Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin sponsorit
 
op 03. august 2010, kl 01.33
karla
see, et sa mingite endale mõistetavate tingimuste (a la vastav vanus) eest oled nõus küll pappi välja käristama, näitab, et järelikult on iga pakkumine reaalne, kuni tarbijaid leidub. mõnele teisele karlale jälle sobib hästi teemaalgataja ühes oma vanuse ja pooliku perega ja tal on ka juhtumisi iga kuu ülejäägi näol ripakil see 10 tuhhi. nii et kõik toimib. turumajandus ju. sina ilmselt piisavalt rahakas välja ei näe, et endale 20 aastast tibi käevangu soetada, vastasel juhul siin hinna üle ei kobiseks. aga teemaalgataja on endale sihi selgeks teinud. üsna tõenäoline, et sobiva ka leiab.
 
ka naine 03. august 2010, kl 11.12
Tubli naine, tegid kohe konkreetsed soovid selgeks. Miks on vaja õelutseda, vastavad need kes huvitatud. To Karla tõmba siis sinna kus 18 aastased lasevad end sinusugusel ajuhiiglasel murda. Phähh
 
Karla 03. august 2010, kl 12.30
Tubli naine muidugi??? Prost aga mitte tubli naine. Aga see selleks. Eks neid l.lle leidub igalpool.Pakun ise välja, et hea välimusega sponsorit see "tubli naine" kindlasti ei leia. Hea välimusega ja tark mees leiab omale armukese ise sebides või vallutades.
Kindlasti võib ta leida mõne vana, rasvase ja kiilaka vanamehenässi.
Ning suure tõenäosusega üritab saada neid sponsoreid mitu.
Sponsorid seda muidugi teada ei saa aga HIV on lihtne levima.
Eriti veel, et Eesti on selle haiguse levikul Euroopas esimene.
 
imestab 03. august 2010, kl 13.10
mh, no kas ikka leidub veel selliseid äbarikke meesterahvaid, kes on nõus kepi eest raha maksma? Ja kas tõesti leidub veel end ülehindavaid eevasid, kes on veendunud, et piisab jalgade harki ajamisest ja 10K kukub?

Alandav ei ole nii ühele, kui teisele poolele või?
 
Naine40 03. august 2010, kl 13.28
No on ikka teema.Mis Sa kallis naine arvad, et selliseid naisi, kes praegu peost suhu elavad on vähe või? Ja peavad iga kuu saama kokku kusil ca 15 000-20 000.- krooni, et oma maksud ära maksta.Iial ei julgeks sellist kuulutust panna?!
Ka mulle kuluks see 10 000.- krooni ära, aga ennast lanadama mehe ette küll ei lähe. Enne võtan laenu tuttavalt, et oma maksud maksta ja teine kuu maksan tagasi.
Kui kulud nii suured, siis tuleb kool pooleli jätta või maja/korter maha müüa ja väiksemasse minna, et vabaneda suurest võlakoormast.
Eks elud on erinevad ja naiste iseloomud kah. Mõni on tõesti ilma armastuseta nõus vastu võtma tuhandeid. ja ega tänapäeval pole neid mehi kah võtta, kel iga kuu mingi kümppi üle jääb.Seda oli aastatel 2006-2008. Siis mõnimees ei tundnud rahanumbrit.
 
fakt 03. august 2010, kl 14.51
näete nüüd, milleni viib enese liigne näljutamine, hakkab veel prostituudiks ka ja ei oska õiglast tariifigi määrata!

mamma miiia... lapsed, ärge kunagi jätke putru söömata, muidu tekib ka tahtmine kosmonaudiks hakata, ilma ettevalmistuseta
 
Don 03. august 2010, kl 15.18
oi huumorit...
 
vastavalt pakkumisele 03. august 2010, kl 15.40
vastavalt "parim enne" möödas naiselt ju mahub sinna ühte kuusse veel mahutada kolm meest lisaks samadel tingimustel kuid hästi planeerides. Nii et unelmate täitumise korral ja 4 meest oskuslikult kasutades, võib kuu teenistuseks arvestada 40 000:-
Pole paha, kui pakkumisi leidub.
 
Naine40 03. august 2010, kl 15.43
Kuule, sa "vastavalt pakkumisele" ikka hea ärivaistuga. Mul 25 000.- vaja kuus ja teen proovi 3 mehega. Pole vaja tööd tehagi:)
 
tuut 03. august 2010, kl 15.52
sa naine40 kõigepealt leia need 3 meest, kes sinuvanusele rohkem kui sota välja käiksid ja siis tule siia arvutama
 
piip 03. august 2010, kl 16.21
Võib proovida ka sanatooriumides ja spaades...kui üle viie ei küsi siis ikka saab. Tihedad tööpäevad aint võivad olla.Raha ei haise ju.:)
 
Naine 03. august 2010, kl 17.08
Ma ei mõista, miks võõraste inimeste otsused ja valikud teistele nii palju korda lähevad. Kui ma ise suudan enda otsusega elada, siis miks teisi peaks see nii väga häirima?
Võib ju eeldada, et sellist kuulutust ei panda kergekäeliselt, vaid siis, kui võimalikud alternatiivid kõik ammendunud on.
Ei ole kinnisvara, mida müüa ega ka võimalik laenata. Laenu saab võtta siis, kui seda on võimalik ka reaalselt tagasi maksta. Kui aga garanteeritud sissetulekut kuude kaupa üldse ei pruugi olla, siis millele mõeldes ma laenu võtaksin?
Ja nendele, keda toodud summad hirmsasti häirivad. Ma ju kirjutasin, et ootan meilile konkreetseid pakkumisi, alles konkreetsete küsimuste peale tõin välja oma kulude suurusjärgu. Tegelikkuses sain meilile kahte sorti pakkumisi, suurusjärgus ca 4-6000.-/kuus ja 1000-1500.-/kord, mõlemal juhul oli kohtumiste soove alates paarist korrast kuus kuni paari korrani nädalas.
Loodan, et kõikide uudishimu sai nüüd rahuldatud ja teema võib lõpetatuks lugeda, nagu ma juba paar päeva tagasi kirjutasin.
 
aa 03. august 2010, kl 19.12
< Kindlasti võib ta leida mõne vana, rasvase ja kiilaka vanamehenässi.

Karla, see aeg pole ka sinul kaugel, hea kui niigi läheb, pole haruldus, kui korjad homme taarat, ole mõnitamisega ettevaatlik.
Ja ka ei saa aru, mida kur..t ilkuda, kadedus vist.
Naine, kas leidsid sobiva või tegid uuringut.
10 on ka palju netist otsida, seda saab tuttavate rida mööda, 5-ga olen isegi huvitatud.
 
m_39 03. august 2010, kl 20.10
ma ei ole huvitatud aga upitan oma postiga teemat. ma vaatan et 5k pakkumisi on juba kaks reaalselt olemas, seega soovin õnne sest resulaat tuleb igal juhul positiivne
 
Naine 03. august 2010, kl 20.26
Ei teinud uuringut, soov on reaalne ja tõsine, aga konkreetse kokkuleppeni veel kellegagi jõudnud pole.
Ühe inimesega sain kokku, käisime kohvi joomas, aga ütlesin ära talle.
Ühest pakkumisest loobusin kohe pooleldi vahemaa ja pooleldi suure vanusevahe tõttu.
Üks inimene loobus oma pakkumisest ise, et mul kergem otsustada oleks, aga temaga suhtleme edasi.
Mõned saatsid ühe kirja, aga minu vastusele rohkem ei vastanud.
Ja ülejäänutega oleme pilte ja meile vahetanud, mõnega ka msnis suhelnud, aga kokkusaamisteni pole veel jõudnud. Kuna sellisele kuulutusele vastavad hõivatud mehed (vähemalt valdavas enamuses), siis on arusaadav, et suhtlemisvõimalused on piiratud ja asi võtab aega. Loomulik ja arusaadav on ka see, et kõik, kellega neti vahendusel esmane kontakt on saavutatud ja tundub teatav vastastikune sümpaatia või klapp olevat, tahaks ka reaalselt kokku saada enne otsuse tegemist. Pilt on üks asi, aga silmast silma kohtumisel saad ju inimesest vahetuma mulje.
 
Miki 03. august 2010, kl 20.46
Noo kui ikka 10k igakuu vaja siis nutad ja ajad asjad ära. Eesmärk on ju raha saada mitte tundeid ja armastust otsida. Valida väga pole vist mõtet. Auk on auk ja ega mehed muud ei otsi sellisest pakkumisest ju. Ära pikalt vali ja jäta mõni reservi,iial ei tea mil raha saab otsa mõnel või naine haisu ninna. Ja kui kunagi ise mehe leiad siis oleks tore ju kui ta 10k ka mõnele tibile püksikummivahele paneb.:)) Kõik on õnnelikud.:)
 
Juku 03. august 2010, kl 21.51
Tavai nädalas korra minett ja handjob. Maksan 500?
 
diiler 03. august 2010, kl 23.45
kuna su meili aadress on olemas, siis kõps peab saama ka diilerile.
 
huviline 18. august 2010, kl 20.02
teemaalgatajal on ilmselt sponsor leitud juba?
 
vaene mees 18. august 2010, kl 21.00
no ühe sutsaka kannataks rahakott ehk välja aga pikemalt ei tule välja
 
sponsor 18. august 2010, kl 21.54
ma tasuks spermas ja väga heldelt, paarsada miljonit spermatosoidi korra eest.
 
maailmalõpp 18. august 2010, kl 22.29
Naera või nuta puruks, mis elu siin käib, naine on valmis end sõnaotseses mõttes maha müüma ja mehed kaaluvad seda siis kui kaupa, ei raasugi väärikust ega õilsust. Ja kõik veel kujutavad endale ette, et on sealjuures maru sõltumatud ja iseseisvad, nii müüdav naine kui oma peret petvad abielumehed, ei saa kumbki pool hakkama endale võetud kohustustega. Selge see, et praegu on paljud hädas ja abi paluda ei ole iseenesest alandav, iseasi, kuipalju on abivalmis inimesi veel üldse olemas ja kui ikka igakuised kulud üle 10 tonni on, siis ei olda veel mingis hädas. Müü oma auto maha, käi jala ja üüri korter (kelle uluall üldse elad praegu, kas oma vanemate või äkki hoopis mehe, kellele siin nipikalt ära tehakse?), leia töö ja tutvu inimesega, pange leivad ühte kappi ja on ökonoomsem. Seksi müüa on jah igavesti käepärane ja kiire variant, aga mõtle, mida see mees tunneb, kui talle kohale jõuab paari korra järel, et ta kassaaparaati kepib? Kauat sul seda sponsorit niikuinii pole, aga jamad ei jää sellepärast järgnemata - neil meestel on ju naised ja abielunaised ei ole tänapäeval enam lollid, armukesed neist elutarkuses kaugele maha jäänud, et teaksid.
 
Rein 15. september 2019, kl 15.35
Pead ennast ikka väga brilandiks.Kõzz!
rudrafroo 25. märts 2021, kl 09.01
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!