Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
vihje
 
Aita-Leida 28 24. september 2004, kl 15.26
mina lähen täna KuKusse...
 
Salajane 15. november 2021, kl 00.38
Tere! Mure selline, et mu endine poiss-sõber ei jäta kuidagi rahule mind ja otsib igat võimalikku hetke kuidas mulle mingit jama keerata. Kui temalt asju otse küsida ajab tagasi ja siis oleksin mina nagu see paha. Mida teha sellise mehega, kes üks hetk keerab sulle igate pidi jama ja siis teine hetk tahab lepitust. Viimane asi oli minu jaoks piir, kui teada sain, et ex on minu kohta vari konto facebooki teinud ja pildid ja asjad kõik minu facebookist võtnud. Kas see on okei käitumine või mida ma peaksin sellise inimesega tegema? Tema poolne otsus oli see, et lahku minna ja tal hetkel peaks üldse mingi neiu olema (netisuhe). Ma ei oska enam midagi teha ja ei tea kuidas temast lahti saada.
 
Liz 15. november 2021, kl 05.15
Siin aitab kyll ainult räme analtsi ja öraltsi pakkumine!!! Kindel see. Kui ta sperm on sinu anushkas + musimopsust alla neelatud, ta sind enamp ei jäta! 100% tõestatud, et meestele meeldib see…
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!