Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
kodukanade pidamisest
 
kanatu 23. juuli 2009, kl 10.14
Palun eelinfot.Kas neid väga raske pidada ? Millised ja kui suured on põhilised kulutused ? Millised tingimused peaksid olema täidetud kanapidamise huvi korral ?
Kas on äkki internetis mingi kanaomanike portaal vmt.,kust infot saaks ?
Tänud,kes teavad ja oma teadmisi jagavad.
 
kana 23. juuli 2009, kl 11.39
vaata sealt kodulinnud4rumer.com
 
bambuutsa 24. juuli 2009, kl 14.08
vaata maalehest saab ka kodulindude foorumisse, tavalised munakanad on üldiselt kerge pidada, broilerid soovad tohutult:D ja muud eksootilised linnud k. a kõiksugu ilukanad nõuavad talvel rohkem sooja. suurim kulutus on "kanala" ehitamine. Talvelka küttekulu (mõnedei küta üldse,sedapeab mõnelt kanapidajalt lähemalt uurima). Ise ei ole kanu pidanud ja kogemused puuduvad:D Küllaga kogume raha ja materjali, et järgmine suvi saaks endale ka kanad hoovi:)
 
Gaana 26. veebruar 2023, kl 13.43
Nääd saa kanad tuleb puurist välja lasta kuigi Euroopa Liidu uuringutest kuuldes tekib tunne et keegi tuleks puuri panna. Ja ma ei pea silmas kanu Või siis kanad tuleb õpetada lendama,nii nunnu kui nad sügisel parves lõunasse lendavad Ja miks ainult kanadele priius anda!? Aga teised agraar loomakesed? Milleks meitele tapamajad? Või teeme nii et tapamajad jäägu. Agasiis oleks õiglane ka mitte perspektiivsed inimloomad koos neljajalgsetega võrdsetel alustel hädatapule suunata.Teema on äärmiselt lai põnev positiivses mõttes kaugelevaatav kuigi teatavate nurkadealt vaadelduna pisut naguharjumist vajav. Elagu vabad kanad ja kõik muud täna veel puuriloomad! Kanad võiks küll välja lasta. Aga asemele saadaks sinna puuri küll kari neid ametnikke, kes pea iganädalaselt eluvõõraid määrusi korraldusi treivad. Me ehitame siin täielikku debiilide Orwell1984 projekti. Õnneks meil on suure Liidu kogemus. Aga neil veel mitte ja nüüd katsetavadki. Meil on üks lahtilastud kana peaministriks. Kanad välja ja kullid ,rebased koerad teevad 1:0kanadele või siis kullid ja rebased puuri pista. Siis tuleb vabakäigu kaval rebane ja hakkab huvitavaid mänge mängima. Õige demokraatia on siis, kui rebased annavad kanale õiguse otsustada kas ta süüakse hommiku lõuna või õhtusöögiks. Seda nimetatakse demokraatiaks kui kana ja kolm rebast arutavad mida neil õhtusöögiks on Kana tahab siblida. Mitme korruselised kanalad, kuhu rebased ja kullid ligi ei saa. Kanasid liigutada iga kuu uuele korrusele. eelmisel korrusel kasvatada siblitud maal salatit rohelist sibulat või seeni. Tubli, EU! Aga ärge jätke asja poolikuks! Kanadelt vastu tahtmist mune ära võtta ei tohi ja enne kana tapmist tuleb saada tema kirjalik nõusolek. Kanad peavad saama valimisõiguse, kord aastas puhkust väljaspool kanalat ja isikut tõendava dokumendi, et vabalt reisida saaks. Kõik puurikanad päästmiseks Brüsselisse
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!