Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mees
 
Rain 20. juuni 2003, kl 14.01
olen abielus ja soov üleaisa lüüa võõra naisega
 
L. 20. juuni 2003, kl 14.08
Kui vana ja kui pikk oled? Ja kuskandis asud? Millised on tingimused sellele võõrale naisele?
 
rain 20. juuni 2003, kl 14.17
viljandis,tingimusi ei ole,pikkus175cm,aastaid50
 
soovija 20. juuni 2003, kl 14.35
Ma elan kahjuks Tyril.
 
rain 20. juuni 2003, kl 14.45
Türi sobib ideaalselt,mina käin seal pidevalt.
 
moraal 20. juuni 2003, kl 15.13
Rain ära uleaisa huppamisega rudimente murra!Ma ukskord murdsin ja jäin vahele.Kas nii vanalt on veel midagi proovimata voi?
 
soovija 20. juuni 2003, kl 15.15
...et seekord siis oled Rain.No mis siis ikka,ole Rain,Jaan v6i Taadu,niiet Tyril nagu tavaliselt?
 
rain 20. juuni 2003, kl 15.18
Julge hundi rind on rasvane
 
xxx 20. juuni 2003, kl 15.29
suur tykk ajab suu l6hki,,,
 
rain 20. juuni 2003, kl 15.31
NO--,,KULADI KULAT-KES SA OLED?JÄLITAD MIND, maei saa kuidagi sinu jälile, kõik minu välja mõeldud nimed on teada.
MINUL ON OMA VÄLJA VALITUGA KOHTUMISPAIK KOKKU LEPITUD ootan tema kirja praegu.elab100km kaugusel..
 
xxx 20. juuni 2003, kl 15.38
Oo,100km raadius!See ilmatu suur pindala!Huvitav,et sul nii vilets malu,kas liigne n-------e m6jub nii pahasti,et ei maleta,kui vana ise oled?Kord 50,siis 51,5A,siis52.Hmmm.lase kaia!Kyll v6ib m6nsa olla - igaks nadalavahetuseks uus keha!
 
L. 20. juuni 2003, kl 15.43
Minu jaoks liiga vana.
 
rain 20. juuni 2003, kl 15.46
MA OLEN IKKA 49AASTANE OLNUD KA JA52 KA NIMEKS ÜLO, ANDRES.
 
Uudishimulik 20. juuni 2003, kl 15.49
Hmmmm..........aga palju kaalud ? Mis place Sul seal Türil on ?
Ega autos küll nagu ei viitsiks...... Nojahh, aga kui Sa selline kleenuke oled, ehk saad autos ka hakkama.....
See jaanieelne aeg on hirmus küll, kõik otsivad kedagi . No ma lohutan end sellega, et ega see nüüd viimnepäev ole, kus kõik käsikäes ja paarikauppa ainult paradiisi saavad. Pärast jaani ka aega veel seda üht ja enda oma leida :))
 
soovija 20. juuni 2003, kl 15.50
mida?Mul nii suur tahtmine,ole kes oled.Kas Tyri sobib siis sulle?Jata oma e-mail!OK!?
 
rain 20. juuni 2003, kl 15.55
mAIL on ees olemas
 
tõbras 20. juuni 2003, kl 15.57
ma kah viljanist, ma samuti abielus, aastaid täpselt 50 ja otsin naist kõrvalhüppeks minagi. ainult, et pisut pikem sinust. mis me siis nüüd teeme. tolkkned mul siin jalus!
 
Uudishimulik 20. juuni 2003, kl 16.06
Aga mis teil seal Viljandis lahti on ? Segavad joogivee sisse midagi või? Kui miskit vee sisse segamiseks üle jääb, andke AS Tallinna Vesi meestele ka teada :)) Tervitustega tänulikud Tallinna naised :))
 
soovija 20. juuni 2003, kl 16.07
to t6bras:anna oma e-mail ,kui Tyri sobib.Elan seal.Sex on in!
 
dea 20. juuni 2003, kl 16.19
Mida nad sinna vette segavad, ei tea, aga tundub, et mulgimaa pealinna naistel on suur kaltsiumipuudus. Sarved ju ei kasva
 
tõbras 20. juuni 2003, kl 16.46
kas terves türis on sex in? türi oleks muidu päris lähedal, paneb päris mõtlema.
teil seal tallinnas on hoopis midagi mäda, kõik naised putkevad esimesel võimalusel üle lombi. pange tähele, tallinna vesi on põtrade kontrolli all.
 
ahoi, rain 20. juuni 2003, kl 16.50
Kas sa interneti tutvustest siis kedagi ei leidnud,ripud seal ja otsid armukest ja seksi.Mu sõbranna näitas,mis sa talle kirjutasid. Luule
 
teadja 20. juuni 2003, kl 17.30
Kas te kallid Delfi naised pole veel aru saanud,et seal Viljandis on keegi kiimas umbes 50-ne mees,kes vahetab naisi samatihti kui aluspesu.Olge ettevaatlikud,kui haiget ei taha saada.
 
paistab 20. juuni 2003, kl 18.07
et Luusija luusib luusereid, no on alles fata morgaana!
 
Läbinägija 20. juuni 2003, kl 18.30
Tegelikult need naised siin on küll rohkem kiimas kui mehed
 
loogika 20. juuni 2003, kl 18.57
kiimalisusest - mitu mehe e-maili ja mitu naise oma?,vastavalt 1/0,seega kus need kiimalised naised su arust?Sind,rain,ju narritakse!
 
Uudishimulik 20. juuni 2003, kl 19.21
Selle case puhul tegemist pigem suure emotsionaalse tühiku täitmisega füüsilise lähedusega. Ja kindlasti mitte pole ta haiget tegemise peal väljas. Ei maksa lihtsalt kunagi loota rohkem kui pakutakse. Muide, mehed näivad olevat märksa tolerantsemad. Hiljuti oli Delfi ühes foorumis hoiatus rates pesitsevast "naisteõgijast" ja meestelt ei tulnud ühtegi hädaldavat või häbistavat kommentaari. Kas saavad mehed vähem haiget või on nad lihtsalt ratsionaalsemad? Kui öeldakse "seks", siis nii nad aru saavdki, naised loodavad siiski öeldust rohkemat. Armastust, hoolimist, turvalisust ja stabiilsust. Ja kõrvetamegi noomoodi eitemitmendat korda tiibu. Kuniks neid on.
 
rain 20. juuni 2003, kl 19.55
OLEN siin slnud mitme nimega ja mul on selge see naiste õelus, te teate, mis on haridus,aga ei tea, mis on haritus.Mu... imemise probleem on teil täiel rindel.lärtsute ainult ja õigust jääb veel ülegi.
 
tõbras 20. juuni 2003, kl 21.00
rain, anna andeks, et Sinu jahimaadele tikkusin. paistab et olengi tõeline tõbras. aga noh, saa aru, isaste värk.
nii naised! rain on "kuuldel". olge nii kenad ja tehke ühele kiimasele mehele selgeks, mis te temalt ootate. arvan, et see tuleb meile, isastele kõgile kasuks.
 
võõras naine 20. juuni 2003, kl 21.23
soov on tüüpiline. Kahjuks ei piisa mulle pakutavast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!