Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks joodik naisega
 
Richard 21. september 2007, kl 21.59
Väga meeldiv gytha:) Sellised korraarmastavad ja puhtusest lugupidavad joodiknaised mu unistus ongi:DDD Kuna ma tõesti olen suhteliselt haritud ja intelligentne joodik, siis eeldan ka seda oma uutelt kamraadidelt:))) Oma okse peab ikka igaüks ise ära koristama:DDDDDDD Ja siis meeldetuletuseks mäluhäiretega joodiknaistele:DDD richardlovisuda@email.ee
 
Manka 21. september 2007, kl 22.01
sa mees kahtlane, just leidsin kuulutuse, kus 500 krooni eest lubasid põll ees põrandaid pesta. Tõsi, see polnud lisatud millest :D
 
Richard 21. september 2007, kl 22.03
Nii tore....õhtu on sisustatud ja olulisi vigu ma veel teinud polegi:DDD PS tore oleks kui uued naised,neiud - noorukesed paneksid end ilusti riide kui joomaprallele kogunetakse, see peidab ka natuke ärajoodud nägu:DDDDD Ise katsun ka olla ülikonnas ja võin ka naiste soovil kikilipsu kanda:)))))
 
oot 21. september 2007, kl 22.06
ota nüüd,ma kohe hakkan tänasest joodikuks ,homme võime siis ehk juba tutvuda,homme siis kindlasti olen joodikas valmis
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.07
Richard... sul valed andmed...joodikud enam ei oksenda, seega pole ka miskit koristada:)
 
Richard 21. september 2007, kl 22.07
Mankake...arvan, et keegi siinsetest kadedatest meestest püüab mulle niivisi kaikaid kodaratesse loopida:))) Ilmselt see on kellegi täiskarsklase kättemaks mulle, et olen suutnud nii lühikese ajaga sellist furoori oma teemaga tekitada:DDD Anname neile karsklastele andeks Manka....oleme viisakad ja sallivad joodikud:)))))
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.08
ööbik- ei ole aramis ega muud säärast, tavaline joodiknaine, kes hommikuti kena näoga tööle jõuab:)...siiani:)
 
gytha 21. september 2007, kl 22.08
eino mina okset ei osanud tõttöelda silmas pidada...inimestega, kes ei tea, kuhu pissida, kakada ja oksendada, või ka kuhu käivad konid, ma väga ei tahaks koos juua...ma pidasin ikka silmas taara koristust ja nõudepesu...;)))
 
ööbik 21. september 2007, kl 22.14
dejavu, mõtsin seda musketäride deviisi: üks kõigi, kõik ühe eest!, et sina üksi siis silitad kätt, me kõik ülejäänud joome sinu eest ka:DD
 
Richard 21. september 2007, kl 22.14
Kirjutada võivad ka algajad joodiknaised.....teadupärast algajal joodikul ju õlu+viin = okse. Pole midagi- meie klubi staazikamad liikmed aitavad kindlasti ka uutel liikmetel kiiresti oludega kohaneda ja üritan ikka kõigile eri staadiumis kodanikele leida laheda äraolemise. Kuna joodikud ilmselt on kes vähem, kes rohkem psüühiliste häiretega ja kardavad kõike ja kõiki, siis julgustan Teid armsad joodiknaised leidma endas jõudu ja siiski kirjutama mulle postkasti:) Kaotada pole ju joodiknaisel midagi....ainult võita:DDDDDDD
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.17
Richard- äkki me juba oleme ühes klubis?:)
 
Manka 21. september 2007, kl 22.18
sry, pole teemat päris läbi lugenud, aga mil see jooming sul toimub 20 naisega :D
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.18
ööbik- unusta ära:))))) (sõbralikult)
 
kas 21. september 2007, kl 22.19
lõvisüdamesse mahuvad kõik klubinaised?
 
Richard 21. september 2007, kl 22.20
Gynthake...ilmselt tekib tungiv vajadus täiskarsklastest koristajate järele. Ilmselt tuleb tellida sealt meeskoduabiliste saidilt siis tõesti täiskarsklasest koristaja, kes suudaks tagada korda ja ka taarat koristaks. 500 krooni õhtu eest seksika täiskarske koristaja palkamiseks ei ole ju kamba peale teab mis palju:DDDDD
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.23
vbl selle 500- eeku eest muukski nõus:)
 
gytha 21. september 2007, kl 22.26
mis psüühilised häired?! pole mul jommis peaga mingeid häireid! minust toredamat inimest pole olemaski! ;)))
 
ööbik 21. september 2007, kl 22.29
lõbus muidu ja kui veel pidurid maas, siis....vitsad tuleb peale panna, muidu võin lõhki minna:DD
 
ööbik 21. september 2007, kl 22.30
...aga see vist kah psüühiline häire, ...ei suuda nukrutseda...
 
Richard 21. september 2007, kl 22.30
Lõvisüdamesse mahuvad tõesti paljud piigad. Tingimustest on eelpool ka põgusalt kirjutatud. Varuda tuleks ainult rahu ja kannatust. Ühiselt vedetud õhtupoolik koos joovastavate jookidaga on ilmselt paljudele joodiknaistele meeltmööda. Saan aru, et kell on juba palju ja paljud joodiknaised on juba oma alkoholist särisevad kehad lavatsile suunanud, kuid klubi eesmärk ei ole siiski seksuaalsus või käesilitamine. Loomulikult on lubatud richardlõvisüdame kehaosade silitamine joobes joodiknaiste poolt, kuid saaga aru kuklla joodiknaised.....ka richard lõvisüda on inimene........
 
Manka 21. september 2007, kl 22.33
joodik rihcard, küsin viimast korda, kas peab hakkama lokka keerutama pähe? Tänaseks, homseks? :D
 
etsiis 21. september 2007, kl 22.33
peamine eesmärk joomine ise? kaunis ja esteetilises miljöös?
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.35
ei kavatse veel niipea magama minna
 
ööbik 21. september 2007, kl 22.38
mina kavatsen küll kui selline pralle tulemas, jõudu ja ilu vaja:)))
 
dejavu 21. september 2007, kl 22.39
ma väsimatu:)
 
verte 21. september 2007, kl 22.41
a millises faasis need klubiliikmed siis ilusaks juuakse?
 
gytha 21. september 2007, kl 22.43
misasja? täiskarsklasest meesterahvas 500 krooni eest klubiüritusele koristama?! see näeb välja nagu anekdoot labidaga juudist...:D
 
Richard 21. september 2007, kl 22.47
Justnimelt-peamine eesmärk on see, et klubi liikmed tunneksid ennast joomapidudel hästi ja turvaliselt. Selle eest hakkavadki ilmselt hoolt kandma meie hästikasvatatud ja trimmis kehaga täiskarsklastest pimbod, kes on saanud vastava koolituse. Enne iga uue liikme klubisse vastuvõtmist läbitakse tsremonjaalne rituaal vannis. Ja meie klubi joodiknaistest stilistid kujundavad iga uue liikme välimuse vastavalt klubilistele vajadustele. Ma ei soovi küll olla autoritaarne, kuid rõhutan, et klubi president olen mina....Richard Lõvisüda. Parimatest,stazhikamatest ja oma presidendile lojaalsematest naisjoodikutest moodustub juhatus, kes on siis hääleõiguslik ja siis vastavalt, kas karistab või premeerib lihtliikmetest naisjoodikuid. Kurvastusega pean siiski mainima, et klubi on mõeldud vaid naistele ja eluks vajalikke teenuste sisseost toimub kooskõlas juhatusega, kuid ilmselt ostame kõik teenused siise uuest naistele mõeldud firmast. Edu registreerumisel ja esimesi liikmeid , kes kirjutavad klubi meilile ootab üllatus vahuveini näol:DDDD Registreeruda saab siis klubi meilil richardlovisuda@email.ee
 
gytha 21. september 2007, kl 22.53
seda, et sul lõvi süda sees on, see on ilmne...miski...lihtsalt vennike juba sihukest projekti välja...ei julge isegi mõelda...
 
gytha 21. september 2007, kl 22.56
verte...on ka ehk võimalik, et klubiliikmed saabuvad üritusele juba end ilusateks joonuna...:D`
*meenus ühe tuttava kunagi pillatud lause, et...hmm...ka ennast on võimalik ilusaks juua...;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!