Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Ainuke erakond kus loomadest hoolitakse
 
roheline 24. veebruar 2011, kl 11.12
Eestimaa Roheliste Erakond on ainus erakond kus on programmi sisse kirjutatud sätted,mis peaksid kaitsma loomasid ja parandama nende heaolu.Seega inimesed kes tahavad loomadele paremat elu - teile on olmas erakond, mille poolt hääletada.
 
rebane 24. veebruar 2011, kl 11.25
Loomi kaitsevad inimesed, mitte erakonnad. See on elementaarne, et loomi kaitstakse ja seda ei pea eraldi oma valimislubadustes välja tooma.
 
Lubada võib kõike 24. veebruar 2011, kl 12.30
 
yyy 24. veebruar 2011, kl 17.18
tänu rohelistele theti eestis julm karusloomade kasvatus keelustada aga irl ja reformierakond ei toetanud seda, tänu rohelisteke keelustati väga julm hanede piinamise meetod. hanedele aeti mingi toru kurku selleks et hanesid sööta ja et nende maks suuremaks muutuks selleks et siis neid ära tappa Foie grace on selle nimi


roheliste lubadused
20.On aeg tõhusamalt kaitsta loomi julmade inimeste eest. Kindlasti peame õigeks kaitsta seadustega neid, kes ise enda kaitseks sõna võtta ei saa. Astume välja loomade julma kohtlemise vastu senisest tõhusamate ja karmimate meetmetega. Nende inimeste karistusi, kes põhjustavad loomadele tahtlikult füüsilist valu, kannatusi või kohtlevad neid eriti julmal viisil, tuleb oluliselt karmistada. Loomi väärkohelnud isikult tuleks kogu eluks loomapidamisõigus ära võtta. Loomakaitsega tegelevatele kodanikeühendustele tuleb anda suuremad õigused loomade sisuliseks kaitseks.
21.On aeg lõpetada loomade piinamine karusloomakasvandustes ja loomatsirkustes.
22.On aeg kehtestada üleriigiline lemmikloomade register ja kiipimiskohustus! Vaid see lõpetab loomahülgajate karistamatu tegutsemise.
 
ahseesama 24. veebruar 2011, kl 17.45
Ei tasu uskuda kõike, see looduse kaitsmine on ka jama jutt tegelikult. Tuulegeneraatorid segavad vägagi partide ja kalade elu mere ääres, põldudel aga niitude linde. Kahjuks sellest ei räägita. Samamoodi on elektriauto tootmine loodusele raiskamine, kui tavalise auto ehitamine.
 
xxx 24. veebruar 2011, kl 18.25
kui keegi ei luba midagi aga kui vähemalt rohelised lubavad ja ei tallu loomakaitsjates üle nii nagu IRL siis on see suur samm edasi
juhul kui nii käituda et midagi ei usu siis ei saagi midagi loomade heaks teha
niivõrd palju aastaid on kõik erakonnad loomakitsjaid ignoreerinud
 
maili 24. veebruar 2011, kl 18.58
pole vist kohta kuhu igasugu valimispropaganda ei satu!!

jumal anna abi, tõesti.
 
xxx 24. veebruar 2011, kl 18.59
Kas just ainuke, roheline maailmavaade peaks loomulikult olema suht loomasõbralik ja selge, et näit. Reformierakond on ennast seni väga keskkonnavaenulikuna näidanud. Aga mida me teame näit. Kristlike Demokraatide vms. väikepartei suhtumisest loomadesse? Sotsiaaldemokraadid on samuti väga keskkonnasõbralikult meelestatud. Tõenäoliselt on igas parteis nii loomasõpru kui vihkajaid, kuigi see suur armastus teeb mõnikord loomadele pigem kahju, mõistust ja teadmisi on ka vaja.
 
njahh 24. veebruar 2011, kl 19.04
loomade kaitseks on korralikud seadused olemas, puudulikud on ainult kontroll/järelvalve ja teostus.

naerma ajavad sellised enne valimisi aktiviseerunud liikmed ja valimislubadused, peale valimisi on need jälle unustatud.
 
ähh 25. veebruar 2011, kl 05.52
tuhkagi nad hoolivad! nad söövad ise liha???
 
vc 25. veebruar 2011, kl 10.56
mina annaksin hea meelega oma hääle valneri poolt aga no ei ole minu valimisringkonnas ja kui neid pärnu rohelisi vaatan siis küll ei kisu sealt kellegi poolt hääletama.
 
öäk 25. veebruar 2011, kl 13.32
Jajah, valige aga rohelisi ja veel suuremaid aktsiise. Käin kodust 40 km kaugusel tööl (sest kodupiirkonnas pole absoluutselt mitte ühtegi töökohta), samas on ka mu koera loomaarst ja trennid. Liikumiseks pean loomulikult autot kasutama, sest siin normaalset ühistransporti ei eksisteeri. Ja kui jälle paaki täis laskma lähen, tuleb nutt peale, kui hinda vaatan, mis omakorda muutub raevuks, kui hakkan arvutama, palju sellest summast moodustavad kõikvõimalikud maksud ja aktsiisid. Kütuseärikad on vereimejad niikuinii, aga nende puhul on see mõnevõrra mõistetav, soovitakse kasumit teenida, kes seda ei tahaks, kui endal võimalus oleks. Kuid millega õigustab riik selliseid üüratuid ja rahvale üle jõu käivaid aktsiise? Kuhu see raha üldse pannakse? Ilmselgelt mitte teehooldusesse, kes vähegi Eestis ringi sõitnud on, näeb seda isegi.
Ja loomi kaitsta on muidugi vaja, aga eelkõige tahan ma kaitsta oma isiklikke loomi, mis tähendab, et mul peab olema piisavalt raha, et tagada omadele normaalne söök, piisavalt tegevust ja vajadusel kiire ja kvaliteetne veterinaarabi. Mis tähendab, et roheliste-suguseid ei vali ma mitte iial, ma pole lihtsalt piisavalt rikas, et seda endale lubada.
 
kui ei oleks 25. veebruar 2011, kl 18.40
seda rahamaiast aferisti Strankat, siis valiks ma kindlasti rohelisi nagu eelmine kordki
aga kuhu raha läheb - no 12,7 miljardit läks EU abipaketti, 30-40 miljardit veavad mõnede majandusmeeste hinnangul välisfirmad maksustamata kasumit välja,Bloki andmetel ainuüksi Swed 25 miljardit ja kui valida RE ja IRL siis kindel see et sama jama jätkub hullemini veel
asjalikud mehed on Lotman ja Trapido,Maardu inimesed kiidavad Rahvaliidu Bõstrovi kui eestimeelset ja oma inimestest hoolivat
aga mina valiks kui saaks oma kassi Juku, tark ja aus loomake
 
no 25. veebruar 2011, kl 21.40
mu meelest on kõige inim- ja loomavihkajalikum just roheliste kamp. Lotman pole poliitik, jäägu selle juurde, mida ta oskab. Trapido on oletuslikult ainus aus inimene kogu sest kambast, ülejäänud on kõik võimujanust kantud tühikargajad Strandbergiga eesotsas (pean silmas neid, kes häält teevad, mitte lihtliikmeid).
Olete te kunagi mõelnud, miks ei kohta nende ridades mitte ühtki tegelikku loodusteadlast?
Või kui keegi oskab mulle mõnd nimetada, oleksin väga tänulik. Minu arust on enamik neist sellised, kes on võtnud loodusekaitsmise kattevarjuks, mille najal populaarsust võita. Enamus neist hoolib loodusest samapalju kui koer näljaga heinakuhjast.
 
ssss 26. veebruar 2011, kl 11.07
aga on siis kedagi kes oleks loomsõber ja midagi teeks ära, kelle poolt võiks hääletada?
 
olja 27. veebruar 2011, kl 11.12
me valime poliitikuid inimesi esindama mitte loomi! te võite ju kasvõi maaja mälli valida, aga ära teha ei saa ta midagi, hea ongi, sest muidu peaks ära kolima.
 
ahv 27. veebruar 2011, kl 16.54
no see süsteem on nii üles ehitatud et loomakaitsja valner saab kandideerida ainult tallinnas ja mitte mujal, Nii see on ja see on paratamatu aga mitte hääletedes või kellegi teise poolt hääletades teete te erakonnale veel rohkem kahju, sest sellega annate sõnumi, et ainus erakond mis loomadest hoolis põrus valimistel ja targalt tegid need erakonnad kes loomadele mingit tähelepanu ei pööra.Olge julmad edasi ja teid saadab edu.Mõistust peab ka olema ,pettumused poliitikas ei vii kuhugi .
 
kle 27. veebruar 2011, kl 18.06
rohelised ei ole ideelt loomakaitsjad, nende eesmärk on märksa laiem - keskkonnakaitse. Sealt siis ka ideed kilekoti- ja automaksu tekitamiseks. Neid valides ja võimu juurde lastes tekitate ainult makse juurde. Kahjuks ei ole keskmine eestlane nii rikas, et veel lisakoormisi taluda. Ei ütlegi, et need ideena väga valed oleksid.
Samas on nn tuuleenergia kallim kui põlevkivienergia - kus siin loogika on. Tuulegeneraatorid aga omakorda saastavad samamoodi keskkonda (müraga, vibratsiooniga), on ohuks lindudele ja on lõppkokkuvõttes kellelegi vajalikud selleks, et jällegi oma rahakotti täita.
Kahjuks on meie parteitipus olevate roheliste eesmärk täpselt sama, mis teistel erakondadel - saada võimu juurde ja täita oma kukrut.
 
kita 01. märts 2011, kl 13.58
juhul kui rohelised koalitsiooni võetakse siis saavad nad loomade heaks palju ära teha.. esitavad oma tingimused ja teised parteid peavad sellega leppima ja seda täitma
 
ahah 01. märts 2011, kl 15.05
kita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> juhul kui rohelised koalitsiooni võetakse siis saa
> vad nad loomade heaks palju ära teha.. esitavad om
> a tingimused ja teised parteid peavad sellega lepp
> ima ja seda täitma


Unista edasi. Esitavad oma tingimused, need lükatakse tagasi ja siis tõmbavad saba jalgevahele. Või pigem ei esita nad üldse mingeid tingimusi peale selle, et saaks ikka korralikult palka ja kuluhüvitisi. Nii sinisilmne ei maksaks ikka ka olla. Või ei maksaks nii avalikult lihtsameelseid loomakaitsjaid lollitada. Selline propaganda näitabki, et eesmärgiks pole mitte loomade kaitsmine, vaid võimu juurde saamine. Teades, et koalitsiooni puudlina ei tee miski erakond midagi ära. Ainult ladvik saab riigikogu palka ja mõned sõbrad vajalikud kaeveload vms. Ülejäänud "rohelised" käivad plakatitega Toompeal kaevandusi keelamas. Nii lihtne ongi.
 
noja 01. märts 2011, kl 16.52
Mis tingimusi rohelised siis esitavad?
rohelistel pole eriti midagi loomakaitsjatega pistmist.
Kas te arvate, et roheline Aleks Lotman lõpetab loomapidamise ära, ei söö enam liha ja laseb Matsalu looduskaitsealused niidud hävida.
Siin ongi vastuolu, kui eriti äärmuslikele loomakaitsjatele tundub, et loomi ei tohi tappa ega ekspluateerida, siis keskkonnakaitsjad ja bioloogid teavad, et loomi tuleb kasvatada juba selleks, et teatud kohtades keskkond säiliks ja tänu sellele palju liigid saaksid elada, samuti tuleb jahti pidada, sest teisiti ei saa loomad ja inimesed koos eksisteerida.
Paljud loomakaitsjad muidugi ei mõtle oma kassidest kaugemale, aga see kasside uputus on tegelikult sisuliselt looduskeskkonnale ohtlik ja pole mitte võimatu, et just roheliste abil saab taastatud jahimeeste õiguse ja kohustuse metsas hulkuvate koerte ja kasside laskmiseks.
 
Sanitar 01. märts 2011, kl 19.44
lollid valivadki mingeid rohelisi, keskerakond on olnud kõige tõhusam, kindlasti valin neid.
 
jeah 01. märts 2011, kl 20.02
ja milles need kesikud siis tõhusad on olnud? Naiivsetele puru silma ajamises? Või käib savipäts isiklikult kalamaja hulkurkassidele pai tegemas?
 
Sanitar 01. märts 2011, kl 20.04
just sellepärast ongi, et ei käi. ma ka ei käiks mitte kunagi mis sest et töötu olen.
 
Sanitar 01. märts 2011, kl 20.20
mina leian,et töölisklass on omadega ikka põhjas.
 
Sanitar 01. märts 2011, kl 20.25
lisan veel, et põhjast nad välja tulla ei oska. ma olin paar aastat tagasi täielik paadialune aga täna juba juhi kohal.
 
no 01. märts 2011, kl 21.34
Sanitar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lisan veel, et põhjast nad välja tulla ei oska. ma
> olin paar aastat tagasi täielik paadialune aga tä
> na juba juhi kohal.


Kae imet, alles ühes kommentaaris väitsid, et oled töötu, aga ei virise :p Keskil käib see juhtivale tööle võtmine ikka imekiirelt :DDDD
 
RosanneDunn19 19. märts 2012, kl 00.30
freelance writer
 
no on lollid 20. märts 2012, kl 21.51
eestis puuduvad praktiliselt karusloomaaksvatused (v.a. mõned hobikorras chinchillasid kasvatavad) ja hanesid ei nuumata siin ka kohe mitte
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!