Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Minge loomaaeda!
 
Cat 14. oktoober 2002, kl 12.02
Minge loomaaeda hüäänikutsikaid vaatama!
Enne Troopikamaja, leopardidega samas reas, otsmises puuris. 5 kutsikat.
Kui ma kassipoegadele suudan veel paar minutit vastu panna, enne kui kudistama-pludistama hakkan, siis hüäänikutsikad on absoluutselt vastupandamatud! Ma lihtsalt sulasin seal puuri ees. Siiamaani tuleb pluti-pluti-pluti tunne...
Ja nüüd, kui ilmad külmad ja külastajaid vähe, on ka lakkhunti vahel näha. Ah, ja sõralistel on jooksuaeg - isased kutsuvad teineteist vastakuti välja ja eputavad, väga uhke demonstratiivkäitumine. 4-kuune lumekakupoeg on kah vahva ja ilvestel on Linnumäe puuris kevadised kutsikad näha.
 
Nipi 14. oktoober 2002, kl 13.57
Niiiiiiiii armas kiri:)))))
 
tiiu talutütrekene 14. oktoober 2002, kl 20.30
Mul on jalg kipsis. Nüüd tuli selle jutu peale hirmus isu loomaaeda minna. Buäää. Nuuks. Sest ma ju ei saaaaa!!!
 
Feliks 15. oktoober 2002, kl 10.12
:) loomapoegadest rääkides...et mis lõhn jääb näppudele külge,kui anda neid jääkarule lutsida....vastuse annan hiljem:)

PS! soovitan astuda Loomaaia Sõprade Seltsi liikmeks:)
 
R¤. 15. oktoober 2002, kl 11.44
No ma ei saa aru, mis mõnu on vaadata loomi kes istuvad puuris. Jätame teadusliku külje seljataha, ma tean, et neid ei saa enam loodusesse lasta. Kas kellegil veel tekib vastik tunne kui näeb loomasid puuris? Isegi kui linnukesi hoitakse kodus, siis tekib vastikus tunne... puuris, kinni jne
 
Cat 15. oktoober 2002, kl 12.07
Feliksile:
kui jääkarule näppe lutsida anda, siis võib kogu käest ilma jääda. Nii, et näppudest pole hiljem lõhnagi...

R'ile:
Inimene - Homo Sapiens (rõhuasetus sõnal Sapiens)- on nii palju teisi loomaliike välja suretanud, mõttetult maha tapnud ja hävitanud, et liigikoosluse seisukohast on ohusolevate liikide säilitamine ja taastamine tema aukohus Looduse ees. Kas Sa tead, et absoluutselt IGA päev hukkub inimeste lolluse, raiskamise ja mõtlematu eluviisi tõttu kümneid, kui mitte suurusjärk rohkem, liike? Nad on igaveseks kadunud ja mitte miski ei too neid enam tagasi. Jersey Trust näiteks, mille loojaks oli Gerald Durrell, tegeleb näiteks just loodusesse lahtilastavate ohustatud liikide paljundamisega ning väljasurnud populatsioonide nö taasasustamisega. Paljude liikide jaoks on sellised institutsioonid viimane võimalus üldse kestma jääda. Kui ei oleks loomaaedu, siis ei teaks me midagi miiludest, meil poleks varsti enam Ussuuri tiigreid ega irbiseid, Euroopa naaritsat jne.
Loodan, et Sa haletsed iga kord ka ise-ennast, kui lähed oma tuppa ja paned ukse vahelt kinni, et keegi Sind tülitama ei tuleks. Nii jube ju - istud OMA toas, oma territooriumil. Oma tuba... no täitsa ahastus tuleb peale...
 
Muhe 15. oktoober 2002, kl 13.09
Ojjaa aga Tallinn on ju kauge(ongi hea sealju ninasarvik) aga kui Tallinasse tulen siis kain Kompressoris pannkooke söömas ja lähme looooomaaeda(ma ei mõtle Toompääd)
 
harakas 15. oktoober 2002, kl 17.08
Käisin loomaaias augustis. Tore, et lindude ala on laiendatud, kuid milleks on vaja puuri panna meie harakas. Ta jooksis puuri ääres nagu ... et laske välja...
 
to feliks 15. oktoober 2002, kl 23.50
vere lõhn :(
 
Feliks 16. oktoober 2002, kl 08.29
irw...ega vanale Frantsule maksa näppe anda jah..aga ühe Frantsu järeltulijaga sai mängitud kunagi küll..elamus missugune:) Tahtis jah näppe lutsida...ja pärast oli näppudel täpselt sama lõhn, nagu ka pärast seda ku ivasikas näppe lutsnd...:) Igatahes..üks mu suurimaid elamusi loomadega oli see jääkarupojaga mängimine:)
 
Cat 16. oktoober 2002, kl 10.59
feliks:
naah.. no Sa täpsustanud siis, et jääkarukutsik, mitte vana Franz ise. Kes see oli? Mart või Marta?
Need kes Brittaga jalutuskäikude ajal mängisid, räägivad sama...
 
Feliks 16. oktoober 2002, kl 11.30
Cat: ma ei mäleta enam ta nime..see oli too, kes sündis miskit....5 aastat tagasi või.....
 
Cat 16. oktoober 2002, kl 11.50
Aa, see oli siis vist Jasper. :)
Tema oli täiesti inimeste poolt üles kasvatatud. Vaida esimene poeg, Vaidal laktatsiooni ei tekkinud ja ei osanud ta suurt oma kutsikagagi midagi peale hakata. Nii ta inimeste hooldse jäigi. Jasper olla jäänudki tiba infantiilseks. Näiteks armastanud ta veel suure karunagi puurivarbu lutsida, ise tegi samal ajal sellist kõrisevat häält, millega tillukesed jääkarupojad tissitades ema nö stimuleerivad.
 
Feliks 16. oktoober 2002, kl 11.53
Jaspet jah.....
 
s. 17. oktoober 2002, kl 13.19
Feliks juba k2is loomaaias :) ja j2i gorillapuuri juures seisma:P
 
pip 17. oktoober 2002, kl 14.41
apppi feliks...
no ma ei või lihtsalt :)

p.s. kas sa cat oled loomaaia töötaja?
 
Feliks 18. oktoober 2002, kl 08.49
mida abi vaja Pip?:)
 
pip 18. oktoober 2002, kl 11.07
et see sinu esimene komm. oli nii naljakas...
 
Cat 21. oktoober 2002, kl 11.44
Ei ole loomaaia töötaja. :)
Lihtsalt vahel käin maalt Linnas ja siis püüan ikka peale kohviku ka loomaaiast läbi minna.
Noh, ja mõnda sealset töötajat ka tunnen.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!