Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
VALE CATOS!!!
 
kontroll 13. detsember 2009, kl 22.30
Otsustasin kontrollida kõik kasvandused ,mis on registreeritud Catos,järelikult nad peavad olema registreeritud WCFis
http://cato.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=37

Seda saab kontrollida siin ,link WCF saksa registrile:
http://www.wcf-online.de/en/Cattery/index.html?langOpts=ru

Tuleb välja,et kasvandused ja nende omanikud:
Maguun - Carolin Rabe
Macrory- Karin Rood
Arest - Svetlana Krõstop
of Blossoming Mosses - Jelena Stefutina
of Strauss-Printsess - Svetlana Strauss
Olivelli - Anna Tihane
Sphynxplanet - Oleksandra Belyavskaya
Stefanie - Anneli Võsumets
Timi - Ljudmilla Kuznetsova
Timos - Svetlana Timosheva

ei ole registreeritud WCFis.

Kuid edukalt aretavad loomi ja omavad CATO – (WCF) tõutunnistusi
Nüüd tekkib huvitav küsimus,kuhu on läinud registreerimise raha ja mis õigusel klubi annab dokumentid kasvandustele ,mis ei ole registreeritud WCFis? WCF reeglite järgi,ülal loetletud kasvandustel on keelatud kasside aretamine.
 
agnes 13. detsember 2009, kl 22.40
Oh,kuidas nii!Muide felixis ja catos on üks ja sama juhatus.Tuleb välja ,et felixis on ka vale!
 
ehee 14. detsember 2009, kl 07.05
Mida aretatakse, kas uued tõud tulekul, millised?
 
chilipi 14. detsember 2009, kl 10.59
Koerte FCI registri veebilehel ei ole ka kirjas kõik kennelnimed, mis kasutuses on, niiet see ei pruugi olla mingi näitaja. Küll on sul võimalik kontrollimiseks kirjutada katusorganisatsioonile ja küsida konkreetsete kennelite kohta.
 
katja 15. detsember 2009, kl 23.18
catos on koguaeg mingi jama dokumentidega ja mingi haiged kassipojad ka veel.midaiganes.
 
Karin Rood 31. märts 2010, kl 13.28
Lgp. kontroll,

Tore, et võtate vaevaks selliseid asju kontrollida ja mulle pakkus ka endale huvi, miks otsingu peale vastust ei tule. Samas on sealt puudu mitte ainult Eesti, vaid ka teiste Euroopa riikide väga mainekad ja pikaajalised kasvatajad.
Pole mõtet paanikat tõstatada. Teie südame rahustuseks panen siia WCF enda vastuse: The WCF-Website is not up-to-date regarding the catterynames. We work on the list of catterynames constantly. Your catteryname is already listed on our internal list and was saved for you.
Bürokraatia võtab alati aega ja laim ilma põhjaliku kontrollita on ebaviisakas.
Kui veel kellelgi soovi on, siis Catos koha peal võib dokumentidega tutvuda.

Lugupidamisega,
Karin Rood
Macrory
 
KrissKK 03. august 2022, kl 14.57
Kuna see on hetkel ainuke leht mis google annab Olivelli/Olivella kasvatust otsides, postitan siia.

Tere. Võtsime kassi 5 aastat Olivellist tagasi ja olen korduvalt mõelnud hoiatuse postitada.. Nüüd aga leidiski Coco enda traagilise lõpu ja ei tahaks, et keegi teine sellist südamevalu läbi elaks.
Coco oli must exotic. Kui talle Annelinna järgi läksin šhokeeris mind kasse täis korter, hingetuks võttev uriini hais. Üllatuseks veel, et kassidel polnud tol ajal liiva liivakastis ja “aretaja” tegi näo, et see on jumalast normaalne. Tahtsin endale nii väga kassi, et ignoreerisin seda. Esimene viga.
Coco terviseprobleemid algasid peagi, leidsin end temaga pidevalt loomakliinikus. Hingamisprobleemid, millele ei saanudki lahendust. Lisaks öeldi, et Cocole peaks tegema ka silmalau opi, et ta karv sarvkesta ei vigastaks ja ta pimedaks jääks. 2018 lõpus opereeriti tal düsplaasia tõttu mõlemad puusad. Sellele eelnesid valuvaigisti kuurid, põiepõletikud, opist, taastumine võttis palju aega. Korraks tunduski, et nüüd on hädad läbi.
Siis aga hakkas tal tekkima seljale kõõm ja viimased aastad ta ise enda tagumise otsaga hakkama ei saanud. Teda tuli pidevalt kammida, pesta ja hooldada, et ta uriini ja kaka järgi ei haiseks. Kuivanud junne leidis elamisest pidevalt ja sellest ma tõesti enam puudust ei tunne.
Nüüd, nädalavahetusel, leidsime ta liikumisvõimetult ja väga suures valus. Selgus, et ta selgroog oli luustunud ja katki ka. Kusjuures nägin juba märke ja ilmselt oleks jälle arstile temaga läinud. Eeldan, et see murd juhtus joostes, sest tal polnud kuskilt kukkuda. Ta oli vaid 5-aastane ja keha juba ütles üles. Ta oleks tahtnud joosta, ronida, mängida aga ta oli selleks lihtsalt liiga haige. Otsustasin, et ei hakka teda enam lappima, arst ütles, et tahtlikku reaktsiooni enam tagajalgades polnud ja pidin otsustama ta magama panna. Mind lohutab see, et vähemalt tal pole enam valus.
Väga kurb eksistents. Kui mul oleks olnud tollel ajal sellist infot ja teadmisi, poleks kunagi sellist valikut teinud!
Loodetavasti aitab mu postitus kedagi. Aitäh lugemast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!