Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
koera nahaprobleemid - pädevat arsti?
 
Ingrid 11. jaanuar 2011, kl 08.57
Palun soovitage nahaprobleemides pädevat loomaarsti - koeral saba ja selja piirkond roosasid sügelevaid laike täis. Algul arvasime, et istudes jäävad ju lumeklombid tagumiku külge ja neid ära kiskudes muutub nahk selliseks aga aina hullemaks läheb - juba küljel ka. Asume Mähe kandis.
 
ise 11. jaanuar 2011, kl 09.26
pakuks, et hot spot äkki. Pädev kliinik ja just nahahaigustele spetsialiseerunud arst on Õismäe tee 109 olevas kliinikus Jelena!
 
koertega 11. jaanuar 2011, kl 10.39
Tiina Toometi kliinikus on ka spets. nahahaiguste arst dr. Belova.
 
s 11. jaanuar 2011, kl 10.42
meil oli rinnaesine, kõhualt ja käppade pealt, aga ütlen kohe , et võttis ikka paar kuud aega ennem kui korda saime, algul ühtede rohtudega, siis teistega siis pesime ülepäeva mingi rahustava ja ravi sampooniga, endal oli ka juba ahastus, et ei saagi korda aga mega kaua läks, ennem kui tulemust näha oli. samamoodi sügeles ja roosad laigud olid .Soovitada ei oska, sest me Pärnust.
 
Ingrid 11. jaanuar 2011, kl 12.32
kardangi, et on hot spot :(
Mis ma siis teen, ta ju õuekoer ja harjund lume peal istuma ja püherdama...
 
marf 11. jaanuar 2011, kl 14.10
hot spot natuke kahtlane, no mõtlen just, et sellise aja kohta. Aga lähed siis küsi kindlasti, kas tablette või siirupit, pregusel ajal ikka karvad ära ajada ja määrida on jama.
 
spets 11. jaanuar 2011, kl 14.37
kui elad Mähel, siis sinnapoolekanti jääb üks tore loomaarst, kes teeb koduvisiite, Väino Kuus, tel 5045974. Väga asjalik mees ja hinnad ei hammusta.
 
Ingrid 11. jaanuar 2011, kl 16.25
nii kena, et loomaarmastajad võtavad alati vaevaks vastata!
 
Ingridile 11. jaanuar 2011, kl 19.54
kui su koeral on nahaprobleem, siis soovitaks siiski koeraga kliinikusse kohapeale minna. täitsa reaalne võimalus, et koera nahalt on vaja võtta kaapeproov, seda värvida ja mikroskoobi all uurida, ühelgi koduskäival arstil sellist varustust kaasas pole ja ei pruugi olla ka kõikides kliinikutes, eriti väiksemates. samuti valiks mina võimaluse korral kliiniku, kus töötab kohapeal või käib kutsumise peale kohal nahahädadele spetsialiseerunud arst. toredad arstid, kes küsivad ka väha raha, võivad olla toredad ja odavad, kuid nad ei pruugi olla ülesannete kõrgusel. kui nad on enda ja kliendi vastu ausad, saadavad nad oma oskuste nappides kliendi ikkagi spetsialisti juurde, kui pole ausad, pusivad ise ning kannatajaks on koer ja koeraomaniku rahakott. igaks juhuks ole kannatlik - nahahaigused ei kipu väga ruttu taanduma.
 
spets 12. jaanuar 2011, kl 12.04
Viimasele: miks sa nii skeptiline oled, kui ei ole minu poolt nimetatud arstiga kokku puutunud? Mul omad kogemused, seetõttu soovitangi. Tegemist ei ole sugugi kogenematu arstiga. Soovitada ju võib, valik igaühe enda teha.
 
olen 13. jaanuar 2011, kl 07.21
ka spetsiga ühel nõul . Sattusin ise ka sellise hea jutuga meesloomaarsti juurde Tartus . Rääkis seda , mida tahtsin kuulda ja ütles , et kõik haigused saavad alguse pp-dest . Puhastas ära ja ütles , et nüüd saab kõik korda . Ei saanud . Kahjuks teie kandis ei oska kedagi soovitada . Aga leidke õige arst .
 
oh 13. jaanuar 2011, kl 07.32
vabandust , tahtsin kirjutada , et ei ole spetsiga samal arvamusel ...
 
spets 13. jaanuar 2011, kl 11.13
Ega ma pole palunudki, et te minuga ühel nõul olete, kui inimene siin küsib nõu (vastasel korral võiks ta ju kohe vet.-kliinikusse pöörduda), siis võivad ju siinsed lugejad oma kogemusi jagada. Või ei või?
 
to olen 13. jaanuar 2011, kl 13.34
ega sa fikis käinud? seal on kõik asjad pp-dest põhjustatud, ka lumurrud.
 
olen 13. jaanuar 2011, kl 17.02
Fikist alati kaugele hoidnud , käisin ühes teises ammu tegutsevas loomakliinikus .
 
to olen 14. jaanuar 2011, kl 00.25
kas f või r?
 
olen 14. jaanuar 2011, kl 09.02
see teine , aga see on minu arvamus .
 
olenile 15. jaanuar 2011, kl 00.03
see pole vist ainult sinu arvamus. minu ja mu tuttavate kogemused nende kolme kliinikuga on samad, nii et külastan teisi kohti.
 
ljuda 27. september 2021, kl 11.15
tere!
olen vana klient
probleem kassiga
kas saaks tulla_
muuga k[la kordoni p]ik 4
PALUN TEIE UUS TELEFON!

58155410
OOTAN
T'NAN!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!