Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Hea loomakliinik Tallinnas
 
Küsimus 12. november 2012, kl 13.49
Tere,

Kas kellelgi on andmeid Tallinna loomakliinikute taseme kohta. Kus on kõige rohkem eriala spetsialiste (ehk siis nagu inimestel: sisehaigused, günekoloogia, kirurgia etc) Ja kõige rohkem kaasaegset meditsiinitehnikat (erinevaid uurimismeetoteid jne) Siin on jutuks tulnud, kes on tore ja sõbralik arst, kuid mind huvitaks just reaalne ametialane osavus ja uusimad ravimeetodid. Olen käinud Tartus Eesti Maaülikooli kliinikus, kuid kolisin Tallinna ja otsin samaväärset kliinikut.
 
Vastus 12. november 2012, kl 13.55
Kui sa otsid oma ala spetsialiste, siis ühest kliinikust korraga sa neid kõiki kindlasti ei saa. Lähim variant on vast Toometi kliinik.
 
mina 12. november 2012, kl 14.02
tallinnas sellist ei ole. mina jäin tallinnast tartus arstil. no käitsesüste teen muidugi siin - sellaga saab iga kliinik hakkama.
 
Küsimus 12. november 2012, kl 14.07
Mõistlik, aga nt diagnostika osas siis Toometi? Endal suri kass halva (ehk märkamata jäänud, samas lihtsalt diagnoositava) haiguse diagnoosimise tõttu, kuna haiguse kindlaks tegemisel oli juba liiga hilja. Tegemist oli väiksema linna kliinikuga, mis pidi olema korralik. Oleks pidanud kohe Tartu viima, aga inimene kahjuks enne ei õpi, kui vigadest. Nüüd hakkan uute kassidega regulaarselt tervisekontrollis käima, et ennetada kroonilisi haigusi.

Samas võib ka panna kirja spetsialistide nimesid ja kliinikute nimesid, kes on mingil alal tipus.

Samuti on inimeste ravimisel oma eriala tuntud spetsialiste, seega usun, et küsimus on põhjendatud ja nimede väljatoomine ei ole kuidagi teisi mahategev. Kõikidele jätkub patsiente.
 
Liina 12. november 2012, kl 14.35
Kas mitte Västriku ka ei ole üks suuremaid ja spetsialiseerunumaid? (+ mitte-kiskjate "osakond" Tataris.) Mäletan, et paar aastat tagasi oli seal eraldi nt ortopeed jms.
 
naine 12. november 2012, kl 14.39
Billy kliinikus tehti korralik uuring ja osati soovitada kassiga Viljandisse südamearsti poole pöördumine,kuigi kass suri 10 päeva pärast,aga arstid andsid endast parima,mis võimalik.Samuti olen kassile ja koerale alati saanud õige ravi Laagris Maxi Kliinikus.
 
kastreerimistangid 12. november 2012, kl 14.45
kas see on see anaalimaja?
 
kassiga 12. november 2012, kl 15.34
Ühe ala spetsialiste tõesti ühes kliinikus ei ole aga muidu mul on olnud head kogemused Maxi kliinikuga Laagris ja Vilde tee kliinikuga Mustamäel.
 
loomadega 12. november 2012, kl 15.46
ei ole sellist kliinikut Tallinnas. olenevalt probleemist on vaja kõigepealt uurida, millises kliinikus vastav spetsialist töötab. siis peaks veel uurima, milline on oma ala väga hea spetsialist. Västriku kliiniku tase ei ole kindlasti enam see, mis ta aastaid tagasi oli. ka Toometis võib olla nii ja naa, teistest kliinikutest rääkimata. eks kõigil loomaomanikel on kogemusi, paremaid või halvemaid. ikkagi on konkreetsed arstid need, kes kliinikule nime teevad. kuid ka arstid vahetavad kliinikuid.
 
natukene 12. november 2012, kl 16.30
spetsialistidest:
silmaarst - dr Ülle Kell Toometist
südamearst - dr Merit Villemson-Kavak Viljandis Männimäe kliinikus (käib vahel ka Toometis)
neuroloogid - dr Ranno Viitmaa Toometis (pole hetkel väga tegev), dr Sigrid Lapp Toometis ja Tartus Orro kliinikus
hambaarst - dr Kai Siibak Maxis ja dr Kadri Kääramees Tartus Orro kliinikus
ortopeed - dr Marti Lasn Pärnu Väikeloomakliinik, dr Garri Trallman Billy kliinik Tallinn, dr Rainer Hõim Emü Tartu
nahaarst - dr Tiina Toomet Toometis, dr Svetlana Belova Billys, dr Maarja Uri Tartus Emüs, dr Janne Orro Tartus Orro kliinikus
 
Küsimus 12. november 2012, kl 17.21
Suur tänu!

Kas oskaksite lisada ka sisehaiguste spetsialisti ja nefroloogia (ehk neeruhaigused, mis kassidel tihti)
 
Vastus 12. november 2012, kl 21.26
Nefrolooge Eestis polegi.
 
Valge Kassi Maja 13. november 2012, kl 13.51
"natukene" andis päris kena ülevaate. Samas sisehaigustega on Maxi kliinikus üks arst(oli vist Ülli Salk), kellega on häid kogemusi. Meenub üks lugu ühe lasnamäel elava kassipoisiga, kellel oli väga keeruline probleem, millest algul aru ei saadud, et mis toimub. Arst aga jonni ei jätnud ja lõpuks selgus, et maksaga vist oli jama ja asi sai ka korda.

Samas on väga head kogemused ka Oknavet kliinikust, arst oli vene nimega ja ei tule hetkel meelde.

Aga eks loomaarsti teema on veidi keerulisem asi. Arst võib ühe looma puhul diagnoosida kiiresti ja teise puhul üldse mitte nii ruttu. Loomad ju ei räägi, et kust valutab, mis asendis valutab ja kas rohi teeb hullemaks või paremaks:(

http://valgekassimaja.onepagefree.com/
 
keegi 14. november 2012, kl 14.16
Mina kiidan Loomade kiirabi Mustamäe teel.
 
ka kiidan 14. november 2012, kl 15.12
Ka mulle meeldis Ülli Salk Maxi kliinikust. Kui kõik teised olid mu kassi osas alla andnud, siis tema oskas aidata.
 
aga minule 14. november 2012, kl 22.04
meeldib Sikupilli BestVet - parim hinna ja kvaliteedi suhe
 
Kadi 14. november 2012, kl 23.48
Mina ka viimastel aastatel Loomade Kiirabi kliiniku klient. Olen väga rahul !
 
hmm 15. november 2012, kl 15.35
Minu parimad kogemused on siiski tallinnas vilde tee loomakliinik. Tullakse ka siis välja kui kliinik suletud on
 
aga 16. november 2012, kl 16.59
hea meditsiinitehnika on Õismäe Loomakliinikus, kus arstidest tasub Olga Sjatkovsakaja juurde.
http://www.regalia.ee
 
sips 17. november 2012, kl 15.18
Loomade kiirabi kohta olen ma palju halba kuulnud. Muidugi kui öösel midagi juhtub siis tuleb ikak sinna minna.
 
muri 17. november 2012, kl 20.42
minul västrikuga väga halvad kogemused, sinna ei lähe enam kunagi.
 
kuri 17. november 2012, kl 21.50
mul jälle sikupilli omaga ÜLIhalvad kogemused.
 
vilde tee 18. november 2012, kl 20.39
kliinik on hea kõll, aga neil pole veel piisavalt tehnika...
 
västriku 18. november 2012, kl 20.40
on kõll vastik koht, kes seda siin õldse soovitas?
samas Tatari kliinik on tore, kuigi Västriku filiaal
 
njahh 18. november 2012, kl 21.11
minul on västrikuga jälle suurepärased kogemused...
 
kiki 20. november 2012, kl 17.39
Mina kiidan Maxi kliinikut Pääskülas.
Hetkel meie kassipreili seal opil. Väga meeldiv ja asjalik personal. Ma olen nõus natuke pikema teekonna ette võtma, aga kliinikut ma ei vaheta :)
 
kiki 20. november 2012, kl 17.40
PS! Ülli Salk on parim!
 
jess 21. november 2012, kl 22.55
Loomade kiirabiga on ka mul halvad kogemused. Vilde tee loomakliinik on tõesti viimasepeal koht. Seal on kolm arsti tööl ja ma pole iial varem nii hoolivaid ja südamlikke inimesi kohanud. Tulevad alati kasvõi varem tööle, kui olen helistanud.
 
koeraomanik 23. november 2012, kl 20.08
Soovitan: Toometi kliinik, 5+ teenindus ja tasemel kollektiiv. Västriku - olen kuulnud ka halba, aga enda kogemus väga hea, ka väikese murega suhtuti asjalikult ja uuriti palju põhjalikumalt kui julgesin loota. Nõmme tee loomakliinik selline pisike ja armas, aga sobib pigem niisama vaktsineerimiseks jms, vähe seadeid, ent väga head arstid, kellelt saab kõike küsida.
Ei soovita: Varjupaiga Pets kliinikut! Vaktsineerimiseks jah ok, aga muud kindlasti mitte. Minu kogemuse puhul soovitati esimese asjana koheselt koer valuvaigisteid täis süstida, kõik teised kliinikud ütlesid, et see üks hullemaid asju, mida soovitada. Arstid ka sellised ükskõiksed ja imelikud. Odav küll, aga sama raha eest saab nt eelpool mainitud Nõmme tee kliinikus professionaalsemat abi.
 
kuidas kellelgi 24. november 2012, kl 02.42
Toometi juures ainult halvad kogemused. Västikus käidud palju, Billys ja nüüd Loomade Kiirabi Kliinik( mega teenindus, väga hea arst, kelle valisin ja jätsin jne ...). Igaühel on kuskil halb kogemus, kellele ei sobi arst,kelle meelest tegi arst valesti, ja mida iganes. Need arstid seal aga olnud palju enamat kui lihtsalt arstid, ei piirdu ainult oleva probleemiga, räägivad ja uurivad ka muud..,.))

Sooviks aga siinkohal soovitusi endoskoopia ala spetsialiste Tallinnas ? Mustamäel mingi vetdiagnostikakeskuse kliinik ? Teab sellest keegi midagi ? Või tegutseb mujal selle ala spetisalist ?
Tänud kui keegi teaks..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!