Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
KINGIN TEILE MERISEA
 
Halliki 18. november 2003, kl 13.20
Mul on ära anda mitu toredat merisiga- musta-valge-pruunikirjud! Isased ja emased.

Nad on nii nunnud ja lihtne on nende eest hoolitseda. Aga mul tõi üks emane 5 tükki korrage ilmale.

Kirjutage mulle, ma tahan neile ruttu uue kodu leida!
 
huviline 18. november 2003, kl 13.22
tsau
kuidas merisea eest hoolitsemine käib,ka nad hammustavad ja mida söövad?
 
huviline 18. november 2003, kl 13.26
Äkki kingiksid koos puuriga merisea mulle.
Kui palju puurid muidu maksavad?
 
Halliki 18. november 2003, kl 14.28
Saan kinkida ainult merisea, mul ülearuseid puure pole. Ma ei tea ka, palju maksavad, see sõltub sellest, kui suur on.

Merisead söövad heina ja rohelisi taimi nagu kapsast ja võilillelehti jne. Neile saab osta loomapoest ka spetsiaalset sööki (ei maksa väga palju). Vett peab ka kogu aeg olema, aga nad palju ei joo.

Puuris peaks neil pesa olema, mul on pappkarp, kuhu nad saavad pimedasse varjule minna. Nende sõnnik ka ei haise.

Meilige, kui endale tahate!
 
tudengiplika 18. november 2003, kl 14.33
on nad pikakarvalised? kui vanad? kus asuvad? olen muidu huvitatud... tegelikult olen isegi nõus laskma omale Tallinnast tuua (ise elan Tartus), aga tahaksin enne kasvõi piltigi näha...
 
kiku 18. november 2003, kl 14.40
Ma võtaksin hea meelega kuid pean toanaabriga rääkima sest tal on kass ja äkki kass tunneb suurt huvi merisea vastu.
Kassi junnid haisevad.
 
Halliki 18. november 2003, kl 15.16
Ei ole pikakarvalised, vaid on lühema karvaga ja hästi armsad. Pruuni- musta- valge kirjud, mõnel on niisugused naljakad pöörised karva sees.

Hästi vahvad on.

Meilige, ma toon sigudikud Tallinna, praegu elavad nad maal.
 
Halliki 18. november 2003, kl 15.19
Kui vaja, teen pildid ka! Kes tahavad?
 
sipsik 18. november 2003, kl 15.35
Kas meile ikka loed?Olen kaks tükki saatnud,aga vastust pole.Kas sa siis ikka kingid neid või?
 
notsuke 18. november 2003, kl 16.39
Ei tohiks kass liiga teha. Kui siis vast väga väiksele meriseale.
Aga üldselt merisea lõhn ei tohiks kassi ärritada. Ainult ta krabistamine võib tekitada huvi.

Meil oli nii , et kass ja merisiga magasid koos. St kass läks merisea puuri( puur oli meil lahtine ) ja siga läks tema kõrvale ennast soendama ja suhtlema.
 
tudengiplika 18. november 2003, kl 16.48
tahan kyll pilte! lisabeth@hot.ee
aitäh!
 
ö 18. november 2003, kl 18.53
kas nii ei ole,et kass merisiga hiireks peab ja sööb ära
 
halliki 18. november 2003, kl 23.56
noo päris nii kaa ei ole et kass ta ära sööb sest ma arvan et neid ei peaks kokku panema.... minu merisead kunagi ei hammusta.... nad sõbralikud. Nende puuris peaks olema saepuru ja heina heina saab looma poest kui elate linnas :) nii heina läheb veel selleks vaja et merisigadel peab olema alati midagi närida sest nende hambad vajavad töötamist mul on ära anda veel 3 Merisga..... vaat piltidega on nii et ma proovisin neid webi kaameraga pildistada aga sellest ei tulnud midagy välja... jaa võtke veel ühendust...
 
tudengiplika 19. november 2003, kl 11.00
jutt on konkreetne ja lyhike, kui näitad pilte, on täitsa võimalik, et võtan endale yhe poegadest, aga muidu lähen pärast lõunal lemmikloomapoodi ja ostan sealt omale lemmiku, sest pimesi ma merisiga ei taha, kui ei tea, kuidas ta välja näeb ja kaua oodata ei kavatse.
 
kity 19. november 2003, kl 11.50
to tudegiplika

Ta ju ütles,et ei saanud asja pildi tegemisest,ta võib Sulle ju tuua näidata merisiga.
Mis seal ikka vaadata,ma sain kassi ka sedasi,et ei teadnud milline ta välja näeb,kuid tore kass on,ei tee tuppa ja ei lõhu tapeeti ja ei hammusta eriti ja sööb palju erinevaid asju.
 
sipsik 19. november 2003, kl 12.09
Kas keegi,kes soovi on avaldanud,on ka mingi vastuse saanud?Mina igatahes pole,ehkki olen kolm meili saatnud...ju vist mingi "hea"nali siis....
 
to sipsik (hallikilt) 19. november 2003, kl 19.17
noo ma ju olen sulle kirjutanud kaah 3 kordaa onju ja kui sa kirju kätte ei saa siis ma ei tea.. ok?? jaa mul on väga kahju et ma ei saa teid piltide juures aidata.. jaa ei ole siin mingit ,nalja, nagu räägite nad on täitsa olemas no ma ei tea mida teha...!!!
 
sipsik 20. november 2003, kl 09.35
Anna andeks kui sind alusetult süüdistasin,aga ma tõesti ei ole ühtegi kirja kätte saanud.Ootan veel paari tähtsat kirja ja tõtt öelda pole need kah kohale tulnud.Mingi jama on vist siis....
aga kuidas siis selle põssaga on?Kas sul on veel mõni saadaval?
 
Itti 26. detsember 2021, kl 10.35
Kas kellelgil on ära anda merisigasid? Mitte pikakarvalist.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!