Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
KUIDAS HINNATA KOMME
 
KUIDAS HINNATA KOMME 02. veebruar 2023, kl 18.35
KUIDAS HINNATA KOMME
 
Hhhh 02. veebruar 2023, kl 21.38
Taha saades saad aru
 
0007 04. veebruar 2023, kl 02.09
jälle risustad siin. veebipolitsei otsib just sind.
 
las siis otsib 04. veebruar 2023, kl 08.08
mina ei teind seda teemat teeskleja. ei usu ,et see üüber kasutu veebipolitsei mind ka leiab kulla jessi slaughter. COUNCIGUENCES WILLL NEVER BE THE SA,MEEE. YOU ARE DONE GOFFFFED. BECOUSE I BACKTRACED IT . oh vana hea 2009 kuida sind igatsen. hhhh sa oled üldse kuss piider. tõe rääkimine arvamuse ja kõhutunde järgi rääkimine EI OLE risustamine. sita ajamine spämmimine eriti kui need on mantraad ja piidriteemad see ON RISUSTAMINE.
 
25.01 04. veebruar 2023, kl 23.17
Mina Sind Samuti
 
sa vaimuhaige vist ei saa aru palun loe uuesti. 05. veebruar 2023, kl 07.33
eks sa otsi siis. ma tean ,et sa ei julge mitte sittagi teha kui mind leiad. ning sa ei hirmuta mind. proovi edasi mõttetu teeskleja. ma vist olen pakkkund sulle debatti google messangeris . sa ju tead tingimusi ja mu gmaili nime. sa ei pea siis enam kauem otsima. näost näkku sa niiguinii sittagi teha ei julge. sa ei julge isegi debattida google messangeris.
 
sa otsid mind sa mingi jälitaja ohhh sorry jah oled 05. veebruar 2023, kl 09.09
proovid mind leida nagu ma oleksin kalapoeg neeemo :/
 
Ei otsi 06. veebruar 2023, kl 16.13
Midagi ilusat peab endale ka jätma. Meis kõigis on kaks poolt ja kaugelt on see lugu lihtsalt ILUS!
 
flip flop flip flop flip flop 06. veebruar 2023, kl 17.07
ma ei usu sind ega ühtegi su sõna. see lugu pole ilus ja sinus ei ole miskit ilusat sa loll reetur teeskleja ja flipflopija
 
backpeddling is a thing 06. veebruar 2023, kl 17.50
0007 04. veebruar 2023, kl 02.09
jälle risustad siin. veebipolitsei otsib just sind.


ja siis tuli minu vastus ja sa ütlesid seda


25.01 04. veebruar 2023, kl 23.17
Mina Sind Samuti


ei otsi sa mind jeee. oled mind laimand sest mus miskit ilusat ve. flipflopi rohkem teeskleja. või väitsid ,et igatsed mind või. ei no edu sellega ma isegi ei tea kes sa oled sest sa anonüümne teeskleja kes oma päris nime öelda ei julge.
 
kui madalale langed nüüd teeskleja 06. veebruar 2023, kl 18.53
proovi veel foorumit ddossida see sind ei päästa.
 
KUIDAS HINNATA KOMME 07. veebruar 2023, kl 08.57
Ei ole neti guuru , Seega ei saanud teie jutust essugi aru . Lihtsalt kui vajutan neid
 
ära siis saa ja ära siis ole 07. veebruar 2023, kl 14.00
ole siis mõttetu teeskleja ja vaimuhaige ja reetur edasi.
 
ning jumala eest 07. veebruar 2023, kl 14.01
õpi lugema loll ahv
 
Kuule M 07. veebruar 2023, kl 15.13
Õpi ise lugema ja vaatama enda teist külge. Teist külge nt sinule selleks, et sinu koht on seal, kellega lapsed tegid valmis. Mitte tema kõrval, austa ennast ja teiste otsust. Mitte halvas mõttes...Ma pole naine ja ära ülba siin. See foorum pole sinu oma, et teised lugeda ei või!
 
palun ausalt õpi lugema. sa vist reaalselt ei saa aru mida ma ütlesin. 07. veebruar 2023, kl 15.53
Õpi ise lugema ja vaatama enda teist külge. Teist külge nt sinule selleks, et sinu koht on seal, kellega lapsed tegid valmis. Mitte tema kõrval, austa ennast ja teiste otsust. Mitte halvas mõttes...Ma pole naine ja ära ülba siin. See foorum pole sinu oma, et teised lugeda ei või!


ma vaatan end igast küljest peegli ees kui ma käepidu teen ja olen suht sekikas poiss. kutt mul pole lapsi ma olen 33 aastaselt veel süütu ja tänu sellele on mul võluvõimed. ma suudan isegi lennata. mitte kelle kõrval. ma ei austa vaimuhaigeid teesklejaid. mul suva kes sa oled mees või naine või kesksooline. ma ei ülba ma räägin mida mõtlen. ma pole kunagi seda öelnud ,et teised lugeda ei või. palun mine tagasi kooli ja õpi lugema sa reaalselt ei saand aru mis ma ütlesin. ise enne ka tunnistasid ,et sa ei saa minust aru.
 
millest sa aru ei saa. 07. veebruar 2023, kl 15.57
KUIDAS HINNATA KOMME 07. veebruar 2023, kl 08.57
Ei ole neti guuru , Seega ei saanud teie jutust essugi aru . Lihtsalt kui vajutan neid

seda ütlesid sina.

ära siis saa ja ära siis ole 07. veebruar 2023, kl 14.00
ole siis mõttetu teeskleja ja vaimuhaige ja reetur edasi.


ma ütlesin seda palun loe seda teemat siin ja loe hoolega siis plõksi .
 
mul on 0 seksuaalset kogemust 07. veebruar 2023, kl 15.59
33 aastaselt . kuida ma need lapsed valmis tegin ka kui palju ja kellega. kas ma olen püha vaim või ma astraal projekteerusin ja tegin mingile suvalisele naisele lapsed ja ise ka ei mäleta seda. ei no see seletaks paljutki ausalt. hmmmm.
 
0 seksuaalset kogemust... 08. veebruar 2023, kl 21.39
...aga teooria on sul selge, 5+

https://www.youtube.com/embed/1JIc_2IWK_k
 
Peetri Prohwet 10. veebruar 2023, kl 23.24
https://dl.phncdn.com/pics/gifs/029/195/202/29195202a.webm
 
peetri puhvaika 11. veebruar 2023, kl 03.23
mul 0 lapsi ja 0 iq ja oma jalanummerit ei mäleta. aga muidu mölisen igas teemas. see pole minu süü. ema sünnitas mu piimajärjekorras, kus pidevalt mölises külanaistega, sealt mulle mölapidamatus külge jäigi. pealegi sündisin pea ees keset kõnniteed, seega olge mõistvad.
 
ei ole prohvet ja mind ei hirmuta ,et tead kus ma elan. tule siia peame duelli parim mees võitku 11. veebruar 2023, kl 08.54
Peetri Prohwet 10. veebruar 2023, kl 23.2
 
sa ei ole mina ja sa ei hirmuta mind teades kus elan seega tule siia peame maha viimase lahingu ma ei karda sind teeskleja 11. veebruar 2023, kl 08.56
peetri puhvaika 11. veebruar 2023, kl 03.23
mul 0 lapsi ja 0 iq ja oma jalanummerit ei mäleta. aga muidu mölisen igas teemas. see pole minu süü. ema sünnitas mu piimajärjekorras, kus pidevalt mölises külanaistega, sealt mulle mölapidamatus külge jäigi. pealegi sündisin pea ees keset kõnniteed, seega olge mõistvad.


ma ei mölise ma räägin tõtt ja oma versiooni. sa teaks seda kui sa ei oleks identeetitu teeskleja tantsija ja tõmbleja. meil ei ole piimajärjekorda me ei ela enam 1980 ndates on aasta 2023 piimajärjekorrad on välja surnud. ja mu ema ei mölisend piima järjekorras. sa ei ole mina ja sa ei tea minust miskit. saa üle. ja jälle sa teeskleja projektid ja räägid endast sest ilmselgelt su jutt ei ole minust.
 
ummmmmm 11. veebruar 2023, kl 08.58
0 seksuaalset kogemust... 08. veebruar 2023, kl 21.39
...aga teooria on sul selge, 5+

https://www.youtube.com/embed/1JIc_2IWK_k

roll the facts

this video is stolen from its orgiinal author and taken out of context . you can see how uncourtable person is in this video. people who laughy laugh to this should be ashamed of themselves. see video on originaal autorilt varastatud ja kontekstist välja võetud . on näha kui ebamugav selle video autoril selles videos on. need kelle arusst on see naljakas häbenege end. ma repordin seda videot nii kaua kui see maha võetakse youtube poolt sest selle üleslaadija seda ilmselt teha ei kavatse.
 
teadjad 13. veebruar 2023, kl 11.11
Kuid absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt jääb igasugune рeеsеks ju sellegipoolest äärmiselt іIgeks, räраseks ja tervіseοhtlikuks perνerssuseks, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
hei dickhead 13. veebruar 2023, kl 14.30
su mantra ei hakka tööle
 
to 13. veebruar 2023, kl 11.11 13. veebruar 2023, kl 16.18
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn meeste omavaheline рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja jälestusväärne perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed. Pepuseks ilusa saleda 16-18 a naisega on aga jumalik nauding, mida eitavad ehk vaid üksikud, erіlіselt kibestunud tagurlased. :-)
 
ma rääkisin sula tõtt sinust 13. veebruar 2023, kl 17.18
ja su emast teises teemas aitäh ,et nõustud aga sa ei ole mina ja sinust ei saa mind sa oled mõttetu teeskleja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!