Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kutsikad
 
Küsimus/vastus 21. juuli 2023, kl 07.51
Tere!
Olen kutsika otsingutel ja praegu olen välja valinud siledakarvalise retriiveri, kuid ideaalis sooviks kuldse retriiveri ja siledakarvalise retriiveri ristandit. Öedakse, et nad on ebaõnnestunud, kuid mulle sobiks nii välimuselt kui ka iseloomult paremini ristand kui puhas siledakarvaline. Ja siit siis küsimus,et kas keegi oskab anda nõu, et kelle poole peaks pöörduma sellise küsimusega? Või kas kellegil endal voi tuttaval oleks pakkuda sellist ristandit?
Olen äärmiselt tänulik abivalmiduse eest!
 
.... 21. juuli 2023, kl 09.43
Eestis ei tee keegi selliseid ristandeid! Eriti veel tõuga, mis pole massiliselt levinud ega ka moekoerad (siledakarvaline). Kõik ausad entusiastid hindavad oma tõugu! Ei usu, et kellelgi juhtuks ka ups-pesakonda, tutvuda saad läbi tõuühingu. Tahad krantsi - võta varjupaigast! Retriiveriverelisi krantse teinekord ikka liigub. Ilmselgelt pole huvi tõu vastu, vaid suvalise segaverelise, seega - mis vahet, missuguse taustaga sõbrake rihma otsas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!