Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
koer sööb juurvilju,puuvilju
 
tipsi 18. märts 2006, kl 19.48
dobermanni kutsikas sööb värsket kapsast,kurki,tomatit eriti maitsevad viinamarjad.Kas kellegil veel selline koer,mis kõik nahka pistab?
 
B 18. märts 2006, kl 19.52
Loomulikult :) Erilised lemmikud õunad ja mandariinid. Paprika ka lemmikute seas. Tegemist muidugi bassetiga, kes teagupärast valmis kõike nahka pistma :)
 
Ja jah 18. märts 2006, kl 20.01
Minu koer tegi hommikul aiale tiiru peale, kõik küpsed vaarikad ja tikrid vohmis sisse. Sügisel siis ahmis õunu.
 
KS 18. märts 2006, kl 20.06
viinamarju ei tohi koerale anda. Nagu rosinaidki.
 
t 18. märts 2006, kl 20.30
tsitruselisi pole ka koerale soovitav suurtes kogustes anda, kuid kui natuke sööb, pole hullu, saab vaheldust lihtsalt.
 
a. 18. märts 2006, kl 20.38
meie bassukas sööb ka kõike, sealhulgas ka viinamarju ja rosinaid, kuid mitte palju korraga, näpu vahelt mõned ikka saab.
on üks asi, mida tema ei söö- supi seest herneid. Ta oskab isegi hernesuppi nii süüa, et lakub terveks jäänud herned supist puhtaks ja jätab siis "pärlid" kausi põhja :)
 
moosivaras 18. märts 2006, kl 21.57
Koer peabki köögivilju sööma, seda on tema tervise huvides vaja. Mandariinid jah pole kasulikud, aga väikses koguses ei tapa kah :D
 
ja 18. märts 2006, kl 23.08
väheses koguses ei tee viinamarjad ja rosinad ka halba
 
algaja koeraomanik 19. märts 2006, kl 09.18
Miks ei tohi koerad süüa viinamarju ja tsitruselisi?
 
päikseke 19. märts 2006, kl 10.21
Minu koerad samasugused. Õunad, tikrid põõsa küljest, vaarikad.
Toores kartul ja porgand. Neid võtavad käpaga sügisel peenrast kohe ise :)
 
Sayonara 19. märts 2006, kl 11.16
Minu koerale maitsevad mandariinid,viinamarjad,maasikad ja pirnid kaa.tegemist siis krantsiga.
 
chilipi 19. märts 2006, kl 11.16
Mõnel koeral põhjustavad rosinad ja viinamarjad surma. Miks, ei olegi üheselt selge, vähemalt pole mina ühest vastust leidnud.

Vaja koeral puu- ja juurvilju otseselt pole, sest ta ei omasta seal sisuliselt midagi. Selleks peaks nad olema püreestatud, et omastaks. Toimib küll kui kiudaine, niiet kahju ei tee - ainult hunnikud tulevad suuremad. :P Minu arust paljud söövad neid lihtsalt maitse pärast. Porgandi söömine näiteks ka puhastab hambaid, niiet las söögu.
 
koeraomanik 19. märts 2006, kl 17.32
...minu Ameerika coccerspanjel sööb kõiki eelpool loetletut, pluss magustoiduks küüslauku. Koos paneme tomatitaimed kasvuhoonesse, koos ootame nende valmimist...
 
Mimi 19. märts 2006, kl 18.15
Aga meie taks pistab nahka k6ik eelpool nimetatud + eriliseks lemmikuks on marineeritud kurk....
 
aa 19. märts 2006, kl 21.34
to koeraomanik
küüslauk on koertele kategooriliselt keelatud
samuti ka kakao

enda koer sööb samuti kõike...talvel ju nii suur vitamiinivajadus, porgandid ja kapsad lähvad nagu niuhti :)
suviti kõnnib nii muuseas maasikapeenardest mööda ja naksab mõned endale suhu, nii et pool maasikat jääb varre külge rippuma.. ja mina veel arvasin, et need on varesed
 
kaslane 20. märts 2006, kl 09.56
mul on dober, kes sööb kõike.Lihtsam on loetleda, mida ta EI söö.Ta ei söö nimelt lehtsalatit, tooreid seeni, ingverit ja sidrunit. Kõik muu läheb alla.Ka alkohol,kui muidugi kätte saab.
Erilised lemmikud on kõik marjad( ka tikrid ja otse põõsast), õunad, hapukurgid, tomatid, hallitusjuustud.
 
Plika 20. märts 2006, kl 10.24
appi, meie koer sööb väga palju viinamarju ja rosinaid...
 
kv 20. märts 2006, kl 15.34
meie koer sööb kõike eelpool mainitut, lisaks käib ise peenralt kurke võtmas, väga maitseb hapukapsas ja marineeritud kurk. Kui kartuleid koorin, ootab seal, nii et sülg tilgub ja kui ei saa, siis läheb varastab pärast ise korvist.
 
koeraomanik 20. märts 2006, kl 16.05
to aa...
palun põhjenda, miks ei või koer süüa küüslauku.
Küsisin koeratohtrilt, ütles ka et ei soovita, kuid ei põhjendanud.
Kas sibulat võib süüa?
 
Kana ja Konn 21. detsember 2017, kl 10.21
Tere

Viinamarjad ja rosinad on ohtlikud. Loe netist.
 
Kana ja Konn 21. detsember 2017, kl 10.25
Küüslauk ja sibul ükskõik millisel kujul tapavad punaseid vereliblesid ja tekkib aneemia!!!!!
Mitte mingil juhul ei anna ma isegi näiteks kartulisalatit millel on kas või veerand pisikest sibulat sees.
Sama jama on shokoladiga, mida tumedam seda tapvam!
 
Kana ja Konn 21. detsember 2017, kl 10.29
Tundub olema alles koeralaps. Siis nad söövadki paljusid köögi- ja puuvilju. Kartul ei tohiks midagi teha, see isegi ei anna talle kaloreid kuna on nagu inimesele seen mis lihtsalt maost läbi jookseb. Üks tuttava tuttav tappis oma koera sedasi, et toitis teda põhiliselt kartuliga, millele oli siis lisatud rasva ja vahel konti. Koer ei elanud kaua- suri vitamiini- ja toiduvaegusesse. Vaene omanik, lihtsalt ei teadnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!