Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
HOIATUS LOOMAARSTI VASSILKO VLADISLAVI EEST!!
 
Tõeliselt pettunud!!! 14. juuli 2006, kl 14.17
Tere,

Räägin siis lühidalt oma jutu ära...

Võtsin Tehost omale hoida toreda kiisukese kellel hakkas eile õhtul paha, oksendas, ei söönud ja oli väga apaatne.
Helistasin kell 23.00 infotelefonile ning sain Vassilko Vladislavi nr kes pidi loomaarstiabi andma 24h.
Helistasin talle vastu võttis tugeva vene aksendiga meesterahvas. Kurtsin mure ära, mille peale ta kutsus kliinikusse KAPI TN 9 (WISMARI HAIGLA TAGA). Läksin suure jooksuga kohale kuna kahtlustasin katku, palusin tal teha mõni vitamiinisüst vms, et kiisuke hommikuni vastu peaks, et saaksin oma loomaarsti juurde minna (Olga). Tegi süsti ning ütles et antud süst TUGEVDAB immuunsüsteemi ning KINDLASTI MINGIL MOEL kahjulikult küll ei mõju (KORDUVALT KYSISIN YLE). Arst tundus mulle vahepeal küll pisut kahtlane nagu OLEKS KERGELT JOOGINE (kusjuures kõrvaltoas keegi norskas)!!!Ütlesin KORDUVALT, ET EI SOOVI RAVI VAID MIDAGI MIS AITAKS kiisul HOMMIKUNI VASTU PIDADA. Mainisin vitamiinisüsti!!

Küsisin ka, et mis tema arvab kas on tegemist katkuga millepeale tema ytles, et 100% ei ole katk!!

NII...hommikul läksin Olga juurde, tegime katkutesti mis osutus positiivseks! Kõige hullem on aga see, et kiisukese elulootus on vaid 1% kuna süst mille Vladislav Vassilko tegi oli hormoonsüst mis võtab immuunsüsteemi täiesti maha (ca 10ks päevaks)!! Nii, et antud juhul kiisuke võidelda ei saa ja mitte tänu sellele, et ta ise seda ei tahaks...:(
Ja huvitav oleks teada paljudele loomadele ta oma nn "imesüsti" juba süstinud on KELLEL TEGELIKULT ORGANISMI TUGEVDAVAT SÜSTI HOOPIS VAJA ON??

HELISTASIN KA POLITSEILE NING PALUSIN ANTUD DOKTORIT KÜLASTADA JA TEMA PROMILL ÄRA MÕÕTA, KAHJUKS AGA EESTI POLITSEI MULLE appi ei tulnud.

KÜLASTASIN Vassilkot KA TÄNA, OLI SILMNÄHTAVALT jälle JOOGINE NING VÄLJA ASTUS sealt samast veel üks tugeva promilliga härrasmees (ehk sai siis öine pidu läbi).

Tahan antud kirjaga vaid kõiki loomasõpru hoiatada nimetatud loomaarsti eest!!!Kusjuures see ei pidanud olema tema esimene eksimus!!

Teen kindlasti avalduse ka Veteriaarkeskusesse & seda asja nii, ei jäta.

Ja palun neid kellel mingisugunegi kogemus antud arstiga võtta minuga ühendust...
kaizale@hot.ee
 
kiisumemm 14. juuli 2006, kl 14.36
Kurb lugu:( Loodame selle 1% peale... Vist peab õppima ise süstima ja varuma ka mõningaid vastavaid abivahendeid. Mul selle arstiga kogemus puudub, küll aga olen helistanud pühapäeva hommikul kell 7 Tiina Toometi tasulisele numbrile ja vastas küll, kuigi unise häälega:) Samal ajal Endel Pendin, kes pidi ka koduvisiite tegema, ennast küll välja ajada ei viitsinud mingi tavalise triibiku keerulise sünnituse juurde:(
 
asjapulk ! 14. juuli 2006, kl 15.34
Tere,

Kindlasti tegite õige otsuse, et sellest laiale ringile ka teatasite....ei tea kui palju veel tänapäeval selliseid VASSILKOSID ringi luusib kellel litsents vanast ajast hambus aga edasi ise ei arene....krt ja veel joobes tööl.

Tubli tüdruk, et asja kella külge riputasid, sest palju eestis elavad inimesed jätavad asja katki sellises olukorras ja lähevad lihtsama vastupanu teed (ehk ei tee midagi), nii need nn põlvepeal tegijad edasi tegutsevadki.

Respect !!!!
 
Krööt 14. juuli 2006, kl 15.49
Loomulikult on õige. Isehakanuid loomaarste ei tohi olla. Teevad abi asemel kahju.
Jõudu!
 
Tõeliselt pettunud!!! 14. juuli 2006, kl 16.01

Ega ma üksi asjaga tegele :) Mul üks Tõsine abiline ka :)


Tahangi siinjuures tänada kogu südamest abi eest millega on mind aidanud mu sõbranna Triin V... :)

Koos vapralt lõpuni ;)
Triinud
 
marii 14. juuli 2006, kl 16.04
väga hea, et kõiki hoiatad ! ja kindlasti tee avaldused, kuhu vaja. ära jäta seda asja lihtsalt nii - liiga palju on meie ümber ükskõiksust ja käegalöömist !

aga sinu kiisukesele hoian kahe käega pöialt ja loodan südamest, et ta tuleb kriisist välja ja paraneb !

anna teada, kuidas teil läheb.
 
kukulind 14. juuli 2006, kl 16.07
Oi-oi-oi kui kurb.... nurrud on vaprad loomad, EHK peab vastu.... Olga on tõesti super, kahju, et tema ei ole 24h kättesaadav kuigi, jah, samas saan aru, et inimene tahab ju puhata ka..... Musid kiisule!!
 
... 14. juuli 2006, kl 16.09
Aitäh hoiatuse eest, sellistest asjadest PEAB rääkima!
 
PV 14. juuli 2006, kl 20.03
Hoian pöialt su kiisule! Ma ise kaotanud ühe kiisu katku pärast
:(
 
kassiomanik 14. juuli 2006, kl 21.17
Minu kogemus sama arstiga on paari aasta tagune. Öösel jäi lemmik raskelt haigeks, ei tõstnud enam pead, kukkus joogikaussi. Sain sama arsti numbri. Siiski ma tema kliinikusse ei läinud, kuna Tartu mnt. kliiniku arst oli ka nõus öösel tööle tulema ja aitas raskel hetkel. Venelane sõimas mind mobiilil terve järgmise päeva,ähvardas ja nõudis raha. mälu järgi ca 700 krooni.
 
süsi 15. juuli 2006, kl 00.54
dr. kon ravib ka kõike ja kõiki oma "ime"süstiga, mis hiljem osutub hormoonsüstiks. see lihtsalt osadel kombeks. likvideerib esialgu sümptomid, aga ei ravi ja raskendab põhjuse kindlaks tegemist.
 
XXL 15. juuli 2006, kl 16.34
Kuidas kiisupoegadel läheb? Kas peavad vastu?
 
marin 15. juuli 2006, kl 21.47
kokkupuude dr Vassilkoga 16 aasta tagune, siis töötas ta Paala tänava vet laboris ning oli üsna noor ja entusiastlik inimene veel. Meie saime koronaviirusesse nakatunud kutsikale igaljuhul abi. Tuli kohale, kirjutas rohtu, andis soovitused. Kutsikas jäi ellu ja paranes. Pregusel hetkel kokkupuude mainit doktoriga puudub.
 
ann 16. juuli 2006, kl 07.21
Olen dr.kon imesüstide tõttu kaotanud aastaid tagasi oma armsakaaslase. kuna hormoonsüstid tekitasid jäädava neerukahjustuse.
 
Tõeliselt pettunud!!! 17. juuli 2006, kl 09.31

Kiisuke suri pühapäeval...peale 2 päevast võitlust


Teine kiisuke aga kes Vassilko imesüsti ei saanud võitleb edasi...

Oehhh Kurb :(
 
k. 17. juuli 2006, kl 09.44
niii kahju...
 
asjapulk 17. juuli 2006, kl 10.19
Lihtsalt pole sõnu....
Kujutan ette mis tunne on. Võtad varjupaigast kiisud et nende elusid päästa, siis tehakse nn. imesüst ja kiisuke sureb 2 päeva pärast....
Au sellistele inimestele kes selle asja ette võtavad ja aitavad kodutuid loomi.....kahju aga, et eestis üks arst arvab, et tal oma ravimetoodika.
 
kiisumemm 20. juuli 2006, kl 13.59
Kuidas teisel kiisul on läinud? Loodan parimat....
 
Tõeliselt pettunud!!! 20. juuli 2006, kl 15.21

Lähen täna teisele kiisule järgi!
Ei julge veel midagi öelda aga saab koju ;)

eks siis vaatame kuidas ta paraneb :)

Loodan parimat...
 
kiisumemm 20. juuli 2006, kl 18.13
Hoian koos kõigi oma kiisudega pöidlaid ja varbaid:)
 
Tõeliselt pettunud!!! 20. juuli 2006, kl 23.02
Suured tänud kõiki toetuse eest!

Tore, et on inimesi kes hoolivad.

Mina Hoolin ka :)

Mängib teine nii, et maa mytsub :)Tundub, et täna on just Tema maailma õnnelikum kiisu .)
 
kiisumemm 21. juuli 2006, kl 14.00
Kassijumal on vahel ka hea:) Tore, et sellel kiisul hästi läks ja kahju, et teine mingi tõpratohtri pärast oma elu pidi jätma:(
 
kassikeste omanik 22. juuli 2006, kl 15.11
minu sügav kaastunne kiisu kaotuse puhul...
Endal 2 kassi, kellega oleme ligi 4 aastat vet. Vassilko juures Kapi tn käinud ja läheme ka edaspidi. Usaldan oma kiisud täielikult selle hooliva veterinaari kätte (käinud ja näinud veterinaare küllalt). Olen ka helistanud hilisõhtul ja kassid ning pererahvas (oskab lohutada nii loomakest kui peremeest) on alati abi saanud.
 
triin 18. september 2015, kl 15.23
Mina olen oma koeraga juba üle 10 aasta tema juures käinud ja usaldan ka edaspidi. Ta tõesti proovib eesti keeles rääkida ja leian, et see arst on väga kogenud ja hooliv.
 
vitamiin maiääss 18. september 2015, kl 18.20
mingit nn vitamiinisüsti pole ilmselt olemas.
kutsusin kord mingi arsti koju, too tegi mu köhivale siiamile vitamiinisüsti. köha läkski varsti üle, asi tundus toimivat.
hakkas teine kass köhima, kutsusin teise arsti, kes kodus käib, sest seda esimest ei saanud enam kätte, teine arst vaatas mind imelikult, kui palusin, et tehku vitamiinisüst, et eelmine kord toimis.
sain sellest klaasistunud pilgust aru, et mingit nn vitamiinisüsti pole olemas, et see esimene arst ajas mulle jama.
arsti valik on nagu vene rulett. kusjuures ka parim arst võib olla sinu juhtumi puhul väsinud või muidu mentaalselt halvas seisus, keegi pole kaitstud kunagi, et midagi valesti ei läheks.
muidugi on eriti hull lugu siis, kui arstid teadlikult valetavad või suvalist stta süstivad ning selle eest veel raha võtavad. arste on kahjuks igasuguseid, noh nagu lauljaid näiteks.
 
äss 18. september 2015, kl 21.47
Vitamiinisüst on olemas küll, minugi koer saanud. Süstitakse teatud grupi vitamiine, ainult et vahel võivad need kasu asemel kahju teha, näiteks mingi allergilise reaktsiooni tekitada.
 
.... 21. september 2015, kl 19.14
Jõgeva eelmine loomaarst tegi koerale operatsiooni samal ajal kui ise oli täiesti täis. Asi lõppes sellega, et arst jäi operatsioonilaua alla magama, samal ajal kui koer lahti lõigatud (õnneks vist jõudis enne ära kustuda, kui oleks pikema lõike teinud ). Koer jäi ellu. Eestis on selliseid loomaarste palju.
 
sedasi 10. oktoober 2015, kl 23.39
Dr.Vassilko on kogenud arst ja aidanud palju.Kuid viimasel ajal murrab depressioon koeri,kasse,tavainimesi ja ega inim-ega loomaarstidki puutumata jää.Haigeks jäävad loomad ja nende ravijad.Kahjuks.Ja lemmikute omanikud lasevad tihtipeale kaua haigustel areneda.
 
Vassilko naabrinaine 25. detsember 2015, kl 15.23
Olen Vassilko naaber olnud juba 6 aastat, tegu on parandamatu alkoholisõltlasega, kuna kapi tn meil sama kodupood siis on ta pidevalt seal oma liitrist pakiveini ostmas. Pidime oma kassi tema juurde kastreerima viima, see oli ka u 6 aasta tagune lugu, härra oli sügavas pohmellis käed värisesid ja ka lõhnad käisid üle pea, krabasin oma kassi ning tulin koju tagagi. Jalad on tal joomisest kanged, kuid tiksub ikka edasi, olen siit sealt kuulnud veel lugusid aga las igaüks ise otsustab.
 
Vassiliko pikaajaline klient 07. veebruar 2017, kl 02.44
Mina jällegist ei laidaks, esiteks olen abi saanud läbi tema lausa oma 5 erineva koeraga.
Tõesti, kui helistada talle näiteks kell 3 öösel, et küsida abi võib olla ta alkoholitarbinud (millest ma saan absoluutselt aru) AGA ta tuleb kohale! Vaatab ükstahes mis päeval, mis kellal lemmiklooma üle ja ei sunni mitte mingiks vaksiiniks, kui vaja saab kohe sõidutada kliinikusse ja teha röngen ja muud uuringud.
Võibolla tõesti on tal probleem alkoholi taribimiseg aga kuna ta on niivõrd kätte saadav ja kui pole pädev teatud operatsioone ja rohte välja kirjutama siis tal saadab esimese asjana teid spetsialiseerunud tohtri juurde ja seda ka kiirelt.

Eesti keel pole tal küll emakeel, kui kes vähegi oskab ja soovib venekeeles suhelda on ta vägagi pädev oma töös.

Meie pere on igatahes igati tänulik olnud juba üle 10 aasta.



Ei tahtnud küll kiidulugu kirjutada ja tunnen kaasa postituse algatajale kellel selline situatsioon aset leidis- alati on hea kui on võimalus minna ka teise doktori vastuvõtule kui asjaga pole niivõrd kiire.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!