Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
happy merred
 
siresäär 15. juuni 2019, kl 16.10
Teatan ametlikult, et oleme nüüd preestriga happy merred. Endiselt sinise laguuni ääres. Kiunuge kadedusest, rotid! :D
 
säresiir 15. juuni 2019, kl 16.18
tropp, sul jälle rohud võtmata?
 
säresiirile 15. juuni 2019, kl 16.21
mis sul viga on? teemaalgataja kribab ju 200% sulatõtt.
 
Nii on 15. juuni 2019, kl 16.31
Midagi tarka pole teha, kui kotte sügada ja tema seljas sõita või? Armukadedus ajab hulluks ja hullutab sind veel 10 aasat. Vot sinul pole sellist?!
 
Einoh! 15. juuni 2019, kl 21.15
IRW!
PS. Tõeline lesk peaks siiski inglise keelt oskama seal sinise laguuni ääres. Merred:DD
 
No comes 15. juuni 2019, kl 23.33
Võin sinu Sakslase moodi pe.......se saata nagu ärihai ja Ladina keeles sind maha jätta nagu loomakese. Minu onu oli tark arst ning tänapäeval oleks sinulgi temalt mida õppida. Ei pea siin kotte sügama ning temale jahti pidama. Ise ei taha aga teine ka ei tohi saada?!Ole mureta, Punase laevaga sõidan Punase mere äärde!
Sina istu kase otsas ja mõtle, mida sina valesti tegid?!
Head ööd!
 
no shit 15. juuni 2019, kl 23.46
Du kannst mich mal am Arsch lecken... :DDD
 
Aga palun 15. juuni 2019, kl 23.57
Sinul oma lesk olemas, poe aga kaissu magama. Või pole piisavalt kõrgekoivaline, et eelistad minuga juttu ajada? irw!
 
Raffaello 16. juuni 2019, kl 00.07
12 poins

Nii, nüüd tuleb võtta tekk 200 x 200 ja minna tudile. Varsti tuleb hommik ja aeg lahkuda!
 
Viimasele 16. juuni 2019, kl 00.13
Mu naine pole lesk, kui ma temaga abielus olen, aga kaunis ja vanast rosinamehest 20a. noorem lesk on siiski jäädavalt endaealise preestri kaisus..irw!!
 
to Aga palun. Sry. 16. juuni 2019, kl 00.14
Viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu naine pole lesk, kui ma temaga abielus olen, ag
> a kaunis ja vanast rosinamehest 20a. noorem lesk o
> n siiski jäädavalt endaealise preestri kaisus..irw
> !!
 
kui ta on 16. juuni 2019, kl 03.35
happy merred :D, siis pole ta ju lesk. vaid lihtsalt vana prost... :D
 
Eelmisele debiilile 16. juuni 2019, kl 11.48
Eksid nagu tavaliselt, vana rosinamees. Tema on hoopis keegi, kelle visatud sööda sa nii taaskord kohusetundlikult alla kugistasid..irw!!
PS. Tähtede kombinatsioon "merred" ei tähenda üheski keeles mitte midagi, aga sinu ajurosinasse ju kasvõi üksainus võõrkeel ei mahugi. Näib, et isegi mõne tõlkeprogrammi kasutamise oskus on sellele liiast.:D
 
Raits viimasele 16. juuni 2019, kl 23.00
Kas oled kade, et kellegi teise kaisus uinub?


Lolle mehi ju riigis leidub, anna nüüd tuld takka? Merred on välismaalt kaasa toodud kohv. Jama jah, kui mõlemad pead mõnel ilma mõistuseta on?!
 
Eelmisele 16. juuni 2019, kl 23.25
Sinu postitust analüüsides on võimatu vastu vaielda, et leidub vähemalt üks mees, kelle pead ei sisalda arvestataval määral mõistust - meie Merredi-happy kaisutaja.:D
 
Soovitus 17. juuni 2019, kl 19.19
Sinule:

Kõike tead siis on hea elada. Kuid sina ei pea kõike teadma, endal kergem elada!
 
Soovitajale 17. juuni 2019, kl 20.56
Ära muretse. Ma tean parasjagu ja kui sellest väheks peaks jääma, eks ma siis ammutan puudolevad teadmised mõnest adekvaatsest allikast juurde.:)
 
Tänud eelmisele 18. juuni 2019, kl 19.49
Teadmine ei too kedagi tagasi!
Tõde on selline, kuhugi pole sellega minna. Liiga paljud seotud, pettumus, valu ja pisarad!
Kui soovid vastust, mis ajaloos juhtus? Siis pead nendelt otse küsima. Teatud asjades pole vaja ennast ohtu panna!
Ei saa seista sinu kõrval, pead ise ennast kaitsma!
Hoia ennast!
Oht on sinu enda seljatga!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!