Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
millised oleks marutaudi sümptomid ?
 
pörr 23. august 2003, kl 15.39
No vaat millised toredad uudised!!! Meie rõõmustame siin koos ja teeme kah trianglit omamoodi.
Nüüd põhjust kohe minna välja ja üks pidulik kreemikook ää süüa:D
Teie terviseks muidugi;)
 
Jeti 23. august 2003, kl 15.49
Näh ma nüüd täitsa ära hirmutatud ja jälle õnnelikuks tehtud:)
Mõjuvatel põhjustel (Jeti lasi reedel arstil laseriga oma silmade kallal suristada) kaks päeva arvutit ei näinud ja nüüd häguse pilguga loen siin toimunud sündmusi;)
Õnneks on Joosep terve:) Ja seda võin ma kinnitada, et kui Atška antibiootikumi tablette sai, tuli seda tatti ka üsna ohtralt suust.

Pai Joospile ja kõikidele teistele kiisudele:).
 
mannuke 23. august 2003, kl 23.37
laekusin just koju ja mis rõõmsad uudised!!!!!!
kui jossu juba veidike sööb ja lollusi üritab teha, siis on kõige hullem möödas.
peame nüüd pöialt, et organismis mingeid kahjustusi poleks tekkinud.
pai ja kalli-kalli teile meie poolt!
 
kkkk 25. august 2003, kl 17.44
tableti andmisest niipalju- võtad kassil kukla tagant lõuast kinni, teed suus lahti ja tableti paned kurku, nii et tal ei jää muud üle kui alla neelata.
 
Marune 11. august 2018, kl 15.43
Mul suur jama et kass tuli üks hommik tuli meie juurde ja kassil oli käppa vist hammustatud ja nüüd väga ei liigu sööma hakkas aga jooma pole veel hakkand terve aeg seisab või siis lamab kas võib olla näidanud?
 
Marune 11. august 2018, kl 15.45
Tähendab ka võib olla marudaud
 
.... 11. august 2018, kl 17.59
õnneks väheusutav, et marutaud. Kuid - selliste asjadega nalja ei ole ja kui tõesti oleks marutaudioht, olete te kõik, kes selle loomaga kokku puutunud, eluohtlikus seisus! Ja kui arsti juurde ei pöördu, siis ootab ees väga piinarikas surm (ravi puudub)! Tõenäolisem on aga siiski see, et loomal on trauma, mis vajab veterinaarset abi. Vaadata pealt, kuidas loom on piinades ja šokis, mille tõttu ei liigu ega söö - seda nimetatakse sadismiks ja looma abitusse seisu jätmine on meilgi karistatav. Seega kiiresti loomaarsti juurde, mitte suvalistesse foorumitesse rumalusi kirjutama! Muide - marutaudi saab kindlalt diagnoosida AINULT surnud looma aju uurides. Nii et kui on marutaudikahtlus ja loom vaktsineerimata, siis ta hukatakse ja saadetakse pea laborisse uuringutele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!