Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
:))
 
tutvumiskuulutus naistele 17. november 2003, kl 11.34
Ootan kirju naisterahvastelt vanuses 30-35,oleksid lühemat kasvu ja naiselik nii välimuselt kui mõttelaadilt,eelistatud oleksid blondid naised.Oleksid toredaks kaaslaseks,kellega mõnusalt aega veeta ja ehk midagi ilusat kogeda.
Ise olen nn."iga naise unistus".

Tahtsin veel öelda,et olen üpris kodune inimene,õhtuti väljas sõpradega ei kola.Kunagi sai ikka vahest käidud,aga miskipärast enamus naisi kardab ilusaid mahi.Kui olen kellegagi kohtamas käinud,siis kõik naised imestavad,et ma nii ripakile olen jäänud ja seda ma enam kuulata ei taha,imelik hakkab juba.Olen armunud olnud küll ja tean väga hästi mida see tunne tähendab-seda ma otsin.
 
femme 17. november 2003, kl 11.41
Kas blond peab olema ajult või juuksetoonilt ? :)
 
irma 17. november 2003, kl 11.42
Mitte ei saa aru, miks siin tutvusminurgas nii palju tigedikke on! Keegi paneb kuulutuse üles, kohe ilmub välja keegi, kes seda tigedalt kommenteerima asub või siis omaarust kõva parodist või satiirik on, nagu sina, teemaalgataja. Tahad ma jagan sulle, kallis autor, paar head nõuannet:

-ela ise ja lase teistel kah elada,
-hangi endale elu

Pole kunagi uskunud, et üksikud inimesed on tigedamad kui teised, aga nüüd vaata et jää või uskuma! Täitsa pael.
 
meees 17. november 2003, kl 12.02
Tere irma. Kas sina oled see "iga mehe unistus"?
 
irma 17. november 2003, kl 12.06
No ega ikka ei ole küll.
 
femme 17. november 2003, kl 12.23
eee,et mina olen nüüd tigedik või ? vabandan väga aga seda tiitilit mina omaks ei võta :)
Ma tahtsin ainult täpsustada, ma nimelt vahel ka ajust "blonD" ;)) aga juustest vahle mitte... vot niii
 
irma 17. november 2003, kl 12.39
Ei, femme, mitte sind ei pidand ma silmas, vaid ikka teemaalgatajat.
 
Marina 17. november 2003, kl 12.45
Ema, ema naised lähevad minu pärast kaklema............... Olen plond, olen 175cm.Mis veel kasuks tuleb.aaa olen 35 aastat vana( sorry noor)
 
leena 17. november 2003, kl 12.56
meesautor, kuidas sinuga siis ühendust saada?:)
 
Blond 17. november 2003, kl 13.43
Oot...ma vist mitte ainult juustelt blond, vaid ka ajudelt....
Mina küll ei näe teema algataja kuulutuses midagi tigedat või satiirilist või mida iganes sellelaadset....
 
Maiken 17. november 2003, kl 14.23

to: :))
Kirjutaksin Sulle kui oma meili aadressi avalikustaksid!
 
unistus 17. november 2003, kl 14.48
kõik klapib:)
 
Marina 17. november 2003, kl 14.50
Kuulge naised.See mees vist ei julge vastata.Ja mee jäämegi tast ilma.Ju ta oli nii ilus mees,et juba võeti ära.Ei tasu enam kiskuda.Leppime ära.
 
Olga 17. november 2003, kl 14.53
Oi-oi Marinotška, kas siis ilus mees on iga naise unistus?
Muud ikka rohkem veel, ei-ei ,ei mõelnud raha.
Rabeleme veel veidi ;)
 
Marina 17. november 2003, kl 15.01
Aga mis siis teha,et ta vastaks.Mind ka raha ei huvita.Pea asi et oleks ikka seal allpool midagi.Ja muidugi, et oleks mõistus peas............ To Olga olen sinuga täitsa nõus.Läheb rabelemiseks.
 
iluuisk 17. november 2003, kl 15.21
to: blond

selleks, et satiirilist vms näeks, pead olema lugenud eelpool olevat naisinimese tutvumiskuulutust, millest sinne teemaalgatus peamiselt koosneb. mis muidugi ei välista, et info tõele ei vastaks. ehk oli lihtsalt laisk oma teksti väljamõtlemiseks, aga enivei, ka sellest võib soovi korral ühtteist järeldada...
 
Ilus naine puude vilus 17. november 2003, kl 15.26
Hmm....Miks sa ilus mees otsid lühemapoolset naiterahvast?
Ilus mees aga nats lühike või?
Mina olen 171 cm. Niisiis mitte väga lühike. Momendil olen punapea. Rohelised silmad ja selline iseloom, et sa 20 aasta pärast ka veel ei tunne mind korralikult. Müsteerium. Lõbus, avatud aga haavatav.
Haavatuna ka ohtlik.
Vanust 35. Üks laps, üks ex mees, kellega suhe ok aga abielu ei sobinud.
Ilus olen ma ka tema meelest vähemalt olnud.

Kirjuta kui pikk sa oled?
 
Internet Explorer 17. november 2003, kl 15.56
Kallid naised saage aru, et see kuulutus on fake! Kopeeritud on ühe tüdruku kuulutust, mis avaldatud siinsamas rubriigis paar teemat allpool. Ärge nüüd nii silda ka kukkuge, et sülg suust jooksma hakab...
 
:)) 17. november 2003, kl 16.10
Nagu alati, nii ka nüüd :(
Kes tahab tuleriidale saata (kallis Irma)ja kes tahab omale voodisse lohistada.
teema on tõepoolest kopi/pasta,
AGA
vaata, kus meelitas naisi ligi.
Mehed, naiste otsijad, pange kõrva taha.
Sellise kuulutusega tuleks uuesti välja tulla ca kahe nädala
pärast, siis teised ei mäleta ning Irma on juba sõna võtnud ning ka kaasa ei mängi.
:)
 
netty 17. november 2003, kl 16.55
Olen küll siin lugenud ja imestanud kuhu on kadunud koledad mehed.Tavaliselt on just nemad seesmiselt ilusad.Ja palju paremad.
 
Marina 17. november 2003, kl 16.59
Nonii ja jäimegi ilma.appiiiii.
 
:) 17. november 2003, kl 17.31
to netty
Olen Sinuga ühel nõul ja ega mees ei peagi ilus olema,mees peab hea olema.Tavaliselt on tumedaverelised mehed agressiivsed ja blondid kuidagi vähem ohtlikud ja mulle isiklikult südamelähedasemad,kuigi ise olen ka heledate juustega.
 
:) 17. november 2003, kl 17.39
Kole lugu küll,siin liigub üks väga õel meesolevus,ei tea kes talle küll haiget on teinud,et selliseks muutunud või on see kaasasündinud hälve.
Kas hakkab Sul teisi solvates,lausa mõnitades parem või?See tuleb Sulle endale teistpidi kõik kunagi tagasi.
 
eneL 17. november 2003, kl 20.41
Mis teha! Kui ikka kätt selle foorumi pulsil kogu aeg ei hoia, ega siis ei saagi teada, et mõni kuulutus on võlts ;-)
Kas on nii ebatõenäoline, et mõni mees on veendunud, et ta on iga naise unistus? Sinisilmselt arvasin, et iga mees arvab nii..

Aga jah, kindlasti kui mõne eespool oleva kuulutusega võrrelda, siis tunneb paroodia ära
*läheb otsima kuulutust, mida parodeeritakse*
 
Lille 17. november 2003, kl 22.43
to:IE
Kas sina tegid selle tüki?
 
mumm 18. november 2003, kl 10.48
Eks kirjuta siis,olen see keda otsid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!