Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Viskan konksu vette
 
fuihh 12. oktoober 2007, kl 16.27
eiii, aga ma siin vääääga harva tüütamas.....
 
:DD 12. oktoober 2007, kl 16.29
aga juba tead, kellele nina karata ... väga harva, alles täna tulin, käin kord kvartalis ... megairw
 
naerukajakas 12. oktoober 2007, kl 16.31
Vähe sellest, et ta oma väga harvadel kordadel väga vähe tüütab, on ta neil harvadel kordadel ka peletised kindlaks teinud. Andekas inimene :)))
 
fuihh 12. oktoober 2007, kl 16.32
käin mitu korda nädalas, aga ei kirjuta....
pole tänu väärt:)
 
:DD 12. oktoober 2007, kl 16.44
juba täpsem, kirjuta veel üks kord ja siis selgub, et igapäev loed, pole sa põrmugi püsikatest parem nimeandja :DDD
 
kle 12. oktoober 2007, kl 17.53
:DD
sa oled Keegi või? Kuidagi jube sarnane jutt teil ja ka sina topid ennast igale poole, õigemini sa oled igal pool ja igal ajal.
 
vihane 12. oktoober 2007, kl 18.02
Tigedaks ajab juba see naerukajaka ja priscilla suguste sekkumine. Alati on vaja neil midagi iriseda ja siis kisub teema kiiva.:( Siis kukuvad vabandama, aga järgmine kord kõik kordub.

Teemaalgataja:
Kui Sul on tõsine soov tutvuda, siis jäta meilikas, siin liiga palju iseteadjaid, kes leiavad igas tutvujas vigu:(
 
priscilla 12. oktoober 2007, kl 18.12
vihane
siin ka sinu näol üks sooda:P missa tühja mökitad
 
naerukajakas 12. oktoober 2007, kl 18.24
Seda, et teema kiiva kiskus, kui üldse kiskus, ei saa ometi minu kaela ajada. No mõtle ometi ise. Huvitav naine... milline ta olema peab, kui otsiva mehe huvisid pole välja toodud? Korralik mees... mille poolest korralik? käib ta korralikult riides ega noki nina? aga võibolla on hoopis korralikult abielus? On ikka suur vahe, kas olla vaba mehe või abielus mehe armuke... Suur osa naisi on ikka mõistuslikud olendid lisaks tunnetele ja vaevalt ma ainus olin, kes eelnimetatud mõtteid mõtlema sattus. Ühtegi roppu väljendit ma ei kasutanud ning kedagi ka korrale ei kutsunud, kuigi arvamust avaldasin.
 
ju 12. oktoober 2007, kl 18.37
siis naerukajakas ja priscilla tõsiseltvõetavad rivaalid kellelegi tunduvad, kui nende mõtted on taunitavad, aga lauslollus mitte.
 
priscilla 12. oktoober 2007, kl 18.40
kle nüüd juttu, mina ei konkureeri kuskil. võtke päris iisisti, hakake armukeseks, võtke kass või tehke tina:)
 
lumemari 12. oktoober 2007, kl 18.45
ei ole tutvuja. lähen kohe teemast, tahaks vaid teada, miks need, kes ei taha tutvuda, oma nina tutvujate teemasse targutama topivad. siin küllalt teemasid, kus oma tarkust saab näidata.
 
ööbik 12. oktoober 2007, kl 18.45
kahju et konksuga ja veest, mind saab ikka linguga ja puust:))
 
priscilla 12. oktoober 2007, kl 18.46
lumemari
esita endale ka oma küsimus ja vasta.
 
:DD 12. oktoober 2007, kl 18.49
lumemari
aga miks sina selle teema avasid ja kommenteerid?
 
:DD 12. oktoober 2007, kl 18.54
vihane
sul vaja järgmistest lahti saada. alles järasite siin üht konti, saite lahti, kergelt või mitte, aga saite, võtad järgmise ette. vastik oled.
 
Manka 12. oktoober 2007, kl 20.31
no näed, isegi meeste tehtud teemades ei tohi sõna öelda :DDD
 
Vahukoor 12. oktoober 2007, kl 21.53
kuidas saab olla korralik mees kui tahab armukest. minu loogikaga ei klapi :)))
 
vihane 12. oktoober 2007, kl 23.44
:DD
esiteks ei jaga nüüd küll matsu, mida sa sellega silmas pidasid.
Teiseks ei ole ilus alusetuid süüdistusi loopida eks, üldistama kipud.
Ja no tõesti.las igaüks tutvub täpselt nii nagu tema tahab, kus tahab ja kuidas tahab....
 
IH 18. märts 2023, kl 11.14
Kui naise perekonnanimi on Haak siis võib teda Konksmooriks kutsuda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!