Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
ja nüüd kassi saba mõõtma :)
 
pätt 10. november 2003, kl 16.46
mõõdame sabajuure pealt, et kõik oleks aus :)

*arvasin alati, et minu ühel kassil on nii umbes poole pikem saba kui teisel. võta näpust, erinevus ainult 2 cm. (26 ja 24)
 
Veronts 10. november 2003, kl 17.27
Mina teatan oma mõõtmistulemused neljapäeval, aga igaks juhuks siis täpsustan - mõõdan sealt, kust saba selja pealt hakkab (tagumiku pealt siis tegelt)?

Lahe teema, mulle meeldib!
 
Dom 10. november 2003, kl 17.38
Raske see ülesanne oli, kass üritas saba rõngasse tõmmata ja niheles pidevalt, aga tundub, et koos pikkade sabakarvadega jääb pikkus nii 29 cm kanti-päris kindel pole, sest Samsule ei meeldinud sugugi mitte minu äkiline huvi saba vastu ja seda ta ka õrnalt hammaste ja küüntega väljendas...
 
ech 10. november 2003, kl 17.58
nii, minu veendumus, et jospelil on pikk saba, on tõestatud... minikass jospelil (3.5 kuud) on sabamõõt 22.5 cm, ehk siis pea samapalju, kui päti lühema sabaga kassil (täiskasvanud?)
 
Felidae 10. november 2003, kl 18.49
Nii pärast väikest võitlust kassi ja mõõdulindiga siis meie poisi saba läeb nii 27 cm kanti...võib olla on tiba pikem, sest härra lihtsalt hammustas mind ja mõõdulinti :-)
 
Õnneseen 10. november 2003, kl 19.44
Minu võitlus kassi ja mõõdulindiga lõppes tulemusega 27 cm, Bertha on 4 kuud ja 5 päeva vana.
 
mannuke 10. november 2003, kl 19.46
muna - 29cm.
 
mammu 10. november 2003, kl 20.12
Mõõtsin ka siis oma kiisude sabasid. Sattusin hea hetke peale mõlemal- Tibul on jooksuaeg ja talle lausa meeldis et keegi sudib.Pikkuseks saime 30cm,millest viimane päris pikk jupp oli lihtsalt karvad. Tibu saab 8 kuuseks neljapäeval. Tiigri mõõtsin tema une pealt, tõstis korraks pead ja tudus kohe edasi- tema sabajupp on 16cm. Tiigrikutsu sai täna 2kuuseks.
Tore ettepanek, see sabamõõtmine..:)
 
dominus 10. november 2003, kl 20.51
heh, ralfil kah saba kah 30 cm kanti ehk siis 29,5
 
lillekene 10. november 2003, kl 22.47
Meie 7 kuusel jonny plikakese on ada!!saba 32-33, talle vist ei meeldinud see hästi, tahtis mind hammust
 
Veronts 10. november 2003, kl 22.56
Risustan teemat:
Mammu!
Palju õnne tiigrikesele sünnipäeva puhul!!!

Soovib Ruudi, kah tänane sünnipäevalaps...

* Verontsil süümekad - andisn Ruudile ussirohtu täna ja siis tuli meelde, et vägistasin tabletti sisse tema isiklikul sünnipäeval:( *
 
mammu 10. november 2003, kl 23.35
to veronts!

Sinu Rutsile kaa palju õnne!

Ja vaata et enam nii ei juhtu, sünnipäevalaps ei pea sel päeval midagi vägisi tegema! :)
 
:0) 11. november 2003, kl 09.49
meie Cocol on saba pikkus ~20cm ja eile kaalus täpselt 1kg :))
noh, ta on alles titt kah (2kuud ja 10päeva vana).
 
babulka 11. november 2003, kl 10.02
Kassi saba mõõdan ehk õhtul kui õnnestub (kahtlen sügavalt :)).
Aga ükskord leidsin tööjuures olles oma mantlilt väga ilusa Martakese sabakarva ja selle mõõtsin küll ära- oli 19 cm. Vaatasin praegu joobnlaualt kuidagi uskumatu tundus. Aga nii ta tookord oli, võta või jäta.
 
pätt 11. november 2003, kl 14.20
nüüd siis tean et mu kassid on mitte lihtsalt kolmevärvilised, vaid kolmevärvilised-lühisabalised!
 
sorts 11. november 2003, kl 18.41
sortsi saba 14cm.ise aasta ja kahe kuune
 
muhvel 11. november 2003, kl 21.27
Nii! (võitlusest väsinuna):
mõlemal on täpselt 27 cm, aga triibikul tuleb veel 5 cm karvade arvelt juurde :)))
(mõlemad täiskasvanud kohiisased)
 
Töntsa 12. november 2003, kl 08.29
Nunii nunii nunii, sai Kurramil kah siis saba ära mõõdetud: 25 cm. Vanust aasta ja kolm kuud.
 
a 24. november 2003, kl 12.55
Küll natuke hiljaks jäänud aga 31 cm! ja ei mingeid karvu lisaks.
Juba ammu arvasin, et mu kassil kahtlaselt pikk saba. Ise ta just kasvuga ei hiilga.
 
leesika 04. detsember 2023, kl 16.54
mina sain 32 cm. kusjuures mingi 5 cm tutt on ta sabast kadunud viimasel ajal. no talve ajal. ei tea kas kasvab ikka tagasi ka ?? saba endaga tundub et midagi valesti pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!