Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumissaidid?
 
naissoost tutvuja 18. juuni 2014, kl 13.27
Tere tutvujad! Oskate ehk soovitada tutvumissaite, kuhu konto luua, et tutvuda mehega vanuses 38-45, kellel oleks rohkem haridust kui põhiharidus, kes saaks aru ka vaimsetest teemadest, kellel on olemas elementaarne kirjaoskus ja kelle lõõgastavaks hobiks ei ole alkohol?
Mulle tundub, et DelfiDate pole kõige mugavam ja parem sait. Oskate mõnda veel soovitada ja kirjutada saidi puudustest ja headest külgedest?
 
:) 18. juuni 2014, kl 13.38
Parim koht on naisteka saame tuttavaks rubriik- leidub seinast seina igasuguse taseme ja galiibriga isendeid:)
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 13.45
Aga palun, pane kuulutus sinna...
http://www.director.ee/
 
ka üks mees.. 18. juuni 2014, kl 13.51
naissoost tutvuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere tutvujad! Oskate ehk soovitada tutvumissaite,
> kuhu konto luua, et tutvuda mehega vanuses 38-45,
> kellel oleks rohkem haridust kui põhiharidus, kes
> saaks aru ka vaimsetest teemadest, kellel on olem
> as elementaarne kirjaoskus ja kelle lõõgastavaks h
> obiks ei ole alkohol?
> Mulle tundub, et DelfiDat
> e pole kõige mugavam ja parem sait. Oskate mõnda v
> eel soovitada ja kirjutada saidi puudustest ja hea
> dest külgedest?
olen täitsa olemas - ja ootan täna sind!
 
naissoost tutvuja 18. juuni 2014, kl 13.55
Hea nali küll :) Täitsa Blond, tahate väita, et selliseid mehi esineb ainult direktorite hulgas?
Et normaalne (keskmine?) mees on põhiharidusega, puuduliku väljendusoskusega, olematu maailmavaatega ja alkohooliku kalduvustega?
Ma veel keeldun seda uskumast :D
Otsin edasi.
 
Mees nagu orkester 18. juuni 2014, kl 14.02
Riga2man@gmail.com
Teen suuga ja kõiki poose. Võid olla ka vanem mutt.
 
o 18. juuni 2014, kl 14.05
okcupid.com
 
aus noormees naistutvujale 18. juuni 2014, kl 14.10
Kas juhatuse ainuliige ka sobib?
 
Täitsa Blond 18. juuni 2014, kl 14.14
naissoost tutvuja
Üldsegi mitte nali...vähemalt kindel, et mõne opaka otsa ei satu:)
Ole hea, kui sul mõni direktor üle jääb, saada minu juurde:)
 
meil siin Võrumaal 18. juuni 2014, kl 14.18
om ütlemine, et liinan olt sa liige, maal lihtsalt m.nn
 
:) 18. juuni 2014, kl 14.39
ole ükskõik kus .... ikka on see õnneasi
 
soovitaja 18. juuni 2014, kl 15.14
proovi suhted24.ee portaali
 
soovitaja 18. juuni 2014, kl 15.27
Äkki proovid flirtic.ee? Aga seal liigub samuti erinevaid inimesi, ka neid sinukirjeldatud tüüpe, aga kindlasti ka midagi enamat.
 
üks veel 18. juuni 2014, kl 15.33
www.sobivus.ee
 
mmm 18. juuni 2014, kl 15.41
Praegused suhtlusportaalid suht koht mõttetud, sest liiga palju on nikunäljas mehi seal ja vähegi normaalsed jäävad nende varju. Tahad on võimalusi parandada ja leida kirjeldatud meest, siis käi kultuuriüritustel ja ära karda suhtlust alustamast mõne üksiku mehega seal.
 
soovitaja 18. juuni 2014, kl 16.25
Pole kuskil üritustel kah neid üksikuid väga märgata ning kuskilt provintsist pole aega ka käia kõikvõimalikel üritusel... Seega on internet üks võimalusi tutvumiseks.
 
aus noormees 18. juuni 2014, kl 17.30
No mis mul siis viga on? Väljakoolitatud ja võlgadeta, suht suure metsatagavaraga mahe maamees, ei joo ega suitseta, ei süsti ka, terve st ja üldse pole politseiski käinud, v.a vabatahtlikult.
Kontakti leiad!
 
soovitaja 18. juuni 2014, kl 17.37
Polegi sul viga vast midagi, peale selle, et sa kuskil ääremaal elad ning seal poleks su koolitatud tulevasel erialast tööd näiteks ega lastel võimalusi huviringideks jms.
 
aus noormees 18. juuni 2014, kl 18.15
Huviringid, moodne koolimaja ja kultuur on lähemal kui teil Lasnamäelt kesklinna. Õmblustöökoda läheduses küll pole, aga olgem moodsad, kaugtöökeskus ja küünetehnik täitsa olemas.
 
soovitaja 18. juuni 2014, kl 18.20
Ehh, mina elan Lasnamäest vast 200 km kaugusel, seega ei oska kommenteerida, mis seal on või ei ole, lihtsalt arutlesin. Aga kas seal moodsas kultuuris siis sobivaid neide pereloomiseks ei ole või?
 
a no... 18. juuni 2014, kl 19.44
huvitav jah, kõik tahavad ära marjamaale, elu asemel laenu jne.
 
M 18. juuni 2014, kl 19.55
Jällegi liba minu meili siia pannud, riga2mam@gmail.com
 
ewekas 18. juuni 2014, kl 20.14
mina soovitan tutvumiseks ikka ratet,nagu Tom.Seal me ainult ei tutvu ja räägime ka muust.olen leidnud palju sõpru ja sõbrannasid.kohtume siis rates.
 
M 18. juuni 2014, kl 20.26
Rates on seniilsed vanurid laps süles. Sinna ei tule.
 
M 18. juuni 2014, kl 20.28
Kus on värsket kepiliha?
 
M 18. juuni 2014, kl 20.37
enam ei ole vaja.pauk läks lahti ja nüüd on rahulikum tunne.
 
M 18. juuni 2014, kl 20.38
Liba kirjutas enne, l..s vanamutt :)
 
M 18. juuni 2014, kl 20.40
Vamutid võiks surnuaeda ritta panna. Menopaus ka juba
 
Täitsa Bond 18. juuni 2014, kl 22.29
Misasi muidu see vaimne teema on? umbes et algul on suur armastus, laste sünd ja kodu rajamine ning seejärel hakkab sarvede või mokkade vahelt jälle sügelema võõra järele ja vaadaku laste isa ise, kuidas hakkama saab?
 
bond girl 18. juuni 2014, kl 23.41
On veel nt badoo.com.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!