Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kirjutage, mis sünnib Loomade Hoiupaigas.Massimõrv peab lõppema!
 
aga 26. märts 2015, kl 22.45
Need rahad lähevad ju Lara isklikuks eluks. Riieteks, reisideks ja muuks taoliseks.
 
to huiabella 27. märts 2015, kl 13.18
keegi ei suuda seda tööd paremini teha peale larat!
 
irw4 27. märts 2015, kl 13.39
kuule <aga> sa oled puhta loll ja kade kah veel otsa.
 
hhaha 27. märts 2015, kl 15.10
http://tallinncity.postimees.ee/3137205/tallinna-loomade-hoiupaiga-hankele-tuli-uks-pakkumus

noh, Varjupaikade MTÜ, sooe koht libisest käest ära? :D :D hahha
vaaaesekesed!
 
komm 5+ 27. märts 2015, kl 15.14
Onari Kämmal 24 minutit tagasi
Larissal on lisaks Tallinnale lepingud veel ligi 20 Harjumaa ja Raplamaa omavalitsusega. Isegi kui Tallinnast ilma jääb, siis neid teisi riigihankeid peab ta ikka edasi teenindama. Seega - minu arust oli juba eos suhteliselt idiootne proovida ehitada oma riigihankel osalemist üles puhtalt sellele, et peale hanke võitu õnnestub olemasolevad ruumid üle võtta.
 
lahe tulemus 27. märts 2015, kl 15.38
Triinu Priksi on esinaiivitar siin ilmas, IRW!
 
komm 5+ 27. märts 2015, kl 15.54
mul on lausa Varjupaikade MTÜst kohe kahju, kuna ta on tõesti loll, see Triinu Priks.
 
komm 5+ 27. märts 2015, kl 16.09
"«Ma olen temaga suhelnud, kuid ta vastab vaid, et tal on leping, mis kehtib veel 10 aastat ja kõik maksed on siiani kenasti tasutud,» ütles Priks ja lisas, et omanikule tehti ettepanek sõlmida eelleping, millega nad oleks saanud pärast hanke võitmist edasi liikuda, kuid see ei sobinud."

ja mida veel ta peab sulle vastama, sa loll Triinu! miks sa ei kandideerinud siis osale 1 – hulkuvate loomade püüdmine ja loomakorjuste äravedu. saan nagu aru, et seal on vaja teha tööd? püüdmine pole just kõige lihtsam asi :D :D
 
komm 5+ 27. märts 2015, kl 16.13
ma lausa imestan. need loomakaitsjad siis "andke meile, ostke meile, pange meile laua peale" jne asjad. ise aga ei liiguta üldse. aint et võõrastada käesolev asi teistelt, ja sellega lõppevad neil ideed. hhahaha
 
to:komm 5+ 27. märts 2015, kl 16.22
 
bõmmpea 27. märts 2015, kl 22.16
kus on kõik loomasõbrad nüüd? debiilikud kes siin enne räuskasid ja lara vastu olid. idiootidel on nüüd pikalt unetud ööd.
 
komm 5+ 27. märts 2015, kl 23.01
Riigiametnik - 37 minutit tagasi
"Artiklist jääb küll ainult halav mulje, et me tahaks räigelt äri teha, aga mingit riski ega kohustus ei taha võtta. Kas tõesti pole siis mitte ühtegi äripinda/kruni rentida, mille alusel siis oleks saanud pakkumise teha? Ilmselt teatava pikkusega lepingu korral oleks isegi maa omanik nõus natuke investeerima ja mõne muudatuse tegema oma kuludega, kui seadus/hange nõuab. Muidugi jah kui tõesti iga aasta uus hange, siis on natuke küsitavam. Aga kindlasti on maatükke/objekte mis juba tükk aega pakkumisel ja huvilisi ei leita. Hanke huvilisel ilmselt oleks tulnud natuke tööd teha ja mõned eelkokkulepped ära teha ja oleks saanud pakkumisel ka osaleda. Aga vinguda, et hange meile ikka ei sobi on ka lollus. Olles ise ka tihti hangete korral nn linna poolel (samas seisus et vaja otsustada), siis tihti ongi häda selles, et kui lihtsad reeglid panna tuleb kohale samuti miljon sellist unistajat ja kui võidab, siis on pärast häda, et seda ei saa ikka ja teist ei saa ikka jne. Seega ongi vaja võimalikult täpselt kõik hankesse kirja panna, et saada asjalik partner, mitte et pärast hakkab mingi jauramine ja vaidlemine. Nähtud küll selliseid, kes suure hurraaga peale lendavad, aga a la 3a lepingu korral on 1a pärast juba pakkujal muud huvid ja teenus on alla igasuguse arvestuse. Seetõttu tihti tulebki välistada selliseid üksiküritajad."
 
paatos 28. märts 2015, kl 15.19
Mis massimõrv? Üleliigsed ja omanikuta koduloomad tulebki hukata.
 
tavaline lugeja 28. märts 2015, kl 22.31
Nii palju kui mina olen meediast lugenud ja pilte näinud siis Loomade Hoiupaiga nr 1 suur probleem on see, et terved tänavalt pyytud kassid lastakse kuhugile tuba 4 ja 5 kus on segamini haiged ja kaklejad kassid. Tglt peaks need kaklejad kassid hoopis puuridesse panema, eraldi teistest, sest need tekitavadki stressi malbetes ja tagasihoidelikes kassides ja need kakelvad 24 tundi, mistõttu tagasihoidlikumad ei söö ega joo, sest nad saavad peksa ja suyya-juua nad ei julge, kuivavad ja haigestuvad.
Terved kassid tänavalt saavadki need viirused sealt nendest samadest kõigi kasutusel olevatest joogi- ja sööginõudest!!! sealt hakkabki see probleem/massiline haiguste epideemia/surevus pihta.

Mina nt imestan miks ei suudeta kaklejad kassid eraldada teistest, panna puuridesse, neid ei ole ju nii palju, malbeid ja ehmunuid on hoopis rohkem, loomatalitajad ju näevad kes seal kaklevad... need tuleb eraldada kinnisesse puuri.

Mis puudutab seda prouat, siis... elu teeb ise korrektuurid... vahest aeglasemalt aga õiglaselt... võtame meie savisaare, mitte keegi ei saanud pujäänist jagu kuniks saatus tuli appi ja haigus murdis mehe... no ja edasi läheb ka see lugu täpselt samamoodi... imestan et proua ei suuda teha enda varjupaigas seda korrektuuri ja paljud loomad oleksid päästetud, st. nad ei haigestuks nii massiliselt, sest seal ongi probleemiks just massiline haigestumine ja see tuleb sellest et kaklejad on lahtiselt ja kalevad/domineerivad kõigi teistega kes sinna satuvad. krt, tehke seal siis ometi mingi muudatus, et loomad ei haigestuks nii massiliselt.

Sa kylvad haigust ja surma ja sa saad selle ka vastu, lihtsalt natuke läheb veel aega, kuniks see jõuab bumerangina tagasi sinu endani ja sinu pereni...sa ju peaksid teadma seda reeglit, see puudutab ka sind ja sinu peret.
 
jah321 28. märts 2015, kl 22.44
Sa eelmine vaata, et sa ise ei saa seda bumerangi endale tagasi. Külvad vaenu ja parastamist siis ei lähe kaua kui oled ise vb jalutuna ratastoolis või insuldiga halvatuna voodis. Tavaliselt teeb karma just parastajatele ja halva soovijatele endile väga kiiresti 1:0.
 
Moderaator 28. märts 2015, kl 23.08
<tavaline lugeja> vähk sind tabagu!
 
mhh 29. märts 2015, kl 00.28
noo, siis selle loogika järgi nii "moderaator" kui ka "jah321" surevad kiiremini kui need kassid seal varjupaigas. et ehk siis samad sõnad teile ja edu haigustes, mida siin nii agaralt teistele soovite.
 
njah321 29. märts 2015, kl 10.31
Njah321 ja Moderaator pol emidagi valesti öelnud. "tavaline lugeja" kutsus selle endale ise välja. Kui soovid teistele halba siis ole valmis ka ise sama saama. PS: hulkuvaid kasse tulebki hukata. Või kui sa sellega nõus ei ole võid neid sadade ja tuhandete kaupa endale kodu vedada, aga miskipärast sa seda ei tee.
Aga "tavalisele lugejale" soovin täpelt seda mida tema teistele parastas. Tundub, et selle inimese elus ei ole endalgi kõik korras kui leidis teise inimese haiguse selle koha kus ilkuda.
 
tavaline lugeja 29. märts 2015, kl 16.21
Mina olen lugenud läbi meedia neid lugusid. Viimati sattusin loole, kus tänavalt terve kass sattus loomade Hoiupaika ja seal rängalt haigestus.
Fakt on et ka terved loomad haigestuvad just seal asutuses! Miks nad seal haigestuvad? Sest nagu teada tubades 4 ja 5 on leitud loomad seal läbisegi nakatades üksteist ja kaklejad kaklevad ja sandistavad nõrgemaid.
Ja ikkagi olen ma alati meediast neid lugusid lugedes tihti tabanud end mõttelt, et mis sellele prouale saatus varunud on? Ta ei tee mittekui midagi selleks et asjad paraneksid, nagu zombi jätkab samamoodi, ometi ju kirjutatakse nii palju sellest.
Midagi kindlasti on, ja kui inimesed ei saa aidata, siis aitab saatus ise.
Teie vähid ja muud tõved saatsin teile endile tagasi.
Elu reegel ongi see, et tuleb tagasi. Mina ei ole loomatapja, vaid tavaline lugeja ja mainisin lihtsalt elu reeglit. Selles mõttes olen sama meelt, et liiga palju süütuid hingi seal majas külmavereliselt tapetakse. Seda on liiga palju. Ma arvan, et ma ei pane mööda, aga ma ei usu et kuskil mujal maailmas üks MTÜ laadne asutus tapaks nii palju kasse nagu seda teeb Loomade Hoiupaik.
 
tsiteerin 29. märts 2015, kl 16.28
Ja kui Tallinn oma lepingu lõpetab (varsti ikka lõpetab, jääb oluliselt vähemaks neid kasse. Mingil hetkel tehakse uued lepingud uue inimesega, uu(t)e mtü-(de)ga.
komm 5+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Onari Kämmal 24 minutit tagasi
> Larissal on lisa
> ks Tallinnale lepingud veel ligi 20 Harjumaa ja Ra
> plamaa omavalitsusega. Isegi kui Tallinnast ilma j
> ääb, siis neid teisi riigihankeid peab ta ikka eda
> si teenindama. Seega - minu arust oli juba eos suh
> teliselt idiootne proovida ehitada oma riigihankel
> osalemist üles puhtalt sellele, et peale hanke võ
> itu õnnestub olemasolevad ruumid üle võtta.
 
to tavaline lugeja 29. märts 2015, kl 18.24
Aga mis sa ise oled teinud, et hulkuvaid kasse aidata ja olukorda parandada? Ma ka tabasin ennast mõttelt, et saatusel ikka midagi varuks on, et sa ei taha neid kasse aidata. Alati saad ju mõne kassi omale koju juurde võtta aga sa ei taha ja lased neid peale 14 päeva hukata. Kui sa need endale koju võtaksid siis jääksid nad elama aga ometigi lased sa rahuliku südamega kassid maha tappa kuigi ometigi saaksid nad endale võtta ja ära päästa.
 
tavaline lugeja 29. märts 2015, kl 21.37
Kui nüüd järele mõelda siis pole ma siin elus peale irisemise midagi teinud.
 
õige tavaline lugeja 30. märts 2015, kl 00.12
No pole vaja siin libatseda. Eelmine kommentaar polnud minult.

Jutt käib sellest et loomade varjupaigas hukatakse metsikult kasse, kuna nad haigestuvad seal massiliselt ja neid pole võimalik sealt isegi päästa, kuigi päästjaid ju oleks. Neid kasse seal ei anta välja vaid hukatakse. Ja siis inimesed peavad kuidagi skeemitama, et sealt neid välja antaks. Uskumatu! Lugesin et isegi kirjutati kiri vastavasse ametiasutusse. Miks just seal kassid haigestuvad, täiesti terved kassid surevad juba enne kui nende "kohustuslik aeg" täis tiksub! See pilt noorest mustavlgest kassist, kes sinna Viljandi mnt tapamajja sattus oli tõesti piltidelt näha et täiesti terve, ja missugune ta oli juba nädala pärast, kohutav. Tapamaja omanik ei tahagi olukorda parandada, mitte ühtegi liigutust ega uuendust selles suunas ei tehta. Miks?
 
alkohoolik 30. märts 2015, kl 00.18
aga sa ju irised praegu ja ei tee midagi selle heaks, et neid kasse ei hukataks ja ei haigestuks.
 
komm 5+ 30. märts 2015, kl 00.44
alkohoolik
- 5+!!! nii see on! nad AINULT virisevad kogu aeg, aga kui aeg tegutseda - neid enam pole... ja see on paha, ja see ei sobi. hanke paljastas kõike! Hoiupaik oli ainuke pakkuja!
 
Just 30. märts 2015, kl 21.55
Jah, üldiselt kui teistele surma soovida siis see tuleb endale või lähedastele. Ma loodan, et need tegelased siin tuletavad endale seda meelde kui midagi nende lähedastega juhtub.
 
Just 30. märts 2015, kl 22.39
Ja minu siunamiste peale keerasid soome ehitajad minu kodus sellise käki kokku, et...
 
Julkuv Koer 11. märts 2020, kl 16.49
Meil siin ka Asulas oli üks brigadinna kelle muude ülessannete hulka kuulus ka mobiilse massinaga müristades plehkupannud penide paikapanemine. Tema oli siis see koeratüdruk Lotte. Aga praegu on tema asemel tüsedam meesterahvas ehk maksikoer Fik
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!