Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
oehh 19. juuni 2014, kl 03.04
Kui ma mõned aastad tagasi lahku läksin, arvasin naiivselt, et mina olen tore ja et suurem osa teisi inimesi on ka toredad. Ma ei oleks veel paar aastat tagasi iial uskunud, et NORMAALSET meest (keskealist, vaba) leida on täielik ulme. Vabu mehi on. Kuid need on sellised, et võta üks ja viska teist. Kusjuures ma ei ole üldse ülearu valiv ega pisakas! Ma pole suurema osaga neist kohtunudki, veel vähem seksinud, nii et l.ts ma ka ei ole. Toon ainult mõned näited, miks ma nii pettunud olen.
NB: Ma niikuinii välistan kohe mehed, kes on liiga noored. Või kes on silmatorkavalt harimatud vmt.
1.) Suurepärane haridus, ei joo, ei liideda. Kuid eluaeg üksi elanud, egoist. Suurim puudus, kohutav kooner. Selline sendiveeretaja et lihtsalt uskumatu.
2.) Rohkem kui üks mees on telefonis rääkides konkreetselt nutma hakanud. Kui olen siis ettevaatlikult uurinud, et ega inimesel psühhiaatrilisi probleeme pole, siis on selgunud et on tõesti. Kes käib niisama arstil. Kes istub lausa periooditi rohelise aia taga sees. Selliseid inimesi ma kardan.
3.) Rohkem kui ühe puhul on selgunud, et mees on kinni istunud. Sellise mehega ei julge kokkugi saada, ühisest elust rääkimata.
4.) Ma ei räägi siin üldse nendest, kes on kunagi naisega koos elanud, lapsed olemas, kuid nüüd naudivad üksi elamist. Ja peamise põhjusena tuuakse esile, et siis on hea nädalavahetustel rahus alkoholi tarvitada nii palju kui tahtmist on, et mingi naine "ei mölise". See on veel hea variant, kui käiakse tööl. On neidki, kes kas saavad mustalt raha või ei tööta ametlikult üldse, igatahes tervisekindlustust neil pole.
Ja kõige lõpuks. Kui arvasin, et olen juba kõike näinud, tundus et olen lõpuks ometi tutvunud toreda, rahuliku ja hooliva mehega, siis selgus - et mees on transvastiit!!! Kui seda kuulsin, langesin täielikku ahastusse. No täpselt selline mulje jääb, nagu mul oleks mingi needus peal. OK, tegelikult ma ei usu needust, kuid see kõik ON väga imelik.
Ma olen niiiiiii õnnetu nüüd. Selline tunne nagu jookseksin peaga vastu seina pidevalt.
 
Normalkom 19. juuni 2014, kl 03.36
Noor hull kooner transvestiit lastega, elab eraldi. Teretulemast planeedile Maa.
 
Normalkom 19. juuni 2014, kl 03.39
Elab vanglas.
 
Hoissa pulmad 19. juuni 2014, kl 03.44
Sein on tellistest, kaasajal betoonist. Ja selles on uks. Uks viib roveda mehe juurde.
 
Hoissa pulmad 19. juuni 2014, kl 03.53
Rohkem uksi pole, on ainult oks ja silmus.
 
pulmaisa 19. juuni 2014, kl 03.57
 
blablabla 19. juuni 2014, kl 05.24
võite netis palju tahes jahuda kuid reaalsus on ikka see et loosi lähevad ja lapsi tehakse pättide, luuserite ja rullnokkadega:)
 
to oehh 19. juuni 2014, kl 05.31
Teemaalgataja, sa oled kohe nii masenduses, et ei saa magadagi ja keset südaööd kirjutad kirja? Tegelikult ma mõistan sind, sest ise olen hetkel sama moodi unetu ja otsin omale mõistlikku tegevust. Kahjuks öisel ajal seda ei ole, kuigi väljas on juba täiesti valge ja nii tuligi siia kirju lugema tulla. Lähen teen nüüd ühe kohvi ja vaatan edasi, mis saab. Igatahes tunnen sulle kaasa ja hoian pöialt, et omale väärilise elukaaslase ikka leiaksid!
mansion ghost 19. juuni 2014, kl 07.58
Aga teemaalgataja, Sa arvad tõesti, et teisel-kolmandal-neljandal-... ringil õnnestub Sul leida mingi ideaalmees. Kullake, järele ongi jäänud see, mis teistest mingil põhjusel üle jäänud. Arvad end ainsa otsija olevat?
Mees, keda Sa otsid ei lepi ka suvalisega. Igaüks peab end eriliseks ja parimat väärivaks, olgu mehed või naised.
 
Hülgehall kuub 19. juuni 2014, kl 08.11
Sa pole ainuke, tead kui raske on head armukest leida...oehh, ma parem ei hakka rääkimagi, mida kõike mu silmad nägema on pidanud..
 
Triin 19. juuni 2014, kl 08.38
Juhtusin ka lugema.
Sama seiska minul ja paljudel eakaaslastest naistuttavatel, kes vabad.
Peame leppima, et tulebki üksi olla, sest väärtuslikku meest Eestist ei leia vanuses 35-50 vahemikus.
Toon siis ühe näite.
Panin end portaali ülse. Hakasin kirjutama ühe mehega. Juba esimesel õhtul kirjutab, et aļa sõida mulle Kesk-Eestisse nädalavahetuseks külla?! Siis tutvume.
Just selliseid eksemplare võidki kohata netiavarustes.
Palju on kibestunud mehi, kel tööl ei lähe hästi, elavad kuidagi peost suhu ja kiruvad Eestimaad ja naisi.
Pole kohanud head positiivse ellusuhtumisega meest, kel omal rahulolu ja sama ootaks ka naiselt:)
Aga olen jonnakas ja ei lähe ka välismaale otsima.
 
Mees 40+ 19. juuni 2014, kl 08.41
Miks sulle just vaba meest vaja on?
 
mh 19. juuni 2014, kl 08.41
Tegelikult välistasid sa mitmed potentsiaalsed mehed. Tõeliselt välditavateks variantideks on jah kriminaalid ja kroonilised töötud ning naise kulul elajad. Muudel juhtudel võiks enne ikka inimesega suhelda ja püüda aru saada, mis inimesega tegu on. Ega siis abieluinimeste hulgas pole vähem koonreid, psühhiaatriliste probleemidega või musta raha teenivaid mehi. Või arvad, et abieluinimesi need omadused kaunistavad.
Liiga palju eelarvamusi, see ei tule kaaslase otsimise juures kasuks. EI pea endale võtma sobimatut meest, aga kohe üle parda visata ka ei maksa. Üldiselt ma arvan, et sa leiad endale sobiva mehe, see võtab lihtsalt aega.
 
Triin 19. juuni 2014, kl 08.45
Tuli muie näole...et nagu nõukaaeg, kui midagi defitsiitset tahtsid, siis tuli altkäemaksu anda:)
 
Mees 40+ 19. juuni 2014, kl 09.02
Just, Triin.
Altkäemaksu korras pead ise olema super, kui head meest otsid.
 
roosamanna 19. juuni 2014, kl 09.07
Mees 40+, milline naine on super?
 
Lugeja(norm. mees) 19. juuni 2014, kl 09.07
Päris lõbus looke, natuke ülevürtsitatud, aga olgu.

Kui sa (autor) mulle helistaksid, siis selguks, et sina oled paks, kole, räpakas jpm. Ma viskaksin su kõrvale.
Järelikult oled sa õigel teel - võta üks neist, keda sa ligi tõmbad.
;)
 
mh 19. juuni 2014, kl 09.11
Nii ei räägi ükski norm mees. Pigem ikka sellised, kelle teemaalgataja välistas. Põhjendamatult kõrge enesehinnanguga, kes ennast naisele suurimaks jumala kingituseks peavad, ise vaevu ehk keskpäraseks küündides.
 
Loobunu 19. juuni 2014, kl 09.14
Neilsamadel põhjustel võtsin 47-aastaselt vastu otsuse - ei mingeid mehi enam! Ja pole hetkegi kahetsenud. Otsisin kah enne seda paar aastat, sain sellest väljapraagitud saastast põhjaliku pildi, ja kui viimase, kena välimuse ja autoga sobivas vanuses eksemplari koos tema tütrega Wismarisse viisin, sai villand. Ega ta kohe ei rääkinud, kaebles hoopis et naine talle liiga teinud. Üks oli kah selline kes oma rahapatakaid keldris moosipurkide vahel hoidis ja kurtis et üks naine need üles nuhkinud (mina see polnud, piisas ta juttudest et võimalikult kaugele joosta). Kui sul on mõni hobi mis ka meestele kõlbab, siis sellest ringist otsigi. Miski peab ometi inimesi liitma, palja seksi peal suhe ei püsi. Peab ikka VÄGA hea loteriikäsi olema et teisele ringile igati sobiv kaaslane leida...
 
Triin 19. juuni 2014, kl 09.16
Loobunu, ega sõltumatu on ka hea olla.
Mina ei loobuks, mõnele toredale mehele naeratuse ikka võib kinkida;)
 
Lugeja(norm. mees) 19. juuni 2014, kl 09.20
Kust sa, mh, tead, kuidas räägib normaalne mees?

Paljud naised ei tea, mis on orgasm. Elavad oma mehikesega 10-20 aastat ja arvavad, et teavad. Ja siis
tuleb võõra mehega pauk selgest taevast...mis lõhub ta pere. "Kuidas ma sain küll nii loll olla" on neil mõttes...

Kust sa tead, kuidas räägib normaalne mees?
;)
 
periskoop 19. juuni 2014, kl 09.24
Mina ka tunnen, et mõistlik on loobuda, sest suht võimatu on head naist leida. Kõik on saamahimulised ülbikud, kes vaid situvad sulle hinge.
 
Mees 40+ 19. juuni 2014, kl 09.25
Kas ma lohutan teid sellega, et 40+ naiste valik ei ole sugugi parem? Tõsi see, et hästisäilinud vabu naiseksemplare on rohkem, kui meeshingi. Põhiliselt tervislikuma eluviisi tõttu.
Ma võin teile öelda, et enam-vähem sobivaks ma peaks vaid viiendiku omavanustest naistest, nendestki langevad pooled välja peale esimest tundi suhtlust.
 
mmm 19. juuni 2014, kl 09.33
Autori 1 mehe kandidaadi puudused on muide selle tagajärg, et naised nooruses teda ei tahtnud vaid läksid hoopis eluvendadega kaasa. Nüüd kui eluvennad on keskealise naise elust kadunud ja nüüd kõlbab ka vähe rahulikum mees, siis viimane on kahjuks juba suts kibestunud, ebausaldav ja egoistlik. Sisimas mees tahaks küll leida kaasat, aga kaitsevallid on nii kõrgeks ehitatud, et ega kedagi päriselt enam ligi ei osata lasta.
 
femalecat2 19. juuni 2014, kl 09.41
Mees 40+
Ma tahaksin sinuga selle tunnikese veeta:)
femalecat2@hot.ee
 
ekstaole 19. juuni 2014, kl 09.45
Olen ka püüdnud netist meest otsida, selliste hullude otsa igatahes ei ole kukkunud, ju mul ei ole siis vaja saada neid õppetunde joodikutest ja muudest erinevus rikastab tüüpidest (kuigi ma ilmselt transvestiidi peale lausa ära ei minestaks, lihtsalt ei huvita). Aga muidu pean nõustuma, normaalseid vabu mehi on vähe ja üldiselt nad interneti tutvumisportaalides ei ela. Ja päris elus pole neid ka kuskilt otsida, sest nt minu eas (48) on enamikel ikkagi välja kujunenud tutvusring, sealt ei leia, tööl ka naised-naised-naised, supermarketi kassajärjekorras pole ka veel kellegagi tutvunud:D, keeltekoolid- naisi täis, rühmatreening-naised, võib olla peaks kellegile rulluisurajal lihtsalt otsa sõitma? Aga pole ju silti seljal, et vaba mees...
 
mh 19. juuni 2014, kl 09.45
Eks meist igaüks ole enda meelest normaalne, kahjuks teiste meelest alati mitte.

Juba enese norm meheks nimetamine on kummaline, sest milleks rõhuta seda, mis niigi peaks ilmselge olema. Ja mis see jutt nedest orgasmidest üldse asjasse puutub? KAs meest peetakse aint orgasmide pärast või. Orgasmi tekitab naine endale 1-2 minutiga ise, selleks pole meest vaja. Meest otsitakse ikka muude väärtuste tõttu (no, ok, lisaks orgasmidele).
 
alf 19. juuni 2014, kl 09.50
Kuule Oehh jt ! Esimesest lausest lugesin, et Sul oli mees olemas ja läksid lahku? Kas see mees järsult kaotas oma kvalifikatsiooni ja kuulub ka nüüd mittekõlbulike segmenti? Kui on mingi asjalik mees ja ta tahab naist, siis on see tal juba kindlasti olemas.
Isiklikult soovitan neil naistel, kes on asjaliku mehega harjunud, oma asjalik mees kellegi teise naise asjaliku mehega vastastikku ära vahetada. Saab nelja rahulolematu asemel 4 rahulolevat inimest.
 
femalecat2 19. juuni 2014, kl 09.52
alf, kas sina oled üks neist?
 
Olen mees, kuid arvan... 19. juuni 2014, kl 09.57
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii ei räägi ükski norm mees. Pigem ikka sellised,
> kelle teemaalgataja välistas. Põhjendamatult kõrg
> e enesehinnanguga, kes ennast naisele suurimaks ju
> mala kingituseks peavad, ise vaevu ehk keskpärasek
> s küündides.


Väga hästi öeldud, mh. Ükski haritud või siis kõrge haritusega inimene, ei eelda, et naine on räpakas jne. Olen paljude inimestega kohtunud, kuid naiste hulgas räpakaid väga vähe, meeste hulgas tõesti tohutult palju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!