Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kassi harjutamine uue koduga
 
Kiisu 27. august 2017, kl 18.12
Kolime. Kass tuleb ka ja juba vanur on ta, 8.a. Kass on harjunud nii toas kui õues olema. Elame vaikses linnaosas, kalmistu ja mets maja taga. Kass käib naabruses ja ära ei jookse vms. Kolime nüüd täiesti uude kohta ridaelamusse. Kas kass ära ei jookse kui õue laseme? Või peaks esialgu toas hoidma? Peaks siis harjutama liivakasti, aga kass terve elu häda õuea teinud. Ümber majad ja maantee 1km kauguses. Kas kassil turvaline?
 
lxx 07. september 2017, kl 19.41
Proovi kassi nädal toas hoida ja kui välja lähete, siis esialgu koos ja hoia uks lahti, et kohe tagasi saaks kui tunneb end häiritult. Edaspidi proovi tuppa kutsuda lemmik krõbinate kolistamisega vm,arvan sul saab liivakast olema kõige raskem. Võib-olla hoopis,et kass harjub ennem kui te ise....
 
ei jaksa 08. september 2017, kl 21.40
inimene ei tohi olla nii loll, nagu teemaalgataja.
muidugi ei tohi kassi siis peale kolimist esialgu õue lasta, ta peab adapteeruma oma uues kodus esiteks, teiseks vahtima õuevärki aknalaual, tehke talle sinna pehme patjadega olemine, mil kummivõrk all, loomulikult, et te lamamisalus ei libiseks- seda vaja märkida, sest teil ei tundu olevat aimugi, mida te teete kassiga.
 
heldi 13. november 2017, kl 11.28
Meie elame ka kortermajas ja kassi võtmise, siis kassi kojukutsumiseks klõbistame võtmeid koos võtmehoidjaga . See helin on talle omaseks saanud ja vudib alati selle peale tuppa Nüüd juba 6 aastane,, Muidugi oli ta algul toas.
 
kadakas 13. november 2017, kl 11.29
Meie elame ka kortermajas ja kassi võtmise, siis kassi kojukutsumiseks klõbistame võtmeid koos võtmehoidjaga . See helin on talle omaseks saanud ja vudib alati selle peale tuppa Nüüd juba 6 aastane,, Muidugi oli ta algul toas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!