii sa nimetad)?
Kas te mujal ei saa klaarida oma armusuhteid?
 
Viimasele 02. märts 2019, kl 23.41
Ma ei ole Irw ega lesk, aga lihtsakesest rosinamehe kallal on võrdlemisi lõbus lõõpida, kui muud teha pole. Muide, vana rosinamehe ainsad reaalsed armusuhted pärinevad pedebaaride pelleritest, nagu rahvas räägib.:DD Mul selle seltskonnaga asja pole, ega ka tule.
 
Irw! 03. märts 2019, kl 00.06
Muud on alati teha aga vahelduseks pole ka paha irwitada irwi ja ta jahitava rosinamehe üle. Kloun üritab erinevate nimede alt ennast realiseerida jättes muljet et teda on mitu. Ainuke viga et tekst on sama..irw!!
 
Ei näe siin 03. märts 2019, kl 00.23
midagi lõbusat. Kas su meelest on lõbus lolli mängida või oledki loll? Kirjutiste järgi küll. Vast on vastavad paberid ka olemas.Kindel on see, et muud sul teha polegi kui kribada siin postitusi nii enda eest kui selle vanamehe eest, kellesse nii armunud oled.Vanameest pole vast olemaski, irw.
Tule kord mõistusele! Kui ei , siis oledki hull.
 
Eelmisele 03. märts 2019, kl 00.35
Mis mõistust sina enam taga ajad, olenasolematu vana rosinamees? Denentsus on selle su ajurosinast juba ammu nahka pannud. Aunsana on järel veel vaid lõpmatu lesejahikirg ja kustumatu Irwiigatsus..irw!!
PS. Sina kribad minu eest oma infantiilseid lollusi, mitte vastupidi. Või arvad sa tõesti, et peale sinu seda keegi veel usub, et üks Irwidest ennast sinusuguse vana expedehetäâri nimel lollina näitaks?DDD
 
Ei näe siin 03. märts 2019, kl 00.42
Mulle räägid seda lolli juttu? Tead, ma ei ole sulle mingi rosinamees.Sa kirjutad ju iga suvalisele inimesele, et ta on rosinamees. See näitabki kui loll sa oled.
Võta rohud ja mine magama ja parem kui sa oma lolli möla siia ei kirjutaks. Otsi oma rosinamees päriselus üles ja ütle talle, mis öelda on. Pole vaja foorumit lägastada.
 
Eelmisele 03. märts 2019, kl 00.45
Ainuke loll on siin rosinamees sest lesk on ammu 20a noorem ja preestri kaisus..irw!!
 
Eelmisele 03. märts 2019, kl 00.47
Sulle jah. Ma ei ole Irw kah. Ja mis ma selle vana rosinamehega siis päriselus tegema peaksin? Pede ma pole, niiet rosinasse ma talle, tema suureks kurvastuseks, ei keera. Seda enam, et ta dementne on..irw!!
 
Kurаt! Üleeelmisele. 03. märts 2019, kl 00.48
Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sulle jah. Ma ei ole Irw kah. Ja mis ma selle vana
> rosinamehega siis päriselus tegema peaksin? Pede
> ma pole, niiet rosinasse ma talle, tema suureks ku
> rvastuseks, ei keera. Seda enam, et ta dementne on
> ..irw!!
 
Rosinamehe ihalejale 03. märts 2019, kl 00.52
Keera siis endale rosinasse, sul ju hirmsasti sügeleb sealt, sügajaid ei paista olema ja preester saatis ka naaahui..irw
 
Eelmisele 03. märts 2019, kl 01.18
Rosinamehel e. sinul on sellised neelud, nagu näha. Mitte kuidagi ei anna see sügamise teema sulle rahu. Preestrinimeline vanast pürstivarrest rosinasügamise pulk kulus liiga peenikeseks?..irw!!
Preestril polnud sind enan vaja kuhugi saata, kaunis ja sinust 20a. noorem lesk jõudis tast ette.:)
 
Rosinalesele 03. märts 2019, kl 12.54
Seda oli arvata , et saad parimal juhul rosinasügajaks, preester ütles aastaid tagasi juba, et eskortiks oled liiga vana.
 
Rosinamehele 03. märts 2019, kl 14.10
Kus see lesk sul siin on, vana rosinapapi? Lisaks on ta sinust jätkuvalt 20a. noorem ja kui preester oleks leske vanaks eskordiks nimetanud, ei oleks kaunis ja nooruslik lesk praegu sellesama preestriga soojal maal talve veetmas. Sul, vanal rosinamehel on see dementsus su ajurosinas asjad ikka puhta sassi ajanud..irw!!
 
Rosinalesele 03. märts 2019, kl 14.37
Kus see rosinapapi sul siin on või miks sa kõigi taga neid näed, dementsus? Mõtlesid ta välja ja ennast aastakümneid nooremaks?
Selles teemas oli ikka rohkem inimesi ja mäletatavasti saatsid preestrit nooremad naised aga mitte pensionieelikud. Muidu sul oma vanusega ju poleks vaja manipuleerida, muig.
 
tjh 03. märts 2019, kl 15.04
mis sa selle vana masajalgse rosinalesk penskariga ikka vaidled. debiilik on debiilik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!