Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Hamster pistis jooksu
 
õnnetu 20. detsember 2006, kl 10.28
Oh seda hajameelsust küll!
Unustasin puuriukse lahti ja nüüd on ta läinud. Panin põrandale veidi söögipoolist ja maiuseks veidi värsket kapsast, mis talle väga maitseb. Äkki ilmub selle peale välja. Kuna elan kortermajas, kardan, et võibolla on leidnud mõne augu, kustkaudu minema plagada (hamstrile piisab sellest, et pea läbi mahuks).
Ta pole päris vabalt korteris ringi jooksnud, seega ei ole tal ka nn lemmikkohti, kus ta kükitada võiks.
Kuigi saan ise ka aru, et ega siin suurt muud teha polegi kui otsida, siis ikkagi... palun... on kellelgi olnud sarnast olukorda ja kas olete oma loomakese kätte saanud.
Lihtsalt hirmus kurb olen ja kuri iseenda peale!
 
liisu:) 20. detsember 2006, kl 10.30
olid kunagi paar aastat tagasi ka hamstrid....üx jooksis ära..nad ei ole eriti nutikad tegelased......ja tagasi ta ei tulnud....
 
Margit 20. detsember 2006, kl 10.54
Kunagi lapsepõlves elas mul põllult toodud hiir puuris. Ühekorra sai vabalt jooksma. Leidsime ta klaveri seest. Klaverisse sai pedaalide aukude kaudu. Kuskilt oli ta veel ajalehti leidnud ja sinna juba ajalehepudist pesa teinud.

Vaata üle varjulisemad kohad korteris kuhu ta võiks pugeda ja siis seal kükitada. Kapid, kapitagused, vannitoas äkki vanni-kraanikausi juures kuskil.
 
... 20. detsember 2006, kl 12.45
mul pistis ka kord hamster jooksu... ja samuti ei tulnud tagasi. ei tea kuhu ta kadus, sest korteris kuskil mingeid "avasid" polnud ja kolimise käigus ei leidnud me ka pärast midagi.

teine hamster, kes kord jalga lasi, tuli siiski tagasi.
kadus ta umbes kahe-kolme kuusena. oli siis pisike ja armas, mõtlesime samuti, et enam tagasi ei tule, sest oli kadunud juba üle kuu aja. kuna vahel öösiti kuulsime krabistamist, siis igaks juhuks panime söögikausikese tugitooli peale (ise ka ei tea miks just sinna) ja kõrvale ämbri, et juhuks, kui öösel keegi teda seal märkab, siis saab ämbrisse ööseks panna.
hommikul ärgates, istus ämbris üks enneolematult suur karvapall. tundus justkui hamstri moodi, aga mitte see, kes meil kaduma läks. pärast alles saime aru, et ju on ta meil pikakarvaline hamstripoiss(karv ca 1cm) ja tõenäoliselt oli ise tugitooli ääre pealt komistanud otse ämbrisse, sest mitte keegi öösel üleval ei olnud.
 
hamstri vanaema 20. detsember 2006, kl 13.11
Vaata sektsioonkappide tagused hoolega järele.Meie oma põrutas just sinna iseseisvst elu alustama,tassis kaas puurist süüagi.Anna teada kui üles leiad.Eks!!
 
teemaalgataja 20. detsember 2006, kl 13.26
Kõigele lisaks on (st oli) mu hamstrike ka kaskadöör.
Puur oli nimelt laua peal ja kuidagimoodi ta sealt laua pealt alla sai. Tõenäoliselt siis hüpates.

Kunagi ammustel aegadel lapsepõlves oli mul hamster, kes jooksis elamises vabalt ringi ja nö ajas omi asju. Tugitooli all oli selline äär, mille peale ta ronis ja võis seal tunde vaikselt istuda. Lõpuks kui istumisest isu otsa sai, ilmus ise välja. Ei tahtnud ta kusagile põgeneda.
Aga nii nagu on erinevad inimesed, on erinevad ka loomad.

Kui õhtul koju lähen, keeran terve elamise tagurpidi.
Annan kindlasti teada kui peaksin ta üles leidma. Loodan seda väga, sest liiga armas oli ta mulle.
 
naabrid 20. detsember 2006, kl 13.57
kui saad ,teavita ka naabreid.Tean hamstrit,kes peale plehku panekut ilmus välja 2 korrust allpool naabri all olevas korteris.
 
triini22 20. detsember 2006, kl 14.02
Proovi olla hästi vaikselt ja kuulata kas ta krõbistab kuskil, äkki leiad nii üles. Edu otsingutega.
 
;) 20. detsember 2006, kl 14.51
Omal pole hamster plehku pannud,aga kolm korrust ülevalpool elava tüdruku hamster oli äkisti meie wc-s.:DTüdruk oli eelnevalt pannud kuulutused trepikotta,et hamster jooksus,ega muidu poleks osanud kuhugi teda pakkuda.Pane kah trepikotta kuulutused,kui keegi leiab,teatakse,kuhu rändur tuua:) Hoian pöialt!
 
x 20. detsember 2006, kl 15.56
Päeval nad tavaliselt magavad, ehk õhtul millalgi ilmub välja toitu näkitsema.
 
www 20. detsember 2006, kl 18.37
Mul panid 2 hamstrit plehku sektsiooni alla.Kui 2 kuud hiljem nad sealt lõpuks kätte sain,olid nad täitsa metsikud ja hammustasid kätt.Neist enam normaalseid lemmikuid küll ei saanud.
 
rõve tapahimuline inimene 21. detsember 2006, kl 08.33
Mina lõin maha omaarust hiire, nägin kaugelt tulemas ja olin raamautriiuli juures raamat käes ja viskasin sellega. Ei ole üldse vägivaldne inimene, aga oma 6 korruse korteris nägin esimest korda kedagi jooksmas ning olin metsikult ehmunud, ei ole meil mingeid putukaid ega parasiite muidu.
Pärast kutsusin sõbra vaatama, ise ei julgenud enam raamatu alla vaatama minna. Sõber tuli vaatama ja ütles, et näe sa lõid ju hamstri maha.
Oligi hamster... Ei tea kelle oma ja kust tulnud.
 
a 15. juuli 2018, kl 23.28
minul jooksis ka ammu hamster ära aga õnneks saime ta kätte ta oli ühe suure kapi taga panin sinna juurde toitu ja hommikuks oli sealt põhimõtteliselt kõik söödud ja siis saime aru et ta seal taga kui sul on mingi suur kapp kodus tasuks vaadata ja sinna serva peale toitu panna äkki siis ilmub välja hoian pöialt....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!