Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
müüa liivahiired
 
hille 22. juuli 2009, kl 22.29
Müüa sümboolse tasu eest seitse liivahiirt(15 kr tükk)Sooviks koos puuriga ja koos puuri varustusega(joogitopsid,kookoskoor magamiseks ja jooksuratas)Hind hiirtel ja puuril koos varustusega kokku 250 krooni.Hiired harjunud lastega ja on väga vahvad.Kuus hiirt musta värvi ja üks pruun(emane)Teiste hiirte sugu ei tea,kõik on ühes pesakonnas kasvanud pool aastat
 
t 23. juuli 2009, kl 09.03
Võiks ikka hiirte sood enne ära andmist kindlaks teha. Kui need emased veel tiined pole, siis varsti kindlasti on. Ning nendest seitsmest saab üpris lühikese aja jooksul kolmkümmend.
 
hille 23. juuli 2009, kl 15.24
Neid on väga raske kindlaks teha mis soost on,ainult pruun on poeginud,arvatavasti teised siis isased ,seda hirmu pole et neid kolmkümmend saab.Nad peavad piiri,kui pesakonnas neli poega ,siis ühe jätavad järgi.Mul on paar vanemat surnud ja need ongi sis mis üldse järgi on.Liivahiired sigivad küll,kuid üle ühe tavalselt poegadest järgi ei jäta,sellest küll on jama,oleks soovinud rohkem järglasi,sellepärast muutuvadki igavateks ja on plaanis ära müüa,muidu super lahedad
 
hille 23. juuli 2009, kl 15.33
oleksin nõus need liivahiired koos puuri ja varustusega andma ära ka 200 krooni eest,väga kiire!!!
 
t 23. juuli 2009, kl 16.15
Olen liivahiiri pidanud üle nelja aasta ja selle aja jooksul on sündinud kaks planeeritud pesakonda, mõlemas kuus poega. Ühtegi ära ei söödud ning sugu on võimalik määrata juba nädal vanustel poegadel üsna lihtsasti. Vanematel kui kuu vanustel poegadel on see minu meelest väga ilmne, mis soos hiir on. Kui tahtmist on, siis leiab netist liivahiirte soo määramise kohta väga palju pilte, kuidas erinevas vanuses sugu määrata.
Emane võib pojad maha murda, kui tema meelest pole puur poegade kasvatamiseks sobilik, eriti just kui puur on liiga väike.
Mis mõõtmetega sul puur on?
Olen näinud mitmeid inimesi, kes on ostnud emase ja isase hiire koos ning siis vähem kui aastaga on neist kahest saanud kolmkümmend, sest emane poegib pooleteise kuu tagant. Kui emased pojad saavad suguvõimeliseks, jäävad ka nemad tiineks. Nii et kui emaseid ja isaseid ei eralda, on see üks lõputu ring. Uute puuride jaoks raha pole, et hiiri eraldada, uusi omanikke on raske leida ning loomapood neid ka ei taha. Lisaks tekivad sellistes gruppides emaste jooksuaegadel lihtsasti kaklused, mis võivad väga kurvalt lõppeda.
Kui sul on võimalik teha oma hiirte saba alustest selgeid pilte ning need kuhugi netti üles panna, võin aidata sul nende sugu määrata.
 
hille 24. juuli 2009, kl 16.49
liivahiired müüdud
 
j 05. juuli 2010, kl 00.28
ostaks hea meelega 15 krooni eest ühe väikse hiirekese
(ilma varustuseta)
millal nad tegutsevad (jooksevad rattapeal jne )
 
Johanna Britta Värs 12. detsember 2017, kl 16.58
Tere, tahaks liivahiiri osta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!