Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin kodu
 
laisk mees 20. august 2010, kl 18.57
olen mees kes otsib kodu ja kaaslast, erinevatel põhjustel kõigest ilma jäänud. Mitte alkoholi pärast. Nüüd tahaks lihtsalt olla kellegi juures, kodune. Ei jõua ja ei taha enam rabeleda, rahu ja soojust igatseb hing. Käed on lahtised, saan hakkama kõigega.
Endast: 49 a., 180 cm, 87kg, tervis norm. peab vist hakkama prille muretsema, nägemine on veidi viletsamaks jäänud. Suitsu ei tee. Mida veel....Rahuliku ja lõbusa olemisega.
 
jalutajametsateel 20. august 2010, kl 19.06
kodu see koht, kus asub hetkel hambahari:)....siis järelikult hambaharjale kaaslast:)
 
laisk mees 20. august 2010, kl 19.24
kui sa nii ütled, kõik vajavad kaaslast, isegi hambahari. Muidu lesib ta nii üksikult ja nukrana, vaat kui lõbus tal oleks kui keegi kõlval, lihtsalt oleks. Vaikselt......
 
jalutajametsateel 20. august 2010, kl 19.37
ma nii sydamettu siiani olnu, pole isegi tähelepannud, et ta yksik ja nukker:)
 
kas 20. august 2010, kl 19.48
pildi saadad?
 
naine linna lähedalt 20. august 2010, kl 19.58
no kes sind tahab, kui juba nimeks oled endale "laisk mees" pannud? Mis sest, et lahtised käed ja passid kodus, kellel sest tolku on. Kui tööl ei käi, pead kodus topelt rassima- maja kütma, söögi tegema, suvel niitma, talvel lund rookima ja nii edasi. Ninaesine tuleb ikka välja teenida. Lööme siis käed või?
 
laisk mees 20. august 2010, kl 19.59
kõike saagi märgata, vahest ei märka sedagi, et ise nii üksik ja nukker.
Ma olen väga ebafotogeeniline, reaalis veidi parem, aga ainult veidi, nii et....tegelikult ma ei teagi, kas pilti on. Midagi vast leiakski, aga pole kindel.
 
jalutajametsateel 20. august 2010, kl 20.01
to kas soovib hambaharjast pilti või, oi see nyyd kyll selline imelik soov või polegi:):):)
 
laisk mees 20. august 2010, kl 20.05
Tubli naine linna lähedalt, see pole mingi rassimine, kui kodu heaks tööd teha, see oleks minu jaoks nauding. Söögi tegemine pole mingi probleem, füüsiliselt heas vormis. Nõda et, kuidas siis jääb? Eks ma natuke liiga enesekriitiliselt nimetan ennast, sest alati on tublimaid ja paremaid.
 
kas 20. august 2010, kl 20.06
olgu siis, edu otsimisel. To jalutajametsateel- ära aja pläma näppude vahelt välja
 
jalutajametsateel 20. august 2010, kl 20.18
kui enda yksindust tähele ei pane, ju siis ei häiri see enese igapäevast elukest...aga jah jagatud röömud pidavat ju palju suuremad olema:)
 
laisk mees 20. august 2010, kl 20.27
ega ta häirinid küll, see üksi olek, esialgu. Tasapisi hakkas selline läheduse vajadus tekkima. Ja jagatud muregi on poole väiksem.
 
naine 20. august 2010, kl 20.35
laisk mees, jäta palun kontakt ka.
 
jalutajametsateel 20. august 2010, kl 20.41
mis siin ikka muretseda ja seda muret veel ringi jagad, ikka röömu röhkem tunda....
 
naine 20. august 2010, kl 20.53
kust kandi mehi oled ka ja kaua juba üksi?
 
mahvalda 21. august 2010, kl 14.02
laisk mees : jäta kontakt, kirjutame:)
 
laisk mees 21. august 2010, kl 15.17
kõik läheb kaubaks, peaasi, et püksid jalas:D
 
Aime 21. august 2010, kl 15.20
Kas vembo on ikke töökorras veel?
 
laisk mees 21. august 2010, kl 15.32
mul ei ole vembo, mul on makita;)
 
pilleriin 24. august 2010, kl 00.53
laisk mees, mitu aastat tagasi Murrust vabanesid? Ja mille eest kinni olid? See on ju ka oluline teave, kui endale laska meest majja lasta. Nt varguste puhul oleks hea naisel kallimad asjad sõbranna juurde vedada ja vägistamise puhul sobiksid hästi seksikiisule. Või ongi nii, et 'saad hakkama kõigega'?
 
Maarit 24. august 2010, kl 10.55
Kirjuta mulle.Elan Tartu ligidal ja korter olemas .Jään ootama.
 
Koeraga :) 15. märts 2021, kl 12.03
Lööme :)
 
Koeraga :) 15. märts 2021, kl 12.06
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> laisk mees, jäta palun kontakt ka.
Sama mure.
marko_luik@hotmail.com
 
Ardi Mandre 16. märts 2021, kl 02.48
Astu EKRE,sse ja saad ka korteri. Varsti algab Eesti vabastamine liberaalsetest parasiitidest ja iga käsi on teretulnud.
 
Sellised on ekre liikmed 16. märts 2021, kl 06.03
Ardi Mandre (55) paistab silma oma võimega kiirelt reageerida. 22. septembril 2011 mõisteti ta kohtus süüdi kehalises väärkohtlemises, vägistamises ja omavolilises sissetungis eluruumi, mille eest mõisteti talle lõpliku karistusena 3 aastat ja 11 kuud vangistust. Ardi aga, ootamata ära kohtuotsuse jõustumist, asus viivitamatult paranemisteele, astudes esimese sammuna vaid napilt kaks nädalat hiljem otse sotsiaaldemokraatliku erakonna ridadesse. Mis viga meelt parandada, kui sinu ümber on ustavad seltsimehed!
 
sugu on vaba 20. märts 2021, kl 18.34
õigem on kohe sotsidesse astuda, siis ei süüdistata naisepeksus
 
Gabby Ann Phillips 04. mai 2021, kl 13.25
Tere
Kallis sõber,
Minu nimi on kapten Gabby Ann phillips, pärit USA-st, olen USA naisarmee. Olen toetav, hooliv ja aus, otsin toredat sõpra,
Pärast siin oma profiili läbimist tundsin huvi teie vastu. Siin on minu privaatne e-posti aadress (gabbyannphillips@gmail.com). Ma räägin teile rohkem minust ja ka
saadan teile minu fotod kohe, kui ma teie e-kirja saan. Tänud ja lugupidamine.
Kapten Gabby Ann phillips

gabbyannphillips@gmail.com
 
lehm Alu 26. mai 2021, kl 09.23
Minu kodu on ka sinu kodu kui annad iga päev regulaarselt imeda ja omad keskmisest suuremat varustust. Kirjuta ja elu läheb edasi:-)
 
lexm lesk 27. mai 2021, kl 00.51
sinu kodu on ka minu kodu, kui kingid mulle feik xermese koti... :D
 
Lehm Alu 14. juuni 2021, kl 19.19
Ma pole ka viis aastat hiljem üle saanud, et Preester Lesele ehtsa Lagerfeldi koti kinkis, lisaks paljudele muudele asjadele. Siiani ärkan öösiti higihoogudes tõmmeldes, et kotte sügada ja Lese kotist unistada. Miks ometi Preester mind kotist ilma jättis? Kas tõesti viineri suurus ei sobinud? :-(
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!