Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
eesti rohelise liikumise kampaania
 
naiivitar 27. märts 2005, kl 14.02
Kauplustes on väljas sildid, et säästa loodust, osta kodumaist. Kas see kampaania laieneb ka mingitele märkidele või kuidas teada, milline toode on kodumaisest toorainest?
 
. 27. märts 2005, kl 16.37
osta kindlasti 20eegune riidest poekott ka:)
 
maali 27. märts 2005, kl 16.44
ei saa küll aru kuidas ma kodumaist tarbides loodust säästan?pigem aitan kodumaisel tootjal veepeal püsida.
kodumaisel heal kaubal on peal pääsukesemärk(toiduainetel).ülejäänute päritolu sa küll teada ei saa.(tooraine päritolu ma mõtlen).
 
maali 27. märts 2005, kl 16.45
vale foorum vist ka
 
naiivitar 27. märts 2005, kl 17.57
Kodumaist tarbides säästab ikka loodust. Mõtel kui kulukas on nt mingit riisi teiselt poolt maakera kohale vedada, et me kõik saaksime toituda nagu Jaapanis ja siis jälle eksportida kama Jaapanisse jne. :)
 
Kamp Haanjas 14. juuni 2023, kl 16.07
Kes on piisavalt vana, see mäletab ajalootunnist, et oli kampaania "Kogu maa elektrifitseerimine". Sellele järgnes kampaania "Kogu maa kemiseerimine". Siis tuli kampaania "Kogu maa maisiseerimine", siis kampaania "Kogu maa kartuli panemine ruutpesitsi meetodil". Nüüd, siis "Kogu maa IT-seerimine ja startupiseerimine" ja ka E-residentsus ja rohepööre. Eelnenud kampaaniatest on kogemus, et kõige rohkem said kannatada just kampaaniateemalised tegevusalad ning Hiina kultuurirevolutsiooni ajal saatsid hung-wei-pingid kampaaniat kritiseerida julgenud "pidurid" maale töölaagrisse ümber õppima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!