Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Ülemiste kiisud-Margitile
 
Tipa 07. juuli 2010, kl 12.46
Kõigepealt suur tänu sulle Margit hoolivuse ja armastuse eest mida sa oled kõige väetimatega jaganud.Aga nüüd peaks küll rahakogumist alustama ja kiisuabi või mõne teise organi appi paluma.Peaks seletama situatsiooni,lisama pilte ja panema arve numbri kuhu kanda kiisude abistamiseks raha.Mina panustan rahaliselt.Ega sina üksi ei saagi kõike teha ja veel vähem sellist raha leida.
 
margit 08. juuli 2010, kl 21.26
Saatsin meili ja palusin abi inimeselt kasside turvakodust,et aidata annetuste kogumisega.Ta on teadlik Ülemiste kiisudest ja sellest probleemist mis seoses kiisupoegadega seal toimuma hakkab!Kahjuks ei vastanud ta mulle,vastas hoopis teine inimene ja keelas mul ära meilide saatmise annetuste küsimiseks!!!

Kui ma olen juba abi palunud,siis selge et pean igakuiselt ka ülekandeid tegema.Halluke on ikka haige ja tema saatus on endiselt küsimärgi all.Miks pole arstid suutnud siiani otsustada?
VÕIKS proovida opereerida songa,kastreerida ja tagumised mädased hambad eemaldada...
Neerupuudulikkus jääb ja on risk,et ta ei talu narkoosi ja neeruhaigus läheb hoopis hullemaks...

Praegu pole lootustki ilusat emast kiisut http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=15496745&size=l tänavalt ära tuua ja tema pisike karvakera http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=15618595&size=l võib autorataste all elukese kaotada.

Lu maksis musta emase kiisu steriliseerimise ja uuringud.Suur tänu talle!

Ülemistel ootavad igapäev 4 suud söömist http://nagi.ee/photos/kajakas111/15496773/ ja kui ära sõidan,siis ukerdavad kiisupojad ka "toidulaua" juurde.
Ei osanud ette arvata,et need armsad neljajalgsed mu rahakoti nii õhukeseks teevad,aga samas on äraütlemata hea tunne,kui sind hommikuti oodatakse ja sa saad kellelegi rõõmu valmistada-mitte nii palju kui vaja oleks,aga ikkagi!
 
Kadri 08. juuli 2010, kl 22.43
Margit, mina ei keelanud kassidele annetusi koguda vaid ütlesin seda, et ülemiste Hallukale ei ole enne mõtet korjandust teha opi jaoks kui ei ole selge kas saab üldse opereerida. See opp on väga riskantne, niisama proovida opereerida võib talle elu maksma minna:( ei taha, et see juhtuks. Ka ei ole see selline opp, mida peab kohe ja kiiresti tegema, teeme enne piisavalt eeltööd, vaatama kas ja kuidas lähevad neerunäitajad paremaks, nohu ravime, ka oli ta põies verd jne.
Kasside Turvakodul ei ole hetkel ülejäänud seal olevatele kassidele hoiukodusid. Seega abipakkumised on teretulnud.
Kassipoegade kohta olen ma korduvalt sulle kirjutanud ja palunud, et sa teeksid neist pildid ja kirjeldaksid nende iseloomu. Seal pidi ju veel 3 kassipoega olema?
 
margit 08. juuli 2010, kl 23.31
Kassipoegadest pilte teha ei saa sel lihtsal põhjusel,et nad on arad ja jooksevad kohe ära.Musta pojake istus emaga koos põõsa all ja kui ma toitu läksin viima,siis kadus kohe maja nurga taha.Pildistamise ajal jooksis äkki ei tea kust üks väike hall kiisu ta kõrvale,aga pilt on nii tume,et sealt ei näe midagi.http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=15659817&size=l see on halli värvi,nagu hallukaski aga palju väikesem karvapallist.

Arvata võib,et ta on selle musta oma,kes steriliseeritud sai kuna ema sai vist liiga vara ära viidud ja pojad jäid vähese söömaga.
Aga seda ei osanud ju keegi ette näha kuna pojad olid peidus ja emal enam tissides piima polnud,et neid toita.

Kui ma ei saa kassipoegadest pilte teha,kuidas ma saan siis veel nende iseloomu kirjeldada?Ma saan kõige rohkem 5minutit selleks,et kiisudele süüa anda ja kõrval seista,et kajakad ja varesed nad minema ei ajaks!Siis on järgmine tramm taga ja ma ei saa juhti kinni hoida.
Saa aru,kallis inimene...ma teen seda oma TÖÖ AJAST !
 
hei 08. juuli 2010, kl 23.43
ärge nüüd kaklema minge! võibolla saab mõni kohalik, kes ka siin seda loeb, appi minna pildistama? ise ma abi ei paku, sest mitusada kilti oleks siis sõita vaja aga hea meelega aitaks:(
kurb on küll, et nii palju õnnetuid loomi on tänavail.
 
fr 08. juuli 2010, kl 23.49
oi, head inimesed, ärge nüüd tülli pöörake. Ilmselt seda Kadri tahtiski iseloomu kirjeldamise all teada, kas kassipojad on sõbralikud või mitte. Muidugi kahju, et nad end pildistada ei lase.

Neerupuudulikkus on väga tõsine häda kassidel. Kui hallil neerunäitajad nii enam-vähem pole, on opereerimine riskantne. Las ta kosub veidi. Usun küll, et vähemalt hall on heades kätes.

Kassiorganisatsioonid on praegu vist suurtes raskustes. Raske on leida praegusel ajal hoiukodusid väikestele argadele kassipoegadele :(( Aga tunnistan, et jube armsad numsikud on nad küll. Ja Margit on väga-väga tubli ja suure südamega.
Kardan, et neid kassikesi võib seal tegelikult rohkemgi olla, kui sa näinud oled :S Hull asi.
 
Tipa 09. juuli 2010, kl 12.30
Ometi peaks kuidagi neid kiisusid aitama,Margitile saan mina kas rahalist abi anda või näiteka krõbinaid või konservi kuhugi tuua.See ei ole muidugi lahendus,väike abi ikka.Aga kasside päästmis organisatsioonid võiksid natuke kodaniku algatusele vastu tulla ja nõustada sellist projekti.Inimene ju teeb sellist asja oma headusest ja vabast tahtest ning ta ei taha uue kassikoloonia tekkimist,selliseid inimesi ei olegi väga palju.Palun kassiabilised tulge appi! Mõtleme Ülemiste kiisudele midagi välja ja kogume ka raha,seda peaks ikka vaja minema.
 
d 09. juuli 2010, kl 12.36
huvitav kui vana see see musta kiisutitt on, kas emane, isane ja kas väga pelglik?
 
Kadri 09. juuli 2010, kl 13.06
Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis toimub Hallukese opp tuleval kolmapäeval. Hetkel täpset opi maksmumust veel ei tea aga pakun, et 1500kr vähemalt, ilmselt isegi rohkem. Eemaldatakse song ja tagumised mädanevad hambad, lisaks kastreeritakse. Ka tehakse talle kallim narkoos, mis on ohutum.
Siiani on tema ravi peale läinud 3500kr, annetusi on aga tulnud 2600kr, seega oleme me juba praegu miinustes. Lisaks läheb tema ravitoidu ja liiva peale u 200-250kr nädalas, mille olen ise kinni maksnud.
Kui kellegil on veel võimalik hallukese ravi toetada, siis saab teha annetuse Kasside Turvakodu kontole 221035355855 märksõnaga "Ülemiste Halluke".
http://www.kassideturvakodu.ee/photos.php?g2_itemId=147276
 
Tipa 09. juuli 2010, kl 13.54
Kadrile-Palun tee Hallukesest mõni uuem pilt ja näita meile ka milline ta nüüd välja näeb?Rahasüsti teen kohe.
 
keegi 09. juuli 2010, kl 13.58
tegin väikse ülekande. kas ülejäänud kiisude äratoomine seisab raha taga, pole hoiukodu või ei saa neid kätte?
 
Lu 09. juuli 2010, kl 15.42
keegile,
kiisude äratoomine seisab kõigi kolme põhjuse taga. Hallike sai tänavalt ära toodud, kuid selgus, et ta on väga haige ja tema ravi, ravitoit ja liiv on neelanud kõik annetatu. Põhimõtteliselt maksab Kadri tema toidu ja liiva eest ise 1000 krooni kuus. Sellele lisanduvad suure tõenäosusega veel täiendavad ravikulud lähiajal.
Üks must emane kiisu sai sealtsamast Ülemistest tänavalt ära, testitud, steriliseeritud ja esimesed vaktsiinisüstid kätte. Selle maksin kinni mina ja summa on ca 2000 krooni. Must kiisu on toredas hoiukodus, kes maksab praegu tema ülalpidamise eest ise. Mustale kiisule tuleb 3 nädala pärast teha veel üks vaktsiinisüsti, mida praegu ei saanud teha. Olen nõus ka selle eest tasuma.

Seega: kui leidub selle teema lugejate hulgas keegi, kes soovib annetada, pakkuda hoiukodu ja uued kiisud kinni püüda, siis saame selle asjaga jälle edasi liikuda. Äkki saaks Margit siiski kiisupoegadest vähemalt pilti teha? Kui tööajal ei saa, siis äkki vabal päeval või peale tööd? Kui mina tuleks seda tegema, siis ju samamoodi oma vabast ajast. Kadri muide sõidab iga päev Hallikese pärast bussiga punktist üks punkti kaks ja pärast tagasi. Ta ei ole kurtnud, et ei taha ega ei saa.

Päris nii siiski ei peaks see asi käima, et meile antakse vaid kassist teada, kuid kõik edasine- leidmine, püüdmine, pildistamine, äratoomine, ravimine, hoiukodu otsimine ja seal ülalpidamine jääb meie kanda. Me teeme seda ju täpselt samamoodi töö ja pere kõrvalt. Oma isiklikust rahast, kui annetusi ei tule. Sest loom on tänavalt päästetud ja kalliks saanud. Ei pane teda ju kohe magama, kui kulud suureks lähevad.
 
Tipa 09. juuli 2010, kl 15.54
Vaatasin kassideturvakodu lehepealt Hallukest.Ilmselt viimaste piltide peal ongi Halluke selline nagu ta praegu välja näeb-üliarmas rahulik kassipoiss.Väga ilus kass!
 
margit 09. juuli 2010, kl 19.16
Kadri,Sa kirjutasid mulle,et kui Hallukest saab opereerida,siis:"Teeme tema jaoks uue teema.Teistes teemades ärme hakka sellest kirjutama."Sellega Sa ju keelasid mul ära pöörduda abi saamiseks teiste poole.Ma ei küsi ju enda jaoks sentigi,tahan vaid Hallukat aidata!Seda enam,et Sinu sõnade järgi on annetusi tulnud 2600krooni....mina olen annetanud sellest 2200krooni!

Pealegi ootavad Ülemiste kiisud süüa iga päev.Läksin üle odavamate konservide peale,aga 2-400grammist purki kulub nende jaoks päevas.Olen küll leidnud häid inimesi kolleegide seast kes minu vabadel päevadel kiisukeste eest hoolitsevad,aga toidu ostan ikka oma raha eest ja panen kappi valmis.
Ei taha muutuda väiklaseks,aga kuus teeb see väga kopsaka summa.

Lu,-copy-paste
Päris nii siiski ei peaks see asi käima, et meile antakse vaid kassist teada, kuid kõik edasine- leidmine, püüdmine, pildistamine, äratoomine, ravimine, hoiukodu otsimine ja seal ülalpidamine jääb meie kanda. Me teeme seda ju täpselt samamoodi töö ja pere kõrvalt. Oma isiklikust rahast, kui annetusi ei tule. Sest loom on tänavalt päästetud ja kalliks saanud. Ei pane teda ju kohe magama, kui kulud suureks lähevad.



Kui see"kivi oli minu kapsaaeda",siis pean Sulle meelde tuletama,et mina olin see,kes Halluka Sinu puuri pani ja nädal hiljem ka väikese musta emase kiiukese.Elasin üle palju unetuid öid kiisude pärast muretsedes.Samuti on kõik pildid ju minu tehtud.
Aga mis puutub annetustesse,siis sellepärast ma ju pöördusingi Kasside Turvakodu poole!

Ükskõik mida sa ka ei tee,miski pole nii nagu vaja...
Ülemiste kiisukesed nälga ei jää,saavad edaspidigi oma kõhukesed täis ja annetuste jaoks ülekandeid teen ikka edasi.
Foorumis aga ma enam sõna ei võta.

Tänan südamest kõiki,kes kiisude käekäigu pärast muret tunnevad!
 
tante 09. juuli 2010, kl 19.43
ok, aga mind huvitab 1 asi, kas see must emane kiisu kes on sealt ära toodud oli ilma FIV viiruseta või on temal ka see viirus.
Küsin seepärast et ma tahan teada, kuna mõlgutan mõtteid et vbl oleks ka võimalus aidata selle emaga ja nende järgijäänud poegadega seal.
Palju neid poegi hetkel on seal-3-4 või rohkem?

ma arvan et ega Margitit pole keegi tahtnudki teadlikult solvata, lihtsalt emotsioonid on vahes laes,kasse palju tahaks kõiki aidata, ja kõik tahavad ju hinges head -aidata kiisusid.

Siinkohal oleks ka väga oodatud annetused neile kiisuksele seal tänaval. Palun aidake.
 
Lu 09. juuli 2010, kl 20.44
Margit,
millele mina vihjan, on pigem see (copy-paste: "Kui ma ei saa kassipoegadest pilte teha,kuidas ma saan siis veel nende iseloomu kirjeldada? Ma saan kõige rohkem 5 minutit selleks,et kiisudele süüa anda ja kõrval seista, et kajakad ja varesed nad minema ei ajaks!Siis on järgmine tramm taga ja ma ei saa juhti kinni hoida.
Saa aru,kallis inimene...ma teen seda oma TÖÖ AJAST !"

See suhtumine annab ju ühese signaali: viige, tehke, tooge, sest mina ei saa? Ehk võiks hoida vähem emotsionaalset joont. Nii saab üldiselt rohkem tehtud minu kogemuse järgi.

Loomulikult oleks oluline, et need kiisud võimalikult kiiresti tänavalt ära saaks ja siiski inimesega harjuksid. Leidub siin ehk keegi, kes nad enda juurde hoiukodusse võtta saaks? Või keegi, kes tunneb kedagi, kel just kassivõtmise soov on?

Tantele: jah, must väike emane on samuti fiv-iga, kuid tema tervis on muus osas korras hetkel. Iseenesest ei pruugi kogu koloonia fiv-is olla, kuid seda saab kindlalt öelda alles peale kinnipüüdmist ja kliinikus testimist.
Ja tegelikult ei ole fiv ju automaatselt surmaotsus- minu juures on hoiul aastane fiv-iga kiisupoiss, kelle ravisin nohust terveks ja kes on praegi nii terve ja rõõmus tegelane, kui üks kass üldse olla saab. Ka must pisike on terve ja tore.
 
Tipa 09. juuli 2010, kl 21.09
Mina olen küll ainult vaatleja ja annetaja rollis aga momendil ma rohkem midagi teha ei saa.Aga ma olen selle looga kursis algusest peale ja kiidan väga kõiki tublisid inimesi kes tegelevad Ülemiste kiisudega.Sina Margit oled väga hea ,ära palun solvu-proovime ikka kiisukesi edasi aidata!Sind ehk lasevad need kassid üldse kõige lähemale,nad ju tunnevad sind.
 
Tipa 11. juuli 2010, kl 20.18
Kuna olen vaid annetaja rollis ei tea kas tohingi ettepaneku teha ,et tegutseks ikka edasi.Olen väga huvitatud ,et Ülemiste kiisud tänavalt päästetud saaks.Olen valmis rahaliselt edasi toetama aga nüüd ei teagi kas üldse ongi mõtet...Kallid kassiabilised -te ju tunnete üksteist, palun rääkige oma erimeelsused selgeks olete ju kõik väga empaatilised inimesed.Kiisud ju tänaval ootavad...
 
x 11. juuli 2010, kl 22.02
kahtlen kas keegi neid kasse enam üldse aitab kui enamus kui mitte kõik kassid seal fiviga on.
 
abistamine 11. juuli 2010, kl 22.05
loogiline oleks, et abistamist alustatakse tõesti kliinikus vastavate testide tegemisega, et siis on teada, mida oodata ja millist ravi rakendada ja millises hoiukodus hoida.
 
hei,hei 16. juuli 2010, kl 16.48
Kas Halli kassi opp oli ära ja millised on tulemused?
 
Kadri 16. juuli 2010, kl 17.44
Hallukese opp sai tehtud ja ta tunneb ennast hästi. Sai juba neljapäeva hommikul kliinikust hoiukodusse tagasi. Sööb ilusti, nurub pai ja on ikka sama tubli. Varsti lisan ka uuemad pildid temast. Opp läks maksma 1800kr, mis on juba tänu annetajatele koos. Puudu on veel tema ravi peale kulunud 3500kroonist 900krooni. Kui selle puuduoleva summa ka kokku saaks, oleks väga tore.
 
Lu 16. juuli 2010, kl 18.22
Halluke on üks äraütlemata tore ja sõbralik sell.
Operatsioonipäeval kliinikusse sõites küll natuke kurtis, kuid muidu oli rahulik ja tasakaalukas. Kui teda kliinikusse jättes ütlesin, et olgu tubli poiss ja pidagu vastu, siis vaatas mulle sügavalt silma ja pistis oma suure pea mulle korraks pihku.

Kui keegi kahtleb, kas tasus talle see kulukas operatsioon ikka teha, siis julgen kinnitada- Halluke on vastupidav ellujääja tüüp. Temasugustele kassidele tuleb võimalus anda. Tal on nüüd purihambad korrastatud, song eemaldatud ja ta on kastreeritud. Tundub ka, et ravitoidu söömine on tema neerude tervist praeguseks juba natuke parandanud.

Kogume nüüd veel selle puuduoleva 900 krooni ka kokku- ei ole päris aus, kui see jääb Kadri ja Kasside Turvakodu kanda. Ega kiisut hoiukodusse võttes ei osanud keegi arvata, et tema kordategemine nii kulukaks osutub. Panin omapoolse toetuse juba teele.
 
Kadri 18. august 2010, kl 10.09
Lisasin kassist nüüd ka mõned veel uuemad pildid
http://www.kassideturvakodu.ee/photos.php?g2_itemId=147276
Halluke tunneb ennast hästi ja on valmis minema uude koju. Saab peagi ka vaktsineeritud. Ootame ikka annetusi tema jaoks, et saaks teda vaktsineerida ja enne veel igaks juhuks vereanalüüs võtta, et neerunäitajaid kontrollida.
annetuse saab teha Kasside Turvakodu kontole 221035355855 märksõnaga "Ülemiste Halluke".
 
aadress < > vahele 18. august 2010, kl 12.58
http://www.kassideturvakodu.ee/photos.php?g2_itemId=147276
 
DR MALATHI 28. november 2022, kl 18.37
TÄHELEPANU!!!

WhatsAp +971545539609.
E-post: drmalathi91@gmail
Telegramm: +971545539609

Tere tulemast MANIPALI HAIglasse, kus tehakse neerusiirdamist. Kui olete hädas, kas teil on vaja raha suure võla tasumiseks? Kuidas koguda raha kiireloomuliste vajaduste jaoks? Oota, miks sa ei mõtle neeru müümisele väga hea hinnaga (400 000 dollarit), esimene makstakse enne operatsiooni, kuna kahtleme tõelises doonoris, olen dr Malathi MANIPAL HOSPITAL Indias. Me oleme igas maailma nurgas. USA, Malaisia, Jaapan, Hiina, Kreeka, Türgi, Nigeeria, Austraalia, Argentina, Brasiilia, Ühendkuningriik, Ghana jne. MÄRKUS:- * Doonor peab olema kliiniliselt terve. * Elundidoonorluseks peab olema B+ ja O+ rühm. * Doonori kehakaal ei ole väiksem kui 35. * Doonor ei tohi suitsetada ega tarvitada alkoholi. Võite meiega ühendust võtta 24 tundi ja me teenindame teid paremini, võtke meiega ühendust aadressil

WhatsAp +971545539609.
E-post: drmalathi91@gmail.com
Telegramm: +971545539609

Lugupidamisega dr Malathi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!