Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Prantsuse buldog
 
Prantsuse buldog 23. märts 2012, kl 14.40
Soovin endale soetada Prantsuse buldogi kutsika.
Millega peaksin arvestama selle tõu puhul, millised on tema miinused ja plussid? Kust ostma peaksin, mis hinnaks võib olla? Võibolla on kellegil pakkuda :)
 
miki 23. märts 2012, kl 15.05
Norskab, peeretab, ei talu külma ega kuuma ilma, jonnakas, solvub kiiresti, esimesena ei ründa kunagi, põhjuseta ei haugu, vajab pidevat seltsi, vajab suurt suhtlemist, lastega saab hästi läbi, oskab jalgpalli mängida, püüab, vähemalt üritab, hiiri püüda.
Lemmikloom üks kolmes. Temas on kõike: koera, kassi, siga, nahkhiirt.
See on ainus tõug, mida armastan ja alatiseks ihaldan.
Õnneks oman juba 14 aastat perekonnas buldogi
 
Prantsuse buldog 23. märts 2012, kl 15.14
Mõnus, see koer mulle meeldib! Kuskilt kuulsin, et sellel tõul palju haigusi, loodan,et see ei vasta tõele.Samuti pidi nende eluiga olema väga lühike?!
 
miki 26. märts 2012, kl 10.28
Kui on puhtast soost, mitte Kohtla-Järve variant (paaritatakse lähisugulasi), siis tervisega erilisi probleeme pole. Võibolla 15.aastaseks nad jah ei ela, aga sellepärast ära ette muretse!
 
Kossa 26. märts 2012, kl 10.46
Koeratõug, kes ei saa ise sünnitamisega hakkama. Valdav enamus kutsikatest tuleb ilmale keisrilõike abil.
 
borg 26. märts 2012, kl 12.45
Tuttaval on olnud aja jooksul 3 prantslast. Kaks neist olid nii heasüdamlikud, et laseksid või varga tuppa, seevastu üks nii tige, et ei lasknud isegi pereliikmetel pereema puudutada. Nendega ei saa ujumas käia - ei suuda nina vee peal hoida. See tige uppuski loetud minutitega kodubasseini ära. Näo voldid võivad palavaga hauduma minna - vaja spetskreemi. Ja neil võib nina ehituse tõttu (kõvasti aretatud tõug) tekkida hingamisraskusi. Kuna ma ise nendega just tihedalt kokku ei puutunud, siis annan edasi ainult seda infot mis meelde on jäänud.
 
miki 26. märts 2012, kl 12.57
ujumises on abitud küll, tänu massiivsele kehale võrreldes jäsemetega. Aga ta polegi vetelpääste koer, vaid seltsikoer. Nagu mängukoer, ainult et elab ja hingab.
Meie buldogile meeldib väga saunas käia. Esimese minejaga läheb, viimasega tuleb, vahepeal tiba puhkab.
Hingamisraskusi ei esine ja volte pole kunagi pidanud puhastama.
 
borg 26. märts 2012, kl 17.35
Ma siin üleeelmises postituses nati eksisin, aga küsisin järele. Sel perel oli ka ameerika buldog ja vot selle näovoldid kippusid suvel hauduma minema ja sel oli veitsa hingamisprobleeme. Uppus ära aga jah õnnetu prantslane ja seda loetud minutite jooksul.
 
Prantsuse Buldog 27. märts 2012, kl 11.14
Kumb siis haub ja upub ameerika buldog või prantsuse buldog? Ma kindlasti eelistan prantslast endale tiba pisem ja välimus ka armsam. Vahest on kellegil pakkuda müüa ? Samuti kirjutage ikka kui mõningaid probleeme teate veel mis võivad esineda :)
 
borgile 27. märts 2012, kl 13.09
Kindel, et oli ameerika buldog? Mitte hoopis inglise? Mu silmale on ambull märgatavamalt suurem ja siledam (vähem voldiline) kui inglise ja prantsuse buldogid. Ameerika buldogidel hingamis- ja haudumisprobleemidest on ikka märksa vähem kuulda kui neil väiksematel.
Igaks juhuks ameerika ja inglise buldogi pilt ja tõututvustus ka:
http://www.lemmik.ee/index.php?02871&kid=298
http://www.lemmik.ee/index.php?02871&kid=110
 
borg 28. märts 2012, kl 16.24
Eelmisele:
Sul on õigus - inglise buldog on õige.
 
am 30. märts 2012, kl 00.45
Ameerika buldog on ikka päris suur koer, neid nähes segi ajada ei ole prantslaste ja inglastega võimalik.
 
hummus 30. märts 2012, kl 07.03
Eelpool on kõik enamasti öeldud. Ise armastan seda tõugu. Prantslane on nagu teine laps sul peres. Tahab väga tähelepanu, hellitusi, on uudishimulik ja mängulusti täis. Tahab kaisus magada, jne. Veel meeldib mulle nende koerte juures nende lõhn. See ei ole selline koerahais, nagu tavalistel koertel, vaid tõeliselt puhas lõhn, natuke nagu meelõhn. Hästi krutskeid täis on nad.
 
karin eegreid 19. juuli 2012, kl 23.12
Kas oskab keegi soovitada, kumb oleks parem võtta, kas emane või isane prantslane ?

ennem on olnud emane bokser, emane staffi ja isane jack russel. kogemusi seega mõlema sooga.
 
gaga 20. juuli 2012, kl 10.29
Arvesta sellega, et poisid on poisid. Isased ikka veidi domineerivamad, agressiivsemad vbl. Emased rohkem õrnemad ja rahulikumad. Muidugi isased on jällegi välimuselt efektsemad, kuna neil on suurem lihasmass ja tugevam konstruktsioon, kui emastel.
Head memmekad on nad oma perenaisele/peremehele mõlemad, ma arvan.
 
D.R 21. juuli 2012, kl 19.02
Kas keegi oskab öelda, kust võiks saada praegusel ajal Eestis Prantsuse buldogi kutsikat ?
 
to D.R. 23. juuli 2012, kl 11.38
Võta lahti koer.ee, sealt kennelid ja kasvatajad, siis vali tõu järgi ja annab sulle kennelid, mis Eestis tegutsevad. Nende kodulehtedelt saad juba vaadata, kellel on kutsikaid plaanis.
Koertekojast võid samuti küsida.
 
as 23. juuli 2012, kl 12.30
koeras pole kõiki kenneleid, kõik kennelid saad kätte eesti kennelliidu kodulehelt, viitade alt.
 
Inimene kes soovib prantsuse buldogi:) 04. jaanuar 2015, kl 02.49
Kust saaks siis ikkagi osta sellist nunnut koera ???:)
 
:) 04. jaanuar 2015, kl 18.01
Koera saab osta kasvataja käest, kes on nõus Sulle teda müüma :) Kirjuta Kenneliidus olevatele kennelitele, ehk leiad mõne, kellel pesakond plaanis või juba olemas.
 
Ullike 06. jaanuar 2015, kl 02.54
Ja ära mõtlegi odavusele ja kiirusele rõhku panna--saad haige ja mittetõutu koera
 
pontus ponifaatsius 06. jaanuar 2015, kl 16.54
Prantslased on nii armsad, et neid lihtsalt musitaks päevad läbi. Mul 2 tk. Vaata koer.ee kennelid ja kasvatajad, seal on tõugude kaupa kennelid. Saad nende kodulehed läbi kammida ja vaadata, kellel kutsikad tulemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!