Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
juba kolmas kohting ilma kalli ja musita:(
 
Nohik! 11. juuni 2010, kl 18.29
Mina ei julgeks küll tüdrukut enne õieti katsudagi kui korralikult tuttavaks pole saanud! Kolmest kohtumisest on kindlasti vähe. Võimalik, et kümme kohtamist on vaja. Oleneb muidugi kohtumise pikkusest ja tihedusest.
Minu vanemad õpetasid, et sellist naist kes nii vara tahab juba kallistusi, ei maksa tõsiselt võtta! Liiga kergemeelne, tuleb ruttu lahutus.
 
Rax_27 11. juuni 2010, kl 18.36
Ton nohik, kolmandal korral lähevad normaalsed inimesed juba voodisse. Kui selleks ajaks pole asjani jõudnud siis unusta see naineja otsi uus, sealt ei tule midagi niikuinii
 
elumees 11. juuni 2010, kl 21.05
Su partner ehk impotent, või vigase hingega.
 
kogemustega 11. juuni 2010, kl 23.53
Kui inimene on "õige" siis tuleb kohe, kiiresti ja märkamatult
 
noorik30-ndates 13. juuni 2010, kl 00.25
"kolmandal korral lähevad normaalsed inimesed juba voodisse. Kui selleks ajaks pole asjani jõudnud siis unusta see naineja otsi uus, sealt ei tule midagi niikuinii"

Absurdikas! Kuidas võõra inimesega 3-ndal korral voodisse?! Ei tunnegi ju inimest veel õieti, no way. Ja nii kiiresti ka tunded ei teki. Teise inimese tundmaõppimine võtab ikka aega,
Ise eeldan vähemalt kuu aega oleks niisama käimist-jalutamist enne kui üldse suudluseni jõutakse. Liiga varases staadiumis pealetükkivus hirmutab täiega ära ja peletab eemale.
5 kohtingut olnud ja õnneks pole suudlema kiputud, on niisama põgusad puudutused seljale vms olnud.
 
M. 13. juuni 2010, kl 00.36
noorik30-ndates, aga nohiku jutt.
 
Nohik 13. juuni 2010, kl 06.35
Kui noorik juba kolmandal korral ootab kalli-kalli, musi ja voodit siis on suur risk, et ta põeb AIDSi või mõnda muud paha haigust. Paremal juhul tuleb lahku minek aasta pärast iseloomude sobimatuse tõttu. Selliseid eluvendi ja ja elutüdrukuid on tõesti palju. Ei kadesta neid.
 
vanem mees 13. juuni 2010, kl 09.05
Oma kogemustest, kui esimesel kohtingul lahkumisel kalli ei tehta ja kasvõi põsemusi ei anta, siis mingit tõmmet ei tekkinud ja teist kohtingut ei tule.
Selleteemalisi pahasi haigusi pole elus saanud, vaata esimesel kohtingul teisele sügavale silma, ära näe naises ainult v..ukandjad.
 
noorik30-ndates 13. juuni 2010, kl 11.15
M.

No ma olen siis käitumiselt pigem nohik jah:) Kuigi väliselt seda keegi ei arvaks. Lihtsalt pärast väga pikast suhtest lahkuminekut ma ei näe pointi end igaühe peale raisata...vaid ainult sellisega voodisse läheks, kellega püsisuhte potentsiaali. Aga võibolla on lihtsalt "hing veel exist haige".
 
mida arvata 13. juuni 2010, kl 11.16
"Oma kogemustest, kui esimesel kohtingul lahkumisel kalli ei tehta ja kasvõi põsemusi ei anta, siis mingit tõmmet ei tekkinud ja teist kohtingut ei tule."

Aga kui mees on naist juba 6-ndale kohtingule kutsunud?
 
Tere hommikust 13. juuni 2010, kl 11.53
Et siis 24 ja 27 :D aga jutust jääb mulje, et olete on 14 ja 17. Peaaegu kõik, millest sa räägid ja väidad on puhas tite jutt - disko, jäätis, oled kindel, et mees peab alustama jne jne. Samas, sellega pole kuhugi kiiret, ka mina olin noorukieas väga kohmetu, musi tuli vasti kümnendal korral, kalli natuke varem. ja ega ma nüüd ka kohe musitama kipu, tõmme võib tekkida, aga ma ei taha ennast peale suruda, kuigi mulle tundub, et mõnel juhul on naine lausa oodanud, et nüüd midagi juhtuks.
 
30-ndates inimesed 13. juuni 2010, kl 12.03
Mees peab ikka füüsiliselt välja näitama, kui naine meeldib. Lihtsalt ei tea mitmendat korda väljas kohvikus käimisest ja jalutamisest aga mitte ühestki lähenemiskatsest...no mida arvata? Muidu jutt jookseb. Mees homo ka pole.
 
vanem mees 13. juuni 2010, kl 13.37
mida arvata; 6-ndal kohtumisel kallike sosistab juba kõrva, et me saame lapse. Kas see on rõõmu, või kurb sõnum juba teine teema.
 
:) 13. juuni 2010, kl 13.40
see tähendab seda, et külapealt tehtud laps vajaks kasvatajat:)
 
mees 13. juuni 2010, kl 16.18
ei mängi välja, sa lihtsalt ei ole see naine, keda tahaks, unusta ära
 
Nohik 13. juuni 2010, kl 20.22
Oma kogemustest tean, et on olemas neidusid kes juba esimese kohtumise ja pisikese kallistuse järel teatavad rõõmuga, et: "Sa saad isaks!" Pealegi väga kiiresti umbes 6 - 7 kuu pärast aga isegi veel rutem.
Nii kiire isaks saamise vältimiseks on ka mõistlik paar kuud lihtsalt tutvuda ja sõbrad olla enne kui sexiga tegeleda.
Üldiselt on muidugi nohik mõnes mõttes kahjulik olla, mõistlikum on elumeest mängida. Vastandid ju tõmbavad, nohikud lähevad paari elu-naistega ja vastupidi. Elumehed saavad paremad naised.
 
Rax_27 13. juuni 2010, kl 21.22
Nohik teeb vist peent nalja. :D
 
Kirsike 13. juuni 2010, kl 21.36
Ei, Rax, Nohik teeb haiget nalja
 
endel 13. juuni 2010, kl 21.47
sama jama siin - juba kolm naist käisid saunas, aga seljad jäid pesemata. muust ma ei räägigi.
 
Nohik 14. juuni 2010, kl 10.27
Kirsike, eh põhjendaksid oma arvamust? Ma ei salga, sellist juttu nagu mina ajasin räägitkse tavaliselt ainult oma tütardele, õdedele, vendadele ja mitte võõrastele.
Siin lähedal on ka vallasemade foorum. Seal on naisi jalaga segada kes igatsevad meest ja oma lapsele head isa aga kus kohalt neid võtta. Niipalju kui ise tuttavaid vallasemasid olen näinud on vallalisuse põhjus ikka üks, liiga kiiresti voodisse ilma, et oleks õieti tuttavaks saanud....
 
Kombekas neiu 14. juuni 2010, kl 21.58
Respekt, Nohik!
 
Meez, kogenud 15. juuni 2010, kl 14.47
Tegelikult on asi nii, et kui mehe poolt mingit füüsilist lähenemiskatset pole olnud, siis sa ei meeldi talle või oled ülireserveeritud. Muidu käib asi nii - kerge puududus, kogemata põrkumine vms ja sa tunned mida naine teeb, kas tahab või ei. Pilkudest rääkimata... väike kalli ja musi käib esimeste kohtamiste juurde.
 
mees 16. juuni 2010, kl 01.20
ma panen sind taha kohe kui näen!!!!
 
p 16. juuni 2010, kl 01.36
No kui kumbki ei tee midagi, siis ei saagi midagi tulla.
Kohtumiselt lahkuminnes ikka kallistatakse üksteist. Tee kallistus ära ja saadki näha, mis edasi saab. Isegi niisama tuttavad kallistavad ju. Vb on selline reserveeritud mees ja ei julge kohe peale käia...naine võib ju siis märku anda, et see on ok.
Ja ärge siis tehke koguaeg sama tegevust. Mingegi siis ööklubisse.

Aga nüüd sellest teema algatamisest mõni aeg möödas, ehk on asi juba lahenenud...ükskõik siis mis pidi.
 
tüüpiline eestlane 16. juuni 2010, kl 14.38
-Kohtumiselt lahkuminnes ikka kallistatakse üksteist. Tee kallistus ära ja saadki näha, mis edasi saab. Isegi niisama tuttavad kallistavad ju-

ei ole eestlased sellised, et niisama tuttavatega kallistatakse. Isegi pereliikmed ju ei kallista omavahel reeglina a la meie emad-isad, palju nad teid kallistavad kokku saades ja lahku minnes.Või õed-vennad? Ainult parimate sõbrannadega kallistatakse. Keskmine eestlane on loomult külm ja reserveeritud.
 
hm 16. juuni 2010, kl 15.14
tüüpiline eestlane, sa oled ilmselgelt üle 30.

noored ikka kallistavad.
 
tüüpiline eestlane 17. juuni 2010, kl 13.40
 
hea naine 17. juuni 2010, kl 22.38
Ma ei ole "elunaine", kuid nohik ka mitte. Selline normaalne keskmine. Kuid kui meestest valida, siis pigem võtaks küll nohiklikuma mehe aga mitte mingil juhul elumeest. Sest viimaste pärast ainult kannata.
 
nohik Kalle 27 18. juuni 2010, kl 00.08
Tule ma kallistan sind siis, kohtingu võib pärast ka korraldada, nagu eeskirjad ette näevad, pole sa nii süütuke midagi, juba 24 täis saanud
 
eluvend Volle 27 18. juuni 2010, kl 00.46
Ma võtan kõik kõrred, varred, lilled juba esimesest pilgust pikali.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!