Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
kassile nimi?
 
kiska 13. november 2010, kl 11.09
paneme kassile nime. ooatn nime- ideid. ise mõtlesin - Romanova. Kuid see vist on veidi debiilne tõesti....
 
Lynette 13. november 2010, kl 11.18
Romanova on omapärane, täitsa tore nimi.

Pakuks veel Bloomberg, krahv Aleksei Kirillovitš Vronski, Matroskin, ...

aaa, aga ta vist õrnemast soost, siis sobiks ju Desperate Housewife.
 
Lynette 13. november 2010, kl 11.21
Lady Gaga oleks ka lõbus nimi.
 
:) 13. november 2010, kl 11.22
Loomale tuleb otsa vaadata, siis tuleb nimi ise. Vaata nädal aega või kauemgi, ta kindlasti ütleb sulle! Mu esimene koer teatas mulle juba kolmanda päeva õhtul, aga kass, sindrinahk, varjas tükk aega, kes ta olla tahaks - paari nädala pärast alles selgus, et meile kolis hr Sigmund (ja ei mingit lühendamist!), väärikuse tipp sünnist saati.
 
keiu 13. november 2010, kl 11.42
Pane talle nimeks Halb kogemus või Hot dog.
 
:) 13. november 2010, kl 12.18
Kas kass tuli teile ise ja halva üllatusena? Või mispärast selline foorumivalik?
 
vateirega 13. november 2010, kl 12.36
Belladonna. sest kassid on armsad silmamoondajad :)
 
Krisostomus 13. november 2010, kl 13.08
Chihuahua.
 
kurrkurr 13. november 2010, kl 13.41
Ossu e. Osvald, Joosu, Ruudi, Pätu, Miisu, Nurri, Bella, Maasi.. hea oleks, kui nimes oleks S sees, paneb paremini reageerima (i think).
 
roonet 13. november 2010, kl 14.27
Värdi on kena nimi! Vahel võib ju ka saksikumalt Ferdinandiks kutsuda.
 
sarli 13. november 2010, kl 16.35
ema kassidel sellised nimed: ärbi, mooni, tossu
 
Kassi nimi 15. november 2010, kl 15.07
Mina panin oma kassile nime multika ,, Ren and Stimpy,, järgi. Seal oli see kass selline paksuke ja heatahtlik. Selline kass mul nüüd ongi, hea ja paksuke- Stimpy.
 
ja 15. november 2010, kl 15.18
meil võtsid lapsed kassipoja,hästi armas valge-hall,täielik isepäine kass juba väiksest saati,tollal jooksis seebikas "Perla" ja nii panidki talle seebika järgi nime.Kassi registreerides imestati ,et sellele kassile sobib tõesti nimi Perla
 
laura 15. november 2010, kl 15.45
kui on emane oleks armas Tessa kui isane siis cucci :),kiisud reageerivad kui susisevad nimed.....
 
Tea 15. november 2010, kl 15.45
emasele Bella(ilusake)
 
Maris 16. november 2010, kl 12.21
Minu kassi nimi on Ülo. Ise ta selle kuskile valis ja vahel isegi reageerib sellele nimele :D.
 
Kityy 16. juuni 2011, kl 15.43
Äkki : Kity, Liska, Kiki, Nurr, w Oki. meil on olnud taolised nimed...
 
Miisu 16. juuni 2011, kl 20.26
Minu oma on Miu-Miu
 
ziidy 16. juuni 2011, kl 22.20
Viimase vene tsaari dünastia perekonnanimi oli Romanov. Romanova- nagu su kass oleks tsaaritar.
Praegu on mul kodus Ants. Enne teda oli Adolf. Mustavalge kirju kass.Aga näos, nina all valge peal olid pisikesed mustad vuntsid.No täitsa Hitleri nägu- nii saigi nimeks Adolf. Kunagi koolitüdrukuna oli mul Bagheera - Mowgli raamatu järgi. Lapsena sai lumehangest päästetud Siidi (sellest tuletasin oma fooruminime ziidy). Veel on meil olnud - Miisu, Liisu, Kati, Märt, Peedu, Kitu, Nurr.
 
majumjau 16. juuni 2011, kl 22.43
Kui emane siis äkki: Loviise, Pipi Lotta, Britta
Isasele paneks ma Hektor, Hubert, Aksel
 
Aga minu 16. juuni 2011, kl 23.14
kassi nimi oligi kunagi Kiska. Väga hästi reageeris ja endal ka oli hea kutsuda.
 
ekspert 17. juuni 2011, kl 01.08
kui kassiomanik on mees, siis võiks nimi olla Tule Siia Tussu, kui omanik on naine, siis võiks nimi olla Täna Saab Tasuta. Mõlemad variandid on head, sest kui kass on õues ja lähete teda kõva häälega tuppa kutsuma, siis saate kindlasti paljude naabritega tuttavaks
 
Andekas ekspert 17. juuni 2011, kl 01.47
Pole viga nimepakkumine,kui mitte öelda andekas omamoodi:)
 
Kiisu omanik 03. märts 2019, kl 17.02
Minu kiisu nimi on Ruudi lühendina Ruups Ruudus Tupsu Tupsununnu Tibu ja vihahoos kassasaadkuradikassiraisk või kasiminemasavanaraisk
 
juho 09. märts 2019, kl 18.59
Meil oli Priambula, kui piirileping luhta läks, nüüd on ta ammu surnud.
 
veel 09. märts 2019, kl 21.56
Kurnilda, Kõtilde, Nurbert, Vurrbert
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!