Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kohtun kena saleda noore piigaga. Seks! Sobivusel võib püsisuhe
 
Kenakuttsale30a. 07. märts 2020, kl 09.48
Olen 30 aastane, pruunide silmadega, sale ja keskmiselt nägus, tehnikahuviline, 187cm pikk mees. Endal naist ega lapsi pole, ei suitseta, alkoholi ei tarbi!
Jäta mulle enda kontakt-telefon. Helistame ja räägime asjast lähemalt. Püsisuhet naisega, kes ei suitseta ning ei oma veel lapsi....Seljuhul naist vanuses 19-27. Püsisuhet otsides meeldivad tumedate silmadega, väiksema pringi rinnaga, sihvakad brünetid naised. Lihtsalt seksi eesmärgil kuni 35 aastast saledat, hoolitsetud naist kel endal kohtumispaik olemas! Seega olen nõus sulle kasvõi kohe külla tulema. Endal auto olemas.
 
Kenakuttsale30a. 07. märts 2020, kl 09.49
Kohtuksin meeleldi kohe, täna ikka! :)
 
kaastunne 07. märts 2020, kl 19.54
Sa oled millestki valesti aru saanud. Kui sina oled tutvumisest ja seksist huvitatud, siis sa mitte ei loe üles oma arvukaid detailseid nõudmisi nagu kasutatud autot ostes, vaid tutvustad ennast.
Mõtle natuke kainelt järgi. Miks peaks keegi naine tahtma sinuga ilma tunneteta seksida? Mille poolest oled sa parem kui vibraator?
Mõtle veel natuke. Miks need sihvakad lastetud brünetid peaksid tundma huvi sellise seksimangujaga püsisuhet luua?
 
Püsisuhe? 07. märts 2020, kl 22.55
Mis on püsisuhe? Et mingi joob.r käib noorel naisel külas seksi nälga kustutamas ja ehk on veel muidu ka näljane, et siis naise kulul süüa ka? :P
On ikka veidrikke siin ilmas!
 
kaine 08. märts 2020, kl 09.42
Rohkem kui neljakümne aasta jooksul on teadlased paljudes eri riikides korduvalt teinud üht ja sama katset: katse läbiviija läheneb tänaval võõrale vastassoost inimesele ja ütleb: "Hei, sa oled mulle silma jäänud ja ma leian, et sa oled väga kütkestav. Kas sa tuleksid minuga voodisse?" Peaaegu kõik vabad mehed vastavad naisele jaatavalt, paljud suhtes mehed vastavad jaatavalt, need suhtes mehed, kes vastavad eitavalt, käituvad sealjuures vabandavalt. Kõik, absoluutselt kõik naised vastavad mehele alati eitavalt. NAISED EI OLE JUHUSEKSIST HUVITATUD. (Välja arvatud need, kellele see on teenimisallikas.)

Sellel on kaks väga selget evolutsioonilist/bioloogilist põhjust.
Esiteks, naised jäävad rasedaks. Rasedus, sünnitus ja imetamine on energiakulukad, piiravad, valusad, tervise- ja eluohtlikud. Seetõttu on naise strateegia olla partneri suhtes võimalikult valiv: kas ta on heade geenidega ja võimekas, kas ta suudab mind ja mu lapsi kaitsta ja toita, kas ta hoolib minust, et jääda minu kõrvale kuni lapsed iseseisvaks kasvavad? See ei ole teadlik valik, vaid intuitiivne kaasasündinud käitumismall. Naised, kes lasid ennast igaühel panna, surid koos oma lastega nälga ega andnud oma geene edasi. Mehe strateegia seevastu on paarituda võimalikult paljude naistega, kuna igakordne energiakulu (paar tilka valku) on väike ja mõni laps ikka suureks kasvab.
Teiseks, et vahekord üldse toimuda saaks, peab mees olema erutatud. Mees saab vahekorrast praktiliselt alati ka rahulduse. Aga kui naine pole erutatud, on vahekord tema jaoks väga valus ja tekitab vigastusi. Füüsiliselt nõrgemana on tal ka raske ennast ebameeldiva tegevuse eest kaitsta. Selleks, et vahekord oleks ka naise jaoks rahuldustpakkuv, peab ta esmalt usaldama, et partner temast hoolib ega tee talle haiget ning on valmis tema rahulduse nimel pingutama.

Pika jutu lühike kokkuvõte:

1) Mees, kui tahad juhuseksi naisega, siis ole valmis selle eest maksma. Või siis seksi mõne geimehega.
2) Kui otsid püsisuhet naisega, siis reklaami ennast välja toimetuleva, vastutustundliku ja empaatilisena. Mitte "ootan, silmad punnis, seksi".
 
uuringute hullule 08. märts 2020, kl 10.04
kaine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rohkem kui neljakümne aasta jooksul on teadlased p
> aljudes eri riikides korduvalt teinud üht ja sama
> katset: katse läbiviija läheneb tänaval võõrale va
> stassoost inimesele ja ütleb: "Hei, sa oled mulle
> silma jäänud ja ma leian, et sa oled väga kütkesta
> v. Kas sa tuleksid minuga voodisse?" Peaaegu kõik
> vabad mehed vastavad naisele jaatavalt, paljud suh
> tes mehed vastavad jaatavalt, need suhtes mehed, k
> es vastavad eitavalt, käituvad sealjuures vabandav
> alt. Kõik, absoluutselt kõik naised vastavad mehel
> e alati eitavalt. NAISED EI OLE JUHUSEKSIST HUVITA
> TUD. (Välja arvatud need, kellele see on teenimisa
> llikas.)
>
> Sellel on kaks väga selget evoluts
> ioonilist/bioloogilist põhjust.
> Esiteks, naise
> d jäävad rasedaks. Rasedus, sünnitus ja imetamine
> on energiakulukad, piiravad, valusad, tervise- ja
> eluohtlikud. Seetõttu on naise strateegia olla par
> tneri suhtes võimalikult valiv: kas ta on heade ge
> enidega ja võimekas, kas ta suudab mind ja mu laps
> i kaitsta ja toita, kas ta hoolib minust, et jääda
> minu kõrvale kuni lapsed iseseisvaks kasvavad? Se
> e ei ole teadlik valik, vaid intuitiivne kaasasünd
> inud käitumismall. Naised, kes lasid ennast igaühe
> l panna, surid koos oma lastega nälga ega andnud o
> ma geene edasi. Mehe strateegia seevastu on paarit
> uda võimalikult paljude naistega, kuna igakordne e
> nergiakulu (paar tilka valku) on väike ja mõni lap
> s ikka suureks kasvab.
> Teiseks, et vahekord ül
> dse toimuda saaks, peab mees olema erutatud. Mees
> saab vahekorrast praktiliselt alati ka rahulduse.
> Aga kui naine pole erutatud, on vahekord tema jaok
> s väga valus ja tekitab vigastusi. Füüsiliselt nõr
> gemana on tal ka raske ennast ebameeldiva tegevuse
> eest kaitsta. Selleks, et vahekord oleks ka naise
> jaoks rahuldustpakkuv, peab ta esmalt usaldama, e
> t partner temast hoolib ega tee talle haiget ning
> on valmis tema rahulduse nimel pingutama.
>
> P
> ika jutu lühike kokkuvõte:
>
> 1) Mees, kui ta
> had juhuseksi naisega, siis ole valmis selle eest
> maksma. Või siis seksi mõne geimehega.
> 2) Kui
> otsid püsisuhet naisega, siis reklaami ennast välj
> a toimetuleva, vastutustundliku ja empaatilisena.
> Mitte "ootan, silmad punnis, seksi".

mitte ei usu, et sa kaine oled. sellise rumala "teadusliku" jutuga võid sa seenele minna.
 
elli 16. märts 2020, kl 09.37
kena sale leiab niigi endale voodikaaslasi,ju siis sul endal midagi viga . . . (:
 
Kenakuttsale30a. 19. märts 2020, kl 11.58
Kahju, kui otsid tõsiste kavatsustega tüdrukut - kasvõi kooselu eesmärgil, siis leiad vaid sapipritsijaid.
 
M..K 19. märts 2020, kl 15.03
Mida sa lootsid siis siit leida? See foorum pole koht, kust naist otsida...Leia mingi muu koht..parim on üldse reaalis sellistele kriteeriumitele vastavale naisele läheneda ja saad vastuse kiirelt, kas sobid või mitte.
 
Juku 5a klass 19. märts 2020, kl 15.24
Õpetaja M..K, kas kodus igav, et tulid siia lehele õpetama!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!