Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
veganite,taimetoitlaste foorum on tagasi
 
vegan 14. november 2013, kl 15.17
http://foorum.veg.ee/
vahepeal oli foorum suletud aga praeguseks on foorum uuesti avatud kõigile veganitele,taimetoitlastele,loomakaitsjatele jne
 
just 14. november 2013, kl 16.10
kuule vegan, palju sul kodus lemmikloomi on, palju sa oled hulkuvaid kasse või koeri enda hoole alla võtnud? ja millega neid toidad?
 
Anti, Hape 14. november 2013, kl 16.18
Taimetoitlastele teadmiseks: asendades loomse toidu taimsega läheb elu lihtsamaks, sest hääbuvad mõnedki patused kavatsused - nt sex-ga seotud. Lisaks jääte ka oma hammastest varem ilma, sest reegina on taimne toit happeline ning eeldab ka rohkem mälumist.
 
hj 14. november 2013, kl 19.13
to just
taimetoiduga toidan kasse ja koeri
 
mohikaanlane 14. november 2013, kl 20.30
Mul olen ka põhimõtteliselt rohusööja, aga kuna see mulle sugugi ei maitse ja üldse jätab sellise tühja tunde sisse, siis olen ma võtnud omale sellised abilised nagu küülikud ja lambad. Nemad pugivad seda vastikut rohtu, võtavad sealt välja kõik värtusliku ja kui nad juba piisavalt lihakad on, siis söön neidd mina. Aga nende kaudu ikkagi taimi, kuid palju väärtuslikumal ja maitsvamal kujul.
 
Jaajaa 14. november 2013, kl 20.33
Jah see on tõsi, et soomes ehitajatest osside hulgas taimetoitlasi ei ole
 
kalastaja kaamel 15. november 2013, kl 08.18
Jaajaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah see on tõsi, et soomes ehitajatest osside hulg
> as taimetoitlasi ei ole
Ohoo, siis on neil vähemalt aru peas!
 
ahah 15. november 2013, kl 08.56
Osside hulgas ei ole tõesti, aga ei ole ka meedikute ja reaalteaduste teadlaste hulgas. Tüüpiline vegan või loomaõiguslane on võrdlemisi noor naisterahvas, väikese kompleksiga, et tahaks ka kuidagi kusagile kuuluda ja olla teistest parem ja valgustatum. Haridust ja haritust on pahatihti vähevõitu, teadmised maailmast ja eriti bioloogiast- keemiast on olematud.
NB! Ei käi kõigi veganite kohta, on selliseid ka, kes reaalsest maailmast irdunud ei ole, nemad ei ole ka reeglina sellised, kes enda tõekspidamisi teistele kaela määriks.
 
irw @ ahah 15. november 2013, kl 14.28
budist on tüüpiline taimetoitlane.
ei teadnudki, et kogu maailma budistid on kõik noored kompleksides naisterahvad.
sa ilmselt ei tea, mida tähendab budism ja palju neid aegade algusest on olnud, seega mu komm läks sul niuhti üle pealae, aga noh ega ma kade ole.
btw keegi ei määrinud midagi kaela. üks väike teadaanne tekitas vahutava marutõvehoo siin pidevalt jõlkuvates pooletoobistes masturbaatorites.

mina näiteks lolliklubis ei vedele, käin vaid siin loomanurgakeses lugemas, hea et siit sellise teadaande sain. vegan ma pole, kuid liha ei söö. vaatan sinna kindlasti sisse. aitäh.
 
jakiga laama 15. november 2013, kl 15.27
irw @ ahah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> budist on tüüpiline taimetoitlane.
> ei teadnudki
> , et kogu maailma budistid on kõik noored kompleks
> ides naisterahvad.

See nüüd küll rumal jutt! Budistid ja taimetoitlased! Suurimad hobusekarjad maailmas inimeste toiduks kasvatatakse budistlikus Mongoolias, Tiibetis, kui budismi südames, kasvatatakse jakke, lambaid ja kitsi, ikka söögi ja nahkade saamiseks. Kuna seal pole eriti hea põllumajanduslik piirkond, siis on karjakasvatus olulisemal kohal ja neid võib isegi rohkem lihasööjateks kui meid pidada.
Induistid Indias on rohkem taimetoitlased, kuid erinevalt veganitest, söövad nad piimatooteid, mune ja rannikualadel ka kala.
 
to ahah 15. november 2013, kl 18.21
Minu arust need, kes teistele oma veendumisi peale suruvad ja teisi halvustavad on just lihasööjad. Seda on ju siitsamast foorumist näha.
 
ehh 15. november 2013, kl 18.50
Loomulikult halvustatakse, kui veganid juba aastaid lollitavad inimesi, valedele tuginedes pööravad oma usku, kasutades nõrganärviliste peal õõvastust tekitavaid videosid ja tõlkides eesti keelde pullikakat.
Kohe kui mõni jahindus alane uudis tuleb, on veganid kohal ja sõimavad teisi mõrtsukateks ja laibaõgijateks.
Mida külvad, seda lõikad!
 
teine vaatenurk2 15. november 2013, kl 19.39
On ka selliseid veganeid, kes ei ole veganid mitte eetilistel, vaid tervislikel põhjustel. Üha enam hakkab ka peavoolu meditsiin aru saama, et kõige tervislikum toitumine on taimetoit. Ka Eestis sureb suur osa inimesi südame- ja veresoonkonnahaigustesse, mis oleksid välditavad taimetoitu süües. Samuti on hakatud seostama paljusid vähiliike liha ja piimatoodete liigtarbimisega. Rääkimata II grupi diabeedist jne. Film "Kahvliga skalpelli vastu (Forks Over Knives) võtab selle probleemi ilusti kokku. Seal ei räägita sõnagi loomaõigustest.
 
to ehh 15. november 2013, kl 19.53
Kas sa üldistad? Kas absoluutselt kõik taimetoitlased terves maailmas suruvad teistele taimetoitlust peale?

Mina ei ole taimetoitlane aga vihma inimesi, kes käivad netis teisi sõimamas.

Jahindusega ongi nii, et jahimehed peavad tapmist enda hobiks. Mida arvata siis inimestest, kes kedagi tapavad lõbu pärast?
 
ehh 15. november 2013, kl 19.54
Austet teine vaatenurk, pole olemas peavoolu meditsiini ja pole olemas ühtki teaduslikku uuringut, mis tõestaks, et taimetoit oleks parem kui kõiki toiduainete gruppe tarbiv toitumine. Vastupidi, uuringud näitavad, et kõigi vajalike ainete kätte saamiseks tuleb tarbida kõiki kaheksat toiduainete gruppi.
Kui asjal pole teaduslikku tõestust, siis on tegu usu, demagoogia ja inimeste petmisega.
 
to ehh 15. november 2013, kl 20.20
Vaata see film ära, seal räägib nendest teaduslikest uuringutest. Ja neid uuringuid on tänapäeval ikka väga väga palju, mis taimetoitluse kasuks räägivad.
 
ehh 16. november 2013, kl 07.17
to ehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata see film ära, seal räägib nendest teaduslike
> st uuringutest. Ja neid uuringuid on tänapäeval ik
> ka väga väga palju, mis taimetoitluse kasuks räägi
> vad.

Need pole teaduslikud uuringud, mis pole tehtud tunnustatud meetoditega ja tõestatud. Nendes filmides on väga palju pettust ja lausjama inimeste eksitamiseks.
 
ahah 16. november 2013, kl 11.28
Kas sina vegan oled seesama, kes teises teemas WTO ja WHO segamini asjas? Ja kes peab teadslikeks uuringuteks suvalist Youtube filmijuppi või mõnda suvalist artiklit mille on kirjutanud "autoriteet taimetoitlane"?
Kuidas see budism siia puutub? Kuidas puutub budism elu- ja looduskaugesse tibisse, kes kusagil kortermajas läpaka taga istudes maailma elama püüab õpetada? Miks sina siis kusagil kloostris ei mediteeri, et puhtamaks saada? Arvad, et puhtalt kaagutamine aitab?

Ah, et miks veganitele vastu vaieldakse- vaata teaduslikke tõendeid ja uuringuid hindavad inimesed lihtsalt ei saa nõustuda teie ajuloputatud propagandaga kuniks te sõna võtate ja õiendate, aga mitte midagi vettpidavat esitada ei ole.
 
hm 16. november 2013, kl 12.51
mis seos on lemmikloomal ja taimetoitlusel? sellise teema püstitamine kinnitab veelkord Rein Veidemanni tõetera - looduses on ka rohusööjad opakamad, kui lihasööjad.
Kass tõi täna hiire ukse ette - jeerum, mis nüüd teen...
 
kassiga 16. november 2013, kl 13.14
oi kui tore teada, mul kesksoost kõuts dieedil nii näljaseks läinud, et paneb või tapeedi seinalt nahka, pakuks siis vähemalt teisele kaalikatki(porgandit ja kurki ei söö veel siiski, heina kah kitkub potist välja miskipärast, aga ära ei söö)
 
näh 16. november 2013, kl 16.29
lihasööjad on siin nagu füüsiliselt lausa solvatud, kui keegi julgeb öelda, et ei söö liha ;)
tuuakse ülima tarkuse maaletooja veideka fraase näiteks taimetoitluse kahjulikkusest intellektile, teatakse, et taimetloitlastel kukuvad juuksed ja hambad välja, et nad on kompleksides, naissoost ja istuvad paneelikates ;)
samahästi võib öelda, et tüüpiline lihasööja on pedofiilsete kalduvustega keskealine rasvunud impotent.

muideks brad pitt ei söö liha. mu meelest on tal hambad suus ja juuksed peas ning näeb oma kõrge vanuse kohta (vist 50) üsna rõõsk ning kõbus välja.
tüüpiline keskealine pedofiilist raipesööja ilmselt nüüd kahvatub vihast
 
njahh 16. november 2013, kl 17.32
ja sina, näh, võtad muidigist väita, et taimetoitlased on kõrge eani kõbusad ja lihasööjad on juba 40-selt raugad valmis? Vean kihla, et tänavapildis ei suuda sa eristada veganit ja lihasööjat...

Minu arust täiesti mõttetu vaidlus. Igaüks söögu, mida tahab, kuid teisi pöörama või veelgi enam sõimama hakata, pole intelligentsele inimesele lihtsalt kohane. Ja siinne sõnavahetus näitab, et intelligentsus vist ikka toidust kuigivõrd ei sõltu....
 
näh 16. november 2013, kl 18.05
sa oled mingi paranoik või.
mitte kedagi ei pöörata, keegi isegi ei vaielnud, unista edasi. sa ise pöörled oma kinnismõtetes.
keegi avaldas saidi, tulid kohe ärajunnijad oma tavalällamiega nagu tongis rullnokad kuskil ööklubis.
leia endale elu.
 
njahh 16. november 2013, kl 19.00
nojahh, näh, näib et elu puudub sul endal ja igasugune haridus ning haritus kah. Sellise lameröökuriga polegi mõtet edasi teemat aretada.
 
njahh-le 16. november 2013, kl 19.43
keegi ei palunud sul teemat aretada.
 
hm 16. november 2013, kl 19.56
minu arust on just veganid siin kes labaselt sõimlevad nagu näiteks näh. kui argumente ei ole siis sobib sõimata lihasööjaid rasvunud pedofiilideks...
 
nähhile 16. november 2013, kl 20.30
Sinu väljendid panevad sind nii kenasti paika. Milline haritud ja rahulik ellusuhtumine, kohe loe ja imesta :)
 
khmm 16. november 2013, kl 21.42
hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu arust on just veganid siin kes labaselt sõiml
> evad nagu näiteks näh. kui argumente ei ole siis s
> obib sõimata lihasööjaid rasvunud pedofiilideks...

Kas peab kopima sellest teemast näited, kuidas just lihasööjad mõnitavad?
 
f345 16. november 2013, kl 22.58
miks taimetoitlased ei tohi oma tõelist arvamust välja õelda lihasõõjate suhtes ,et nad on mõtsukad,sadistid,retsidivistid kui näiteks suur osa lihasööjaid ise mõniteb pedofiile või mõnda teist rühmitust kõige julmemal moel.
 
lihasööja 17. november 2013, kl 09.42
arvamuse avaldamisel tuleb jääda elementaarse viisakuse piiridesse. aga väita, et 50.a. on jube kõrge vanus, see jätab küll väite esitajast rumala inimese mulje.
Ja aru ei saa, mis need pedofiilid ja impotendid siia puutuvad.
muide eesti rahvalaul ütleb ka - sööge saia, sööge liha, jätke jonn ja jätke viha! vot selline esivanemate tarkus.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!