Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kui tihti?
 
keegi 30. juuli 2008, kl 20.46
kui tihti päevas teie oma wc-d kasutate? milline wc teil on?
mul on näiteks roosa sitapott.
 
aga 30. juuli 2008, kl 20.47
mul kuldne. elangi wc-s, ei raatsi ära tulla.
 
r 30. juuli 2008, kl 20.48
Tahad tutvuda teiste wc pottidega siin?
 
... 30. juuli 2008, kl 20.48
miks sul sitapott on ja mitte wc pott
 
tutvun 30. juuli 2008, kl 20.52
kullast sitapotiga:)))))))))) oi kuramus küll tuleks kulda välla
 
Meelis S 11. detsember 2022, kl 15.39
Mul polegi sirapoti, käin stockmanis sital
 
issand jumal kui toredad ja targad 11. detsember 2022, kl 16.41
inimesed meil siin foorumis on ahhaahahhahahaha Sinu IP-aadress, domeen või teenusepakkuja on blokeeritud. Pretensioonide puhul võta ühendust foorumi administraatoriga. ok nigga ok
 
ma käin võsas, puhas ja looduslik 17. detsember 2022, kl 16.20
paberit ka ei raiska, pühin lehtede või lumega
 
keda kotib ja kelle see asi on 17. detsember 2022, kl 16.50
mina ei räägi mingites kus ja kui tihti vetsus käin teemadel. see pole ilselgelt mingi teema ega kellegi asi ausalt. teil imelik ja rõve pole ve- kas te nagu ei tea mida enda teada jätta ja mida mitte. lõite pea sündides kõvasti ära ve.
 
lollile 17. detsember 2022, kl 18.15
sa lollpea ei käigu vetsus, sest sul vahetab see suuretissiline medõde mähkmeid
 
deflekt project 17. detsember 2022, kl 18.31
teeskle ja projekti deflekti tõmble tantsi situ täis end näitle peksa pead vastu lollimaja seina ja uuel päeval korda käike mis tegid täna-
 
palun ÕPI lugema 17. detsember 2022, kl 18.35
mina ei räägi mingites kus ja kui tihti vetsus käin teemadel. see pole ilselgelt mingi teema ega kellegi asi ausalt. teil imelik ja rõve pole ve- kas te nagu ei tea mida enda teada jätta ja mida mitte. lõite pea sündides kõvasti ära ve.



sa lollpea ei käigu vetsus, sest sul vahetab see suuretissiline medõde mähkmeid - ja millal ma midagi sellist ütlesin ja väitsin ka sa loll pedofiil. nagu millal . tundub ,et sul on luulud ja kujutad asju ette jälle. võta rohud ära situ oma voodi täis ja kao magama tont.
did_1802830 17. detsember 2022, kl 18.41
Debiilik soovitab teistele rohtu võtta :)))
 
oi ei sina ei ole debiilik seda olen mina 17. detsember 2022, kl 18.49
sina oled niii tark julge ja ilus. sa isegi ei julge debattida ega oma nime alt sitta rääkida. mina olen see halb see hull ja see debiilik mitte sina vaid mina. sina oled kuku nunnu emme perfektne poiss . sa nagu persse ei taha minna teeskleja . nagu mitu korda ma pean ütlema ,et sa ei saa oma ENESE VIGU mu peale projekteerida . SEE EI TÖÖTA. jah ma ütlesin võta rohtusi. mine võta need rohud kao voodi situ voodi täis siis hakkab soe. punkt.
did_1802830 17. detsember 2022, kl 18.51
 
see loll emojie ei aita sind 17. detsember 2022, kl 19.03
ja see ei ole argument. mine peksa oma pead vastu lollimaja seina ja situ täis end. sa oled selle sõja kaotanud.
did_1802830 17. detsember 2022, kl 19.06
 
ka see emojie sind ei aita. naerata nagu loll sest sa ei saa kuidagi mu vastu ja tead sa tead seda 17. detsember 2022, kl 19.12
ja see ei ole argument. mine peksa oma pead vastu lollimaja seina ja situ täis end. sa oled selle sõja kaotanud.
 
lollimaja sein 17. detsember 2022, kl 19.15
kus on see suuretissiline õde? kaua su hoolealune oma pead minu vastu peksab. õde, vii ta ometi palatisse.
 
mis see sinu asi on teeskleja ja pedofiil 17. detsember 2022, kl 19.19
mina ei peksa oma pead vastu seina. mina olen vaba mees ja suren sellena. su plaan kukkus läbi ese. comprende. mõikad . ikka üritad oma vigu minu peale projekteerida. ütlesin ,et see ei tööta . mul ei ole palatit. sul on. kaua sa siin istud mögised ja teeskled ja oma vigu mu peale projekteerid. ma ei ole hullaris. mul ei ole palatit. ma ei peksa oma pead vastu seina. sest ,et ma ei ole pedofiil ega jälitaja ega ahistaja. seda oled sina. sa ei ole naljakas. sa ei ole kaval aga teeskle edasi kusik. sina suurte tissidega õde ei saa. sest sa ei vääri seda sa pedofiilist vaimuhaige kalts.
 
oo, kas 24. detsember 2022, kl 19.25
kusagil on mõni suurte tissidega medõde siis?
 
sinu jaoks sellist asja ei ole ega tule sa mõttetu 25. detsember 2022, kl 09.02
teeskleja.
 
nätaki ja nätaki 27. detsember 2022, kl 01.32
stsenaarium siin selline kahtlane medõde annad pedofiilile märja kaltsuga piki pead, pedofiil libastub märgade kaltsude peal ja kukutab jalalt maha nekrofiili, too haarab märatseva medõe kitlist, saab piki pead medõe kontsaga, medõde üritab pedofiili surnukuurist varastatud laiba säärekondiga äsada, nekrofiili juba kolgivad ka muud möödujad, ühesõnaga soodom ja komarra
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!