Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vene mees
 
Marusja 01. november 2013, kl 20.27
Huvitav, kas siin vene mehed ka liiguvad? Mul oleks just huvi mõne vene mehega tuttavaks saada, kuna mulle meeldib nende arusaam ja suhtumine suhtesse ja naistesse (ja ma ei pea siinkohal silmas "kui peksab, siis armastab"). Mulle näiteks meeldib, kui mees aitab mind treppidest alla ja ustest välja, mulle meeldib, kui mees küsib mult luba sõpradega välja minemiseks, mulle meeldib, kui mees mulle igale poole järele tuleb, mulle meeldib, kui mees mulle niisama lilli kingib jne.
 
huvitav 01. november 2013, kl 20.30
ei tea ühtegi sellist wuzzy meest ei eestlaste ega venelaste hulgas.
 
just 01. november 2013, kl 20.31
otsib nagu rohkem koera...
 
Kr. 01. november 2013, kl 20.32
Eks need venelased alguses ongi nagu koerad. Nii kui naise kulul elama saavad hakkama ja lita talla alla, siis hakkab ka peksmine pihta.
 
ok 01. november 2013, kl 20.33
Olge tolerantsemad! Paistab, et tegemist on invaliidist prouaga, keda peab trepist üles-alla tassima.
 
Marusja 01. november 2013, kl 20.37
ahah, huvitavad arvamused siin.
 
alu 01. november 2013, kl 20.53
tegemist on ilmse fantaasia vaesusega või äärmiselt kitsa silmaringiga. vanasti naised ihkasid ikka välismaa mehi.
 
Irma 01. november 2013, kl 21.05
vene mees on nagu kaks ühes: veidi temperamentsem, aga kohalikus kultuuris orienteeruv:)
 
Hispaanlanna 01. november 2013, kl 21.17
Ma ise küll eestlanna, kuid ka veidi temperamentsem. Seega arvan, et ka mulle sobiks vene mees päris hästi. Neid on olemas väga intelligentseid ja viisakaid.
Kuid kindlasti neid siin ei liigu.
 
Marusja 01. november 2013, kl 21.22
Hispaanlanna - aga huvitav, kus nad siis liiguvad? Mul endal ka ikka pool verd slaavi oma ja eesti mees ei tõmba eriti.

ok - hahhhaaa, päris naljakas. Kui sa ühistranspordiga sõidad, siis vahest jälgi, kuidas vene mehed oma naisi trepist alla aitavad.
 
ekstaole 01. november 2013, kl 23.20
Kõigepealt peksavad vaeseomaks ja siis aitavad bussis trepiastmetega.
 
alu 02. november 2013, kl 00.36
see trepist alla aitamine on kyll imelik soov...kas tädil on nii suured tissid, et astmed on silmvaate eest varjatud?
 
irw 02. november 2013, kl 07.53
Nagu lasteaed - peab luba küsima, kas tohib sõpradega õue mängima minna. By the way, ma ei teadnudki, et selline käitumismuster mingi vene rahvuse eritpära on...
 
Sonne 02. november 2013, kl 08.49
Mis kuulutuse siia üles ka ei pandaks, midagi asjalikku tutvumise moodi ei tule.
Viimasel ajal on teistest tutvumisportaalidest ka mehed kadunud.Miks keegi enam ei tutvu?Ei viitsita ennast välja vedada? Aga liikumine on see, mida kõik vajame ja siis ka muu...
 
miks 02. november 2013, kl 09.52
Tänane uudis ongi ju et mehed on Eestis otsa saamas. Viimane aeg nad UNESCO pärandisse kirjutada
 
üaojd 02. november 2013, kl 11.12
No vaevalt vene mehed eesti delfis endale kaaslast otsivad. Eriti kui sa veel intelligentset meest otsid.
 
täitsa 02. november 2013, kl 18.32
mõtetu on siit foorumist mingigi naisega tutvuda.
On ainult suur mula ja ei miskit muud.Vaat sellepärast,te naised,siit enam normaalseid mehi ei leia.Ise ka ei viitsi siit enam kedagi otsida, ei taha oma aega raisata, parem magan ja Amigosse ,kus naised palju lahkemad!
 
täitsa blond 02. november 2013, kl 21.10
täitsa, sa oled ikka täitsamees, et tulid seda uudist oma armsaks saanud foorumisse ütlema.
 
Vasja Ivanov 02. november 2013, kl 21.17
Miinul on juks ta puha, kas blondi või brüneti naine, piaasi, et teeks süüa ja koristaks ja maagamistoas piab olema jäänese moodi.
 
Jäänes 02. november 2013, kl 22.24
Vasja, kuuhu ma kõõrvad peitma?
 
Naistele 16. veebruar 2023, kl 09.34
Kui teid erutab jõulisem, brutaalsem seks aanusesse, pepust suhu jne, siis vene mees on ainuõige valik!
 
ma saan aru ,et sa oled ühe teema poni ikka ega saa aru miks on parem olla mitmekülgsem 16. veebruar 2023, kl 09.47
ma saan aru ,et sa oled koopainimene ja riigireetur. mine sinna kust sa tulid - õiged naised pole sitafetishistid ega maga vaenlasega. seega veel kord
MINE
SINNA
KUST
SA
TULID.
 
ja ssee teema suri aastal 2013 16. veebruar 2023, kl 09.47
ma ei loe eelnevaid poste sest mind ei huvita need. mina ei ärata surnud teemasi ellu sest ma pole vaimuhaige teeskleja kes tahab olla relevant nii paaniliselt.
 
sa proovid sama asja ja 16. veebruar 2023, kl 09.53
loodad erinevaid tulemusi ja nutad kui tulemus on üks ja see sama.
 
mine ja 16. veebruar 2023, kl 09.56
jookse ja teeskle ,et seda pole kunagi juhtund. seda ,et ma su taaskord verbaalselt purustasin.
 
viimast korda teesklejaaaaaa 16. veebruar 2023, kl 10.16
mina ei ole pervert. sa ei saa aru mis on ema naljad internetis. sest sa teeskleja ja vaimuhaige ja newfag. ma tean ,et sa ei teadvusta mida ma ütlen. sest näed rohkem väärtust mu solvangutele ja naljadele keskenduda. sa pickid ja choosid mida saad ümber pöörata ,et see sobiks su narratiiviga teeskleja. vaatame viimast korda fakte. fakt 1. sina räägid anaaalist ja piidri ja sitaseksist. seega ilmselt olen mina pervert mitte sina. sa kõlad nagu vägistaja aga mina olen pervert mitte sina eks. ma olen rääkind ,et mind EI HUVITA su persse nuss aga ma olen pervert ja rikun foorumit . kuid sa oled see kes seda persse nussi juttu ajab igalpool. fakt 2 ma räägin fakte ja arvamusi ja kummutad laimavaid väiteid enda kohta . kui see rikub ja risustab foorumit siis OH WELL. miks peaks mind kottima kui risustan seda foorumit kus tõelised-vaimuhiiglased - käivad. foorumit mida keegi tõsiselt ei võta ja millest isegi delfi ja moded ei hooli. fakt 3 ma ei pane neid mantra jurasi siia ka sest ma ei usu nendesse mantratesse. need ei tööta. miks peaksin rääkima midagi millesse ma ei usu. fakt 4 ma ei ole tglt . fakt 5 ma ei ole mingi 1000 nimeline äspi mantra töll. fakt 6 ma ei ole riigi reetur teeskleja ega tõmbleja ja ma ei maga vaenlastega sest ma ei ole riigi ega kogukonna reetur. fakt 7 sa hakkasid riigi reeturiks ,et mulle pinda käija. suht hale ju. fakt 8 räägid mulle lapsikustest aga ise üritad mind ahvida ja mind üle panna. isegi kui teen lapsikuid nalju. suurem osa neist on filmidest mida sa iialgi näind pole sest sa vaatad vaid paska. fakt 9 üritad end targana ja teadjana ja tegijana näidata aga ei julge minuga google chatis minu tingimustel debattida. teeskled ,et meil pole millestki debattida. teeskled ,et oled mingi anaali ekspert. sa ei ole millegi ekspert. debatt ei oleks anaalist aga sa vist tead seda. kuid sa tahad lolli mängida ja fakte eirata. eeldan ,et sa eirad KÕIKE seda mida just ütlesin. sest oled parandamatu hull ja vaimuhaige .
maastur 18. veebruar 2023, kl 22.09
mmmm huvitav venemeest ,,,,,,,kui ma 1litra vene viina ara joon siis mul vereringles venemaa kotkas kas ma siis ei sobi kirj mulle vastan vaid sulle
 
väike timur 20. veebruar 2023, kl 12.32
Vene meestel on teadmine, et eestlase soomlase ja rootsalega ei looda pere. Kuna antud naised reeglina ei ole pere kesksed. Pigem on oluline karjäär, haridus, feminism,nn.enda avastamine.
on iseseisvad, seda ka majanuslikult . k
Kepivad just sellise mehega keda hetkel tahavad. kooselu on kyll viimane asi mida nad soovivad
 
Üks põhjalikum õpetus 22. veebruar 2023, kl 16.56
https://player.tnaflix.com/video/6596328
 
palun minge sinna kust te tulite 22. veebruar 2023, kl 17.29
selle teema algataja ja viimane postitaja kes on riigireetur ja kogukonna reetur. see ei ole teie maa. meie ei ole teie inimesed. palun lahkuge viivitamatult. aitäh.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!