Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ideaalne tutvumiskuulutus
 
Roxxxy 11. september 2008, kl 14.41
Mina olen daam.
 
n39 11. september 2008, kl 14.42
arvan, et daamid numbreid ei pelga
 
mr X 11. september 2008, kl 14.43
ISE VÕITE ENNAST ÜKSKÕIK KELLEKS PIDADA,ISEASI KUIDAS TEISED.
 
Anjuta 11. september 2008, kl 14.47
Daamid ei tutvugi internetis...seepärast see number plegi nii tähtis, mida peljata..;b
 
Roxxxy 11. september 2008, kl 14.48
Ehh, tutvu kui palju tahad, lõpuks lähed ikka Priscillaga välja. Meestel siis naiste osas peale suurte rindade ja blondide kiharate polegi muid nõudmisi?
 
vana juut 11. september 2008, kl 15.01
tegelt tutvuks oopis higgsi posonitega, aa selleks pekas vist tserni sõitma, milleks mul kahjuks etkel aega pole :(
naised pole pooltki nii huvitavad kui need pisikesed posonid.
 
n39 11. september 2008, kl 15.03
usun, et väga paljud naised on interneti teel tutvunud. Kas arvad tõesti, et see viis ei ole väärikas ja neil naistel puudub õigus ennast daamina tunda?
 
Täpitriin 11. september 2008, kl 15.11
Ideaalses tutvumiskuulutuses, mis võiks mu tähelepanu köita, peab olema omapära, see ei tohiks olla äravahetamiseni sarnane paljude teistega.
Seal peaks välja paistma ühelt poolt tutvuja ootused teisele poolele, samas piisavalt endast humoorikas võtmes, et tekiks huvi teada saada enamat.
Kuskil võiks olla mõnus-soe kiiks, mis pigem tõmbaks kui peletaks.

See, et seal peaksid puuduma kirjavead või olema need just taotluslikku laadi (omapärased sõnad, sõnamäng), hea keelekasutus segatuna huumoriga ja viide oma e-posti aadressile.

Seda kõike on kergem muidugi kirja panna, kui päriselt teostada.
 
Roxxxy 11. september 2008, kl 15.13
Täpitriin, super vastu. Just selline kuulutus köidaks ka minu tähelepanu.
 
Anjuta 11. september 2008, kl 15.20
Tere vana juut...! Mul oleks vaja su abi - kas sa saaksid mulle saata pildi, mille sulle saatsin (see kus ma oma masajalgadel seisan.....;))) Ma olen kõik oma pildid kuhugi ära kotanud...tahtsin tõupullile saata, apld, mida saata...pliiz (A);*
 
vana juut 11. september 2008, kl 15.31
Anjuta, minu mälu järgi oli see pilt kuskil netis üleval, kas sul endal siis adre kadund vä? aa kui sa soovid, siis saadan lingi :)
 
Anjuta 11. september 2008, kl 15.36
vana juut...on kadunud jah..
 
vana juut 11. september 2008, kl 15.40
suri ära. sest ta oli väga vana.
 
ott 11. september 2008, kl 15.44
Otsin armukest. Oma naine kohtleb mind ainult seksobjektina. Sooviks leida kedagi, kellele lähevad korda ka hingelised ja vaimsed väärtused.

Kas on tahtjaid :)
 
---> 11. september 2008, kl 15.46
Tutvumiskuulutus võiks olla loominguline, ehmatavalt lööv, eristuv üldisest foonist, tekitada intensiivse tunde - kas siis naerupuhangu või ärevuse...

Siis tundub võimalik, et on olemas ilusam maailm, mida ei näe, mis on varjatud tähemärkide, kummaliste varjunimede ja esmapilgul seosetute jutukatkete varju, mis äkki hakkavad elama kui ilusad salajased labürindid...

Siis ei oota midagi, ei taha midagi, vaid tajud et kuskil on keegi, oma helendava arvutiekraani taga ja tunneb sama mida sina oskaksid tunda, ootab seda, mida sina võiksid oodata...
 
vana juut 11. september 2008, kl 15.46
ei ole ma koold ühti, täitsa kõbus veel ja heiastuse panin ka teele
 
priscilla 11. september 2008, kl 15.46
nii vastuoluline tekst, ott. ise ka aru said, mida kirjutasid? milline on su viimati leotud vaimse sisuga raamat ja millest see siis rääkis?
 
ott 11. september 2008, kl 15.49
Uhh, priscilla... Kas "Rikas isa, vaene isa" kvalifitseerub?
 
Anjuta 11. september 2008, kl 15.52
Äitäh...armas juut...ja sinu pilt (arvesta sellega!;) on kogu aeg mu südame lähedal...;)))
 
Plahvatusrobot 11. september 2008, kl 15.54

Päiksekõrvetamisi kuupindselt päevitunud heitliksilmne nümf!
 
priscilla 11. september 2008, kl 15.55
paljukiidetud raamat. aga pigem õpetab majandama. ent kas just vaimukirjandus?
 
Plahvatusrobot 11. september 2008, kl 15.55
Ürgtempli preestrinna, Artemise pälvitu, viljavihkude kandjanna!
 
ott 11. september 2008, kl 16.04
tõesti preili Pikaealine, olen ka ise selle küsimus üle mõtisklenud.
 
priscilla 11. september 2008, kl 16.11
lugemine on nii ehk teisiti kasulik ja vajalik
 
Krahv O`Maniac 11. september 2008, kl 16.14
Ideaalne tutvumiskuulutus. Teema on intrigeeriv, pretendeerides justnagu millelegi lõplikule või tõelisele. Eelnevalt muidugi võiks mõtiskleda ideaalse kui mõiste üle. Mida sellega tähistatakse antud kontekstis? Kas tutvumiskuulutusel on defineeritav - mõõdetav kriteerium ideaalsuse hindamiseks? Kas kuulutus on kui asi iseeneses või pigem seemnetaoline, sissejuhatav "alfa" uude tähendusruumi, tähestikku, mille lukuauk - alfa ja oomega vaheline semiosfäär see justkui oleks? Kas kuulutuse ideaalsus väljendub tema lõpetatuses, asi iseeneses olemises või pigem just poolikuses, tundes, et see peaks midagi looma või kuhugi viima?
 
ott 11. september 2008, kl 16.15
Armukeseks tuled siis? Teeme "Veronika otsustab surra" ühislugemist ;)
 
vahva 11. september 2008, kl 16.17
Aus ja mõnus kuulutus on ideaalne. Ei tasu vast ainult rõhutada, mida te kindlasti välistate. Pange kirja, mida tõeliselt ootate. Eelarvamused ning eelmiste elude taak jätke rahule. Kaua te seda ikka kaasas kannate, ise seote end sedasi aina tugevamini mineviku külge ja võtate endalt võimaluse uueks tutvumiseks. Positiivsus ja hea nali on alati abiks.
 
priscilla 11. september 2008, kl 16.18
ott, just kirjutasin, minu jaoks on sõna -armuke- seksuaalse alatooniga. sina tahad raamatumaailma ühiskülastust ju?:) väga häid raamatuid loen mitu korda, Veronikat...pole veel uuesti üle lugenud.
 
alissandra 11. september 2008, kl 16.20
Kui see tutvumiskuulutus peaks nii ideaalne olema, siis kirjanduslikke andeid mitteomaval inimesel jääbki tutvumata... sellepärast ma tutvutud ei saagi.:))
 
n36 11. september 2008, kl 16.21
soprus mehe ja naise vahel saab eksisteerida kuid tingimusel, et kumbki ei pea teist atraktiivseks. kui 1 peab, siis on varsti tige, et teine ei taha temaga sexida. mõlemad on tigedad ja sõprus saab läbi või lõpeb asi sexiga. sõpradega aga ei seksita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!