Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kass ja signalisatsioon
 
Kadi 07. oktoober 2003, kl 13.20
Sooviks endale võtta kassipoega aga majas on signalisatsioon. Tekkis küsimus, kas signalisatsioon reageerib kassi liikumisele?

Samas olen huvitatud ka väikeste kiisude pakkumistest Tallinnas.
 
Kiisutaja 07. oktoober 2003, kl 13.30
Signalisatsioon reageerib kassi liikumisele. Seetõttu mul üks tuttav kassi võtta ei saanudki.
 
Kadi 07. oktoober 2003, kl 13.34
Jube jama. Lastele juba lubatud kiisu võtta ja nüüd ei saagi? Signalisatsioonist loobuda ka ei tahaks, sest kord juba vargad käinud.
 
Jeti 07. oktoober 2003, kl 13.36
Minu teada reguleeritakse signa vastavalt looma kaalule, et kui kassist raskem elukas mööda tuba ringi trampima hakkab, siis läheb signa tööle.
 
.-. 07. oktoober 2003, kl 13.37
äkki saad ühest toast signalisatsiooni välja lülitada j akui kodunt ära lähed, siis kassi sinna tuppa jätta ja ukse kinni panna.
 
krips 07. oktoober 2003, kl 13.43
Meie võtsime ka kiisu ja ei tahtnud ka loobuda signalisatsioonist. Siis valisimegi kassile meelepäraseks kohaks saunaruumi ja nüüd kui kodunt ära lähme, siis paneme signa, nii et saun jääb valvest maha.

Nii et kõikidele asjadele leiab lahenduse!!!
Edu teile :-)
 
piiga 07. oktoober 2003, kl 13.50
On olemas spetsiaalsed signa silmad, mis kassi märkamata jätavad. Need tuleks lasta siis paigaldada. Kasvõi ühte ruumi siis, kuhu kassi jätad, kui signa peale paned. Mul on triibuline 2,5 kuune kiisutüdruk pakkuda ka!
 
keit 07. oktoober 2003, kl 14.12
Mul on pakkuda 5kuune kassipoiss. Mustvalge arlekiinkass. Arlekiin sellepärats, et värvid käivad tal rombiti.
 
kõuts 07. oktoober 2003, kl 14.29
Meil on saunas "koeraandur" ja sinna paneme oma karvased kinni kui maja signa alla paneme. Aga need andurid on hulga kallimad kui tavalised.
 
piiga 07. oktoober 2003, kl 14.44
seda küll, et need on kallimad jah
 
täiskuu 07. oktoober 2003, kl 14.55
ülevalpool temades otsib üks õnnetu kiisuke kodu omale.
 
Sihvka 07. oktoober 2003, kl 15.16
Ja mina jälle pasundan oma vaeslapsest. Et lumivalge emane umbes 2-kuune kiisupreili täitsa saadaval. On teine seltskonnaga nii ära harjunud, et kui mu vanemad paariks päevaks linna tulid, siis tagasi minnes käis kassilaps neil pool päeva saba püsti järgi ja kaebles, kui paha tal üksi maal olla oli. Üritame teda mitte väga ära hellitada, sest kui keegi teda ei taha, jääb maale talveks üksi. Sellest hoolimata kipub majja trügima ja sätib ennast eeskojas koera kohale ja kukub seal õndsalt silmi vidutades nurru lööma. Vana koeraga on ka nii suureks sõbraks saanud, et käib ennast koera vastu nühkimas ja kõhu all tissi otsimas. Koer siis lakub teda ja kass on nii õnnelik, et tehakse pai. Kusjuures pärast on ta siis parajalt tatine. :) Süles oskab ka asjast täit mõnu tunda ja nurr läheb kohe lahti.
Igal juhul oleks ma hiigla õnnelik, kui see kassilaps leiaks endale kodu.
 
Töntsa 07. oktoober 2003, kl 15.24
Tavaline signalisatsioon tõesti reageerib kassi peale. Meil sai suure pealekäimisega osa ära vahetatud loomaandurite vastu, need ruumid kuhu kassil üksi asja pole jäid samaks.
 
kassimamma 07. oktoober 2003, kl 17.38
panime just ka endale koju signalisatsiooni, tavalised andurid maksavad mingi 550,-tk, loomaandurid aga umbes 650,-tk. nii et meeletut hinnavahet pole. küsivad ka, et kas on koer või kass.
*aga kassimamma komistas ise kah ühe "kala" otsa ja paraku tehnik, kes signalisatsiooni paigaldas ei hoiatanud - peab hoolega vaatama, et mööbel oleks nende andurite suhtes sedasi paigaldatud, et kass ei pääseks kapi otsa hüpates andurile liiga lähedale, muidu hakkab ikkagi signa üürgama. sellega meil vähe oli jama.
 
oxx 07. oktoober 2003, kl 23.07
meil oli ka kassiandur :)) pole 2 aasta jooksul kassi peale kisama hakanud, aga küll on üks varas vahepeal kõik ehted ja arvutid minema viinud, kuna falckis töötavad jobud, kes kutse peale tulevad pool tundi hiljem ja siis sõidavad ka lihtsalt majast mööda :'[
 
Kass 08. oktoober 2003, kl 14.13
On olemas spets andurid vastavalt kasvule(loomadele),mis ei reageeri - meil on ka ,kuid kassi peale pole piuksunud - V.A. 1 x (eelmise kiisu ajal) ku ta oli üksi kodus ja astus käpaga (!) kõigepealt sinna lülitile ja siis lülitas raadio ka mängima - nii,et kui koju tulime siis "elu kees"!Küsi täpsemalt poest järele kust ostsid v.ostad!
Kiisust pole selle pärast mõtet loobuda.
 
Mauno Lurbe 08. oktoober 2003, kl 15.54
Ma ei tea küll, kust "signaStockmannist" te oma andureid ostate, aga ise ostsin just möödunud nädal sellise 18 kg piiranguga liikumisanduri ca. 250.- eest ja loomulikult mitte säästumarketist vms kohast.
 
voldik 08. oktoober 2003, kl 16.04
to Mauno Lurbe: signasid on mitme hinnaga, vastavalt kvaliteedile. Ma näiteks 250 eegiseid ei julgenud osta, võtsin vähe kallimad. Igaks juhuks.
 
Mauno Lurbe 09. oktoober 2003, kl 09.42
Eks muidugi on neid mitme hinnaga, kuid kui keegi küsiks mult miks ta peaks ostma just 2x kallima IP anduri (jättes välja muidugi noname asjad), siis ma ei oskaks seda põhjendada :( Ise ostsin Visonic K-940 (www.visonic.com) anduri ja ei oska sellele eriti miskit ette heita. Meie 3 kg kaaluvat kiisupreilit ta igatahes ei registreeri.
 
eid_152b6fcc5a3875 18. juuni 2017, kl 22.56
Kõige mõistlikum panna lokaalne valvesüsteem, mis saadab häireteate telefonile sms´i või kõnena ning häire korral tellida turvapatrulli kontroll CrabSec äpiga https://app.crabsec.ee/
 
hea 20. juuni 2017, kl 10.35
soovitus....14 aastat hiljem
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!